Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • H[asas]
    WarGod'az

    • 2009 05 22
    • 125

    As nesakau, kad blogas chapteris tiesiog kages galetu atrodyti kietesni, be cia tik man taip noretusi nezinau kaip kitiems

    Comment

    • Karin
      Naujokas
      • 2009 07 17
      • 19

      Na aisku, kad kages galetu but kietesni, bet juk jie suteikia linksmumo (pvz.: nykstukas + didele nosis).
      O pats skyrius man visai patiko, ypac Sai poelgis. Tikiuosi Danzo netaps lyderiu ir Sasuke/Naruto greitai imsis veiksmo.

      Comment

      • Tabeko
        Ring Ding Dong~

        • 2009 02 01
        • 290

        Sasuke/Naruto nelabai turi kokio veiksmo imtis. Aš irgi norėčiau tikėt, kad Danzo netaps lyderiu, nes jis užsitraukęs mano nemalonę nuo pat tada, kai pasirodė mangoje. Kažkas jame mane baisiai atbaido. O dėl Kagių, tai man jie visi tokie kvaištelėję biški atrodo, bet tame ir linksmumas. Visgi, reikia džiaugtis, kad Naruto mangoje rimtumas neužgožia juokingų scenų ir būna iš ko pasišaipyti.

        Comment

        • destiny
          Rašytojas

          • 2008 06 20
          • 242

          As visgi manau, kad jie yra pakankamai kieti, bet manau, kad kiekvienas is ju kartu yra pakankamai spalvingos asmenybes todel ir neatrodo labai kieti...
          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          sigpic

          Comment

          • H[asas]
            WarGod'az

            • 2009 05 22
            • 125

            Noriu veiksmo!!! galetu Sasuke ir Narutas susitikt ir kautis dar karta ar kazkas pan.

            Comment

            • Tabeko
              Ring Ding Dong~

              • 2009 02 01
              • 290

              Autorius H[asas]
              Noriu veiksmo!!! galetu Sasuke ir Narutas susitikt ir kautis dar karta ar kazkas pan.
              Labai ten iš jų kova gautųsi. Naruto vėl ant kelių maldautų Sasukės grįžt į Konohą, o tam būtų ant tiek nusispjaut, kad galėtų apsisukt ir nueit tolyn.xD Be to, nepasakyčiau, kad veiksmo dabar trūksta. Kagių meeting'as gan svarbus veiksmas, tik galbūt ne visiems....

              Comment

              • Blizzard
                GFX maker


                • 2009 03 25
                • 224

                talk - no - jutsu galngiausia naruto technika

                Comment

                • Mahiko
                  Its pain time

                  • 2009 04 12
                  • 71

                  Autorius Blizzard
                  Beg - no - jutsu galngiausia naruto technika
                  Fix'ed.

                  Comment

                  • H[asas]
                    WarGod'az

                    • 2009 05 22
                    • 125

                    Autorius Tabeko
                    Labai ten iš jų kova gautųsi. Naruto vėl ant kelių maldautų Sasukės grįžt į Konohą, o tam būtų ant tiek nusispjaut, kad galėtų apsisukt ir nueit tolyn.xD Be to, nepasakyčiau, kad veiksmo dabar trūksta. Kagių meeting'as gan svarbus veiksmas, tik galbūt ne visiems....
                    Man tikrai neidomu ziuret kaip susede diskutuoja kages nebent kazka sokiruojancio nusprestu^^

                    Comment

                    • Aramis

                      Autorius Tabeko
                      Labai ten iš jų kova gautųsi. Naruto vėl ant kelių maldautų Sasukės grįžt į Konohą, o tam būtų ant tiek nusispjaut, kad galėtų apsisukt ir nueit tolyn.xD Be to, nepasakyčiau, kad veiksmo dabar trūksta. Kagių meeting'as gan svarbus veiksmas, tik galbūt ne visiems....
                      Jokių "talk - no - jutsu" nebus. Bent jau maldavimo tikrai ne. Narutas Itaciui pažadėjo, kad jeigu bus reikalas, Sasuke sugrąžins į kaimą sulaužytomis rankomis/kojomis.
                      Kažkaip labai nuvertinate Kishį.

                      Comment

                      • Tabeko
                        Ring Ding Dong~

                        • 2009 02 01
                        • 290

                        Autorius pilkasis_kardinolas
                        Jokių "talk - no - jutsu" nebus. Bent jau maldavimo tikrai ne. Narutas Itaciui pažadėjo, kad jeigu bus reikalas, Sasuke sugrąžins į kaimą sulaužytomis rankomis/kojomis.
                        Kažkaip labai nuvertinate Kishį.
                        Ahh! Visau pamiršau. Ar tik ne per daug Naruto visiem prisižadėjo? [Kind of a Joke]

                        Comment

                        • H[asas]
                          WarGod'az

                          • 2009 05 22
                          • 125

                          Galetu isleist kelis iskart chapterius taip noriu pasiskaityt kas bus toliau^^

                          Cia seip ieskojau gifu ir radau toks juokingas Adminai nesupykit jei tokiu negalima det tikrai nezinojau
                          Paskutinis pakeitimas nuo H[asas]; 2009-08-02, 00:59.

                          Comment

                          • SaimonasSako
                            Manga >>> Anime

                            • 2008 03 13
                            • 164

                            Vo čia tai prikolas
                            Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                            NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                            sigpic

                            Comment

                            • Blizzard
                              GFX maker


                              • 2009 03 25
                              • 224

                              geras geras tas zvilgsnis toks wtf??

                              Comment

                              • H[asas]
                                WarGod'az

                                • 2009 05 22
                                • 125

                                As ir kai pamaciau lydziaus jei kas kada rasit kazka panasaus imeskit visi linksmai pasijuoksim
                                Stai dar keleta prikolu radau gal jus jau matet nezinau, bet vistiek patalpinu Sunku iskaityt taip kaip nors prisitraukit...
                                Spoileris:

                                Spoileris:

                                Spoileris:
                                Paskutinis pakeitimas nuo H[asas]; 2009-08-02, 11:40.

                                Comment

                                Working...