Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Deadalus
    Forumo maniakas

    • 2009 04 22
    • 470

    Bet kažkaip keista kad labai jau anksti atsirado visų serijų chapteriai šią savaitę Bet idomu kaip Danzou reguos į Naruto atsiradimą tame susirinkime?

    Comment

    • Aramis

      Autorius Firo
      Pala pala, naujas chap? Ketvirtadienį?.. OK, einu skaityt, tuoj atsigriebsiu...
      Trinu rankas iš džiaugsmo Tuoj bus ginčas (Savo pastebėjimams redaguok aną post'ą, aš šį pakoreguosiu, nes vistiek, kaip jau be konflikto su Firo?
      Arba Sleepy Fans metė Bleach ir verčia tik Naruto, todėl greičiau vertimas vyksta, o manga ketvirtadieniais Jap išeina, arba, pirma Sleepy verčia "Naruto", o kitas team - "Bleach"
      EDIT
      Būtent bus atvirkščiai: Naruto kaip brolis Konohamaru, kuris jį gerbia. Itachi buvo brolis, kurio Sasuke nekentė. Viskas pagrįsta Naruto ir sasuke opozicijomis. Taigi ir Kono su Naru puikiai sutars.
      Man tie garai nerimą kelia. Kas tai per jutsu? water? wind? va kas man neaišku. O fire pasakiau dėl judesių, priminė Sasukės
      Beje, dar vienas dalykas. Dėl juodų darbelių vedu prie Pain Hanzo mūšio, nes manau, kad ten buvo ir Danzou, tik išnešė savo kailį
      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-07-16, 20:01.

      Comment

      • Mahiko
        Its pain time

        • 2009 04 12
        • 71

        Neblogas chap beje kas ten per Jutsu kuri Danzo naudojo?

        p.s Yay kitas chap bus Spalvotas kadangi bus 10 Anniversary ^.^

        Comment

        • Aramis

          Autorius Mahiko
          Neblogas chap beje kas ten per Jutsu kuri Danzo naudojo?

          p.s Yay kitas chap bus Spalvotas kadangi bus 10 Anniversary ^.^
          Gal Fire no jutsu, tikriausiai šią:
          Tik nežinau ar seal atitinka
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-07-16, 19:09.

          Comment

          • Mahiko
            Its pain time

            • 2009 04 12
            • 71

            Autorius pilkasis_kardinolas
            Fire no jutsu, tikriausiai šią:
            Tik nežinau ar seal atitinka
            Tai kad Seal nlb atitinka danzo naudoja.Rat , Serpent , dog , Horse.. Bet kazkas panasaus ispradziu neisiziurejas buvau tai nesupratau kaip cia jie visi sugule
            Paskutinis pakeitimas nuo Mahiko; 2009-07-16, 19:10.

            Comment

            • Aramis

              Autorius Mahiko
              Tai kad Seal nlb atitinka danzo naudoja.Rat , Serpent , dog , Horse.. Bet kazkas panasaus ispradziu neisiziurejas buvau tai nesupratau kaip cia jie visi sugule
              Pasiieškok čia, nalabai aš tuos symbols žinau. Berods tai arba nauja technika/arba aš tingiu ieškoti

              Comment

              • Tabeko
                Ring Ding Dong~

                • 2009 02 01
                • 290

                Geez, man Sai toks fainas vis toliau daros.
                O dėl Danzo, kas išvis tą idiotą išrinko į Hokages?
                Dar ta bobulencija su diediku, tipo iš aukštesniųjų.
                Erzina ir patys nežino į kokį pavojų save stato.
                Manau, kad jie vien pabendravę su Danzo turėtų suprast, kad jis evil planų turi.
                Arba patys aukštesnieji evil planų turi ir jie padės Danzo juos įgyvendint.
                Vienžo, painoka čia daros.

                Comment

                • Blizzard
                  GFX maker


                  • 2009 03 25
                  • 224

                  gaara kieciausias kolkas
                  manau jis pritars narutui, o tai reiskia kad narutas ( ne kanoha, bet narutas) tures palaikyma is sand willage, paciu blogiausiu atveju...

                  Comment

                  • Firo
                    Obvious troll is obvious

                    • 2008 06 24
                    • 313

                    Autorius Tabeko
                    Geez, man Sai toks fainas vis toliau daros.
                    O dėl Danzo, kas išvis tą idiotą išrinko į Hokages?
                    Dar ta bobulencija su diediku, tipo iš aukštesniųjų.
                    Erzina ir patys nežino į kokį pavojų save stato.
                    Manau, kad jie vien pabendravę su Danzo turėtų suprast, kad jis evil planų turi.
                    Arba patys aukštesnieji evil planų turi ir jie padės Danzo juos įgyvendint.
                    Vienžo, painoka čia daros.
                    Danzou iš principo nėra blogas žmogus, jis nori ko geriausio Kanohai, tik jo veikimo principai kitokie.

                    Comment

                    • Blizzard
                      GFX maker


                      • 2009 03 25
                      • 224

                      panasei kaip koks stalinas betkokia kaina grazios iliuzijos siekis.. ir pain panasiai buvo...

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius Tabeko
                        Geez, man Sai toks fainas vis toliau daros.
                        O dėl Danzo, kas išvis tą idiotą išrinko į Hokages?
                        Dar ta bobulencija su diediku, tipo iš aukštesniųjų.
                        Erzina ir patys nežino į kokį pavojų save stato.
                        Manau, kad jie vien pabendravę su Danzo turėtų suprast, kad jis evil planų turi.
                        Arba patys aukštesnieji evil planų turi ir jie padės Danzo juos įgyvendint.
                        Vienžo, painoka čia daros.
                        OMG. Tai yra triguba apsauga, svertų sistema: Patarėjai (kontroliuoja patį kage), kage kontroliuoja ANBU, Danzou (jis oficialiai ne patarėjas) kontroliuoja root. Čia kad nebūtų piknaudžiavimo valdžia. Jų trijų teisės lygios. Bent buvo iki dabar.
                        Dabar Danzou valdo dvi grupuotes (ANBU ir ROOT), taigi valdžia neteko pusiausvyros
                        O Danzou tapo kage dėl savo griežtų pažiūrų (nors ir neminima, bet jis tikriausiai ne kartą gelbejo Konoha, kad juo taip pasitiki). Žmonės, juk karo padėtis, kaimas sugriautas, reikia tvirto vado (bent taip argumentavo Danzou)
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-07-16, 19:54.

                        Comment

                        • Firo
                          Obvious troll is obvious

                          • 2008 06 24
                          • 313

                          Bent man į galvą šovė, jog Wind, tipo jis jų mestus šūdus atpūtė atgal ir gg-ino, bet prikolas tame, jog jie nieko nebuvo jam išmetę... kažkokia įdomi jutsu jau labai... :\

                          Beje, jei nemaišau, Stalinas buvo norm. leftist'as, tik kad authoritarian.

                          Comment

                          • Aramis

                            Autorius Firo
                            Bent man į galvą šovė, jog Wind, tipo jis jų mestus šūdus atpūtė atgal ir gg-ino, bet prikolas tame, jog jie nieko nebuvo jam išmetę... kažkokia įdomi jutsu jau labai... :\

                            Beje, jei nemaišau, Stalinas buvo norm. leftist'as, tik kad authoritarian.
                            Naruto ir Danzou giminės? Wind juk labai retas elementas. Kokią pirmą affinity turėjo Ketvirtasis?

                            Comment

                            • Firo
                              Obvious troll is obvious

                              • 2008 06 24
                              • 313

                              Gal ir retas, bet jis nesiriboja vien tik giminystės ryšiais.

                              Velniai žino, spėčiau, jog Fire, bet čia tik for teh lulz. (tipo ant jo švarko buvo kažkas panašaus į ugnį)

                              O galbūt net koks Lightning. (gal dėl to jam ir nepavyko rasengano panaudoti su savo elementu, nors veikiau, jog paprasčiausiai buvo pernelyg sunku...) EDIT: fail'inu, juk rasengan'as pats nėra Wind technika, lol.

                              @Deadalus: Wind nėra vienintelis elementas su kuriuo būtų galima panaudoti rasengan'ą
                              Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-07-16, 20:53.

                              Comment

                              • Deadalus
                                Forumo maniakas

                                • 2009 04 22
                                • 470

                                Autorius pilkasis_kardinolas
                                Naruto ir Danzou giminės? Wind juk labai retas elementas. Kokią pirmą affinity turėjo Ketvirtasis?
                                Manau, kad Wind Nes nėra niekur minimą kokia ketvirtojo affinity. Atsiminkit, kad jis bandė pritaikyti rasenganą prie kažkurios affinity, bet jam nepavyko

                                Comment

                                Working...