Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Deadalus
    Forumo maniakas

    • 2009 04 22
    • 470

    Autorius Tabeko
    Ahh! Visau pamiršau. Ar tik ne per daug Naruto visiem prisižadėjo? [Kind of a Joke]
    Jis kad ir pažadėjęs stengiasi tuos pažadus tesėti nors jam ir labai sunku juos ištesėti. Gerai Sai ir pasakė, kad jam tas pažadas sugrąžinti Sasukė yra kaip prakeikimas.

    Comment

    • H[asas]
      WarGod'az

      • 2009 05 22
      • 125

      Dar viena toki nebloga radau pasidziaukit
      Spoileris:
      Paskutinis pakeitimas nuo H[asas]; 2009-08-02, 14:20.

      Comment

      • Blizzard
        GFX maker


        • 2009 03 25
        • 224

        haha tas su masina, gaara geriausia padarytas

        nu bet nenugrimskim i offtopica labai

        man darosi idomu kur yra kisame siuo metu.. kazin ar danzou gaus komandos valdyma, jauciu naruto isiraus
        arba sasuke vienas is dvieju

        Comment

        • Reshef
          Bitter sweet

          • 2008 10 03
          • 307

          Autorius Blizzard
          haha tas su masina, gaara geriausia padarytas

          nu bet nenugrimskim i offtopica labai

          man darosi idomu kur yra kisame siuo metu.. kazin ar danzou gaus komandos valdyma, jauciu naruto isiraus
          arba sasuke vienas is dvieju
          Kisame kiek atsimenu tai Killerbee medzioja(tik man idomu ar jis turi tiek jegos vienas Eight tailed beasta sutramdyt)

          Comment

          • Blizzard
            GFX maker


            • 2009 03 25
            • 224

            na tipo pas jį daugiausia chakros iš visų akatsuki, tai gal jis laimėtų ne dėl jėgų, o dėl to, man ta chakra tai kaip ištvermė asocijuojasi, o kas ištvermingesnis tas ir laimi
            aišku jeigu jam rankas nukapos tada jis sealu negalės daryt , bet juk jie abu swordsmenai

            Comment

            • H[asas]
              WarGod'az

              • 2009 05 22
              • 125

              Bet Kisame turi tik viena sword'a o 8-tailed'as 8 regis taip kad versija su ranku nukapojimu gali pasiteisnt

              Comment

              • KYUBI
                Narys
                • 2009 07 11
                • 59

                manau kad kages biski paburbuliuos pasukaus ir nurims ir sutiks kad danzo butu vadas o kaip jam toliau seksis paziuresim aisku ce tik mano nuomone ir tiek

                Comment

                • Blizzard
                  GFX maker


                  • 2009 03 25
                  • 224

                  na žiūrint kieno technika geresnė, katanu setą sudaro 2 kardai ir peilis, bet jeigu moki naudotis su vienu kardu, gali apsiginti ir nuo to kuris naudos 2 kardus... be to kisames kardas net išmuštas iš rankų sugrįžta pas savo šeimininką

                  Comment

                  • destiny
                    Rašytojas

                    • 2008 06 20
                    • 242

                    Nemanau, kad toj kovoi daug reiksmes tures kuris geresnis kardininkas... Zinoma kisame su savo kardu kaip ir neisskiriamas, bet killerbee juos naudojo tik pradzioje, juk kai igaus tailed beast'o pavidala jis kardu nenaudos. Manau esme sudarys ju naudojamos ninje technikos. O man atrodo, kad kisame turi didesni ir geresni techniku pasirinkima...
                    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    sigpic

                    Comment

                    • H[asas]
                      WarGod'az

                      • 2009 05 22
                      • 125

                      Autorius destiny
                      Nemanau, kad toj kovoi daug reiksmes tures kuris geresnis kardininkas... Zinoma kisame su savo kardu kaip ir neisskiriamas, bet killerbee juos naudojo tik pradzioje, juk kai igaus tailed beast'o pavidala jis kardu nenaudos. Manau esme sudarys ju naudojamos ninje technikos. O man atrodo, kad kisame turi didesni ir geresni techniku pasirinkima...
                      Bet 8-tailed raikages brolis tai joa "stichija" turetu but lightening, o Kisames water...suprantat link kur suku??
                      Paskutinis pakeitimas nuo H[asas]; 2009-08-02, 19:58.

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius H[asas]
                        Bet 8-tailed raikages brolis tai joa "stichija" turetu but lightening, o Kisames water...suprantat link kur suku??
                        Bet 8-tails water gyvūnas, supranti kur suku?

                        Comment

                        • zimsa
                          Naujokas
                          • 2009 08 02
                          • 5

                          o gal zinot kur rast galima ta naruto manga? seip manga lb patinka =)

                          Comment

                          • H[asas]
                            WarGod'az

                            • 2009 05 22
                            • 125

                            Autorius pilkasis_kardinolas
                            Bet 8-tails water gyvūnas, supranti kur suku?
                            Suprantu, bet Shukaku buvo Sand gyvunas ir air naudojo^^
                            Zimsa naruto manga skaityt gali cia www.onemanga.com

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius H[asas]
                              Suprantu, bet Shukaku buvo Sand gyvunas ir air naudojo^^
                              Zimsa naruto manga skaityt gali cia www.onemanga.com
                              Jie kaip ir šinobiai neapsiriboja viena stichija.
                              Ir dar. Nepamirškime kas yra Tailed beast. Tai chakros sankaupa realiame pavidale. Kisame kardas turi savybę siurbti chakrą. Jei neklystu, ji vėliau pereina Kisamei. Iš ęesmės, tikiuosi supratote kur link suku

                              Comment

                              • Blizzard
                                GFX maker


                                • 2009 03 25
                                • 224

                                once again, dont mess with pilkasis _kardinolas

                                Comment

                                Working...