Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mahiko
    Its pain time

    • 2009 04 12
    • 71

    Na ka sis chapter buvo gan idomus! Ypac Vieta su Sakura lol Drama incoming!Laukiu nesulaukiu kito chap

    Comment

    • Tabeko
      Ring Ding Dong~

      • 2009 02 01
      • 290

      Taip ir maniau, kad Sai šitaip Sakurai išpliurps. Daug užslėptos tiesos, daug ašarų. Echh, sunku Naruto, sunku.
      Įdomu, ar kagės sutiks, kad Danzo būtų jų lyderiu. Kažkaip nelabai man tikisi.

      Offtopic:
      Spoileris:
      Man visad vaidenasi, kad Kardinolo nick'as yra "Piktasis Kardinolas", o ne "Pilkasis".xDD

      Comment

      • ero-senin
        Ghost Buster
        • 2009 01 27
        • 64

        oho koks sai izvalgus pasidare :dd


        speliones: gal naruto isgirs, kad vien delto danzou siulosi i lyderius, kad turi beast ir iseis i sand kaima? aisq to nebus bet vis idomiau butu
        Paskutinis pakeitimas nuo ero-senin; 2009-07-31, 10:05. Priežastis: mind fart

        Comment

        • H[asas]
          WarGod'az

          • 2009 05 22
          • 125

          Tikrai buvo linksma paziuret

          Comment

          • Deadalus
            Forumo maniakas

            • 2009 04 22
            • 470

            Autorius Tabeko
            Taip ir maniau, kad Sai šitaip Sakurai išpliurps. Daug užslėptos tiesos, daug ašarų. Echh, sunku Naruto, sunku.
            Įdomu, ar kagės sutiks, kad Danzo būtų jų lyderiu. Kažkaip nelabai man tikisi.

            Offtopic:
            Spoileris:
            Man visad vaidenasi, kad Kardinolo nick'as yra "Piktasis Kardinolas", o ne "Pilkasis".xDD
            Sai pasielgė teisingai pasakes tiesa, bet Sakura tikrai verksnė Atsiprašau už toki išsireiškimą. Bet šiaip jį tikrai daug kartų iskaudino Naruto. Bus sunku Naruto dabar. Bet manau, kad jo jausmai pasikeitė Sakuros nenaudai O dėl alianso kodėl aš galvoju, kad Naruto jam vadovaus ne Danzou?

            Comment

            • destiny
              Rašytojas

              • 2008 06 20
              • 242

              Manau, kad visai neblogas chapteris ir dabar tikrai isitikinau, kad siti kages mazai ko verti... Kaip jie visi issigando del madaros, juk jis tik vienas ir kaskada pralaimejo vienam kagei... Dabar kai pagalvoju tai juk sasuke ir naruto butu stipresni kages...
              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              sigpic

              Comment

              • Mahiko
                Its pain time

                • 2009 04 12
                • 71

                Butu fun jai Sasuke toks ramiai isguldes visus guardus su savo new sharingan ieina pas juos ir pasako "Now danzo u will pay" ir tada pavaro koki Eternal Amaterasu ar dar koki very cool jutsu

                Comment

                • Aramis

                  Autorius Tabeko
                  Man visad vaidenasi, kad Kardinolo nick'as yra "Piktasis Kardinolas", o ne "Pilkasis".xDD
                  Tau nesivaideno, taip ir yra

                  Autorius Mahiko
                  Butu fun jai Sasuke toks ramiai isguldes visus guardus su savo new sharingan ieina pas juos ir pasako "Now danzo u will pay" ir tada pavaro koki Eternal Amaterasu ar dar koki very cool jutsu
                  Kad ten nė Sasuke nereikėjo, tarpusavy vos neišsiskerdė guardai. Bet kaip nesąmonė - Paskirti alijanso vadu būtent ne nukentėjusį (Gaara), o būtent tą, kuris dar turi tailed beast.
                  Ir dar. Sunkiai man suprantamas tas pasakymas, kad Danzou užims Tsunade vietą. Negi čia kvepia perversmu?
                  Autorius destiny
                  Manau, kad visai neblogas chapteris ir dabar tikrai isitikinau, kad siti kages mazai ko verti... Kaip jie visi issigando del madaros, juk jis tik vienas ir kaskada pralaimejo vienam kagei ... Dabar kai pagalvoju tai juk sasuke ir naruto butu stipresni kages...
                  Spoileris:
                  Autorius KYUBI
                  tikrai ne gautu juk jie visi stipreusi kaimu ninzes jis juk gavo i kaulus nuo vieno hokages tai nuo penkiu net sneket nereike nu o kaip manot kitoje mangos daly paiskes kasnors ar ir vel tik truputi pasistumesim i prieki
                  Autorius pilkasis_kardinolas
                  Berods tamsta nelabai suvokia apie ką kalba eina. Ar tamstai neatrodo, kad Madara ir Senju visai kito lygio kage nei dabartiniai? Eternal Sharingan vs. wood kalba patys už save. Taigi, neverta taikyti vienodų skalių tiems, kurie stovi skirtinguose galios lygiuose

                  http://www.onemanga.com/Naruto/458/03/
                  Ir man jau atsibodo ta beprasmė diskusija, kas stipresni - 5 kage ar Madara ir Senju.
                  Ypač kai tereikia pažvelgti porą post'ų atgal.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-07-31, 11:43.

                  Comment

                  • SaimonasSako
                    Manga >>> Anime

                    • 2008 03 13
                    • 164

                    Ne ne ne ne!!! Kodel istorija sukasi į šitą pusę? O kaip Hinatos jausmai? Kažkaip Danzo labai sekasi, jam net stengtis nereikia ir jį visur lyderiu padaryt nori... Na tikiuosi Gara nesutiks su tuo, arba bent Sasuke greitu laiku įsikiš Niekad negalvojau kad taip pasakysiu, bet: Go Sasuke!
                    Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                    NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                    sigpic

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      Ech, kaip nieko gero nebevyksta ten, Raikagė išvis kažkoks lopas.
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • Blizzard
                        GFX maker


                        • 2009 03 25
                        • 224

                        belieka pasikliaut sasuke ir gaara
                        ai dar naruto atbegs ten

                        Comment

                        • Deadalus
                          Forumo maniakas

                          • 2009 04 22
                          • 470

                          Autorius Izzo
                          Ech, kaip nieko gero nebevyksta ten, Raikagė išvis kažkoks lopas.
                          Pritariu dėl raikagės. Ir šiaip labai jau tempiama guma Naruto mangos arba Kišiui baigia idėjos išsekti

                          Comment

                          • H[asas]
                            WarGod'az

                            • 2009 05 22
                            • 125

                            Autorius Izzo
                            Ech, kaip nieko gero nebevyksta ten, Raikagė išvis kažkoks lopas.
                            Visi kages kazkokie nevyke vienas nykstukas kita suvedziotoja trecias blogietis ketvirtas seip balvonas Gaara vienintelis normalus^^

                            Comment

                            • Aramis

                              Jums neatsibosta skųstis? Viskas ten yra taip kaip ir turi būti. Kiekvienas Kage yra indvidualizuotas, tai nėra gumos tempimas. Aš niekaip nesuprantu ko jūs tikitės - kad Sasuke pultų kaip galvą pametęs? Tai tolygu savižudybei.
                              Iš esmės, niekada manga nesugebės patenkinti visų. Nemanau, kad Jūs, tiek laiko skaitę šią mangą taip nei iš šio nei iš to galite imtis skųstis, nors viskas joje yra gerai...

                              Comment

                              • madaralt
                                Rimtas forumo narys
                                • 2009 02 28
                                • 112

                                pilkasis_kardinolas tiesa sako, man tai patiko cepteris, laukiu kada visi puls akatsukius
                                sigpic

                                Comment

                                Working...