Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Deadalus
    Forumo maniakas

    • 2009 04 22
    • 470

    Autorius Blizzard
    jo jauciu sasuke ir uzvers ji :d
    Nu ka baisiausios prognozės patvirtintos. Ivyks kaip spoileriai ir nuspėjo..... Baigsiu skaityt Naruto jei tikrai Danzou taps Hokage.

    Comment

    • destiny
      Rašytojas

      • 2008 06 20
      • 242

      Apie kokį spoilerį če kalbat? O.o ir jai atvirai tai abejoju, kad dabar kas nors galetu "užverst" sasukę... Nes juk pagalvokit jo sharinganas, gan neblogas team, pilnai yvaldes amaterasu ir dar + dabar visi išseke arba sužeisti po kovos... Nu nebent danzou su savo ANBU roof, bet manau jie nesukeltu didelio pasipriesinimo.
      Paskutinis pakeitimas nuo destiny; 2009-06-03, 14:53.
      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      sigpic

      Comment

      • Aramis

        Autorius Deadalus
        Nu ka baisiausios prognozės patvirtintos. Ivyks kaip spoileriai ir nuspėjo..... Baigsiu skaityt Naruto jei tikrai Danzou taps Hokage.
        Kaime po lapija įvyks perversmas. Tik man yra labai įdomu, kaip kiti reaguos į tokį pasiskelbimą. Lauksiu penktadienio, kad sužinoti kaip ten viskas vyks

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          Vakar internete radau tokį spolerį, kad Gėjus atvykęs į Konohą ir radęs ją sunaikintą, kad išpildytų savo keršto troškimą žudo visą aukščiausią valdžią, t.y. nuo Hokagės iki Danzou ir t.t. Bandydama jį sulaikyti Sakura smarkiai sužalojama, bet nemiršta. Pasirodęs Naruto bando kalbėtis su gėjum, bet šis apakintas keršto nieko negirdi. Galiausiai Naruto sukaupęs paskutinę Chakrą smogia jam lemiamą smūgį. Gėjus nemiršta. Jis įkalinamas ANBU kalėjimuose, vyksta intereorationai, galų gale gėjus nusižudo.

          Tik kažkaip apie Madarą nieko užsiminta nebuvo.
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Deadalus
            Forumo maniakas

            • 2009 04 22
            • 470

            Autorius pilkasis_kardinolas
            Kaime po lapija įvyks perversmas. Tik man yra labai įdomu, kaip kiti reaguos į tokį pasiskelbimą. Lauksiu penktadienio, kad sužinoti kaip ten viskas vyks
            Na jau net yra paveikslėliai.
            Spoileris:
            Danzou paskelbiamas 6-uojų hokage

            Comment

            • destiny
              Rašytojas

              • 2008 06 20
              • 242

              Izzo>>> gėjus? Če aš ne taip supratau ar tu sasuke laikai gėjum?
              P.S. gal kas nors galetumet numest koki linka į ta spoileri? Būčiau dėkingas.
              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              sigpic

              Comment

              • Izzo
                one vs all, DIE AZ!



                • 2007 02 25
                • 1530

                Taip sasukė yra gėjus, kas neaišku?

                P.S. jeigu Danzou tampa 6 Hokage reiškia 7-as bus Konohamaru
                SCREW YOU, PEOPLE!

                Comment

                • Original_Prankster
                  Mr. Mojo Risin'

                  • 2008 11 04
                  • 200

                  Autorius destiny
                  Izzo>>> gėjus? Če aš ne taip supratau ar tu sasuke laikai gėjum?
                  Ir tavo avatar'as puikiai, tai įrodo:} Boys don't cry, kaip sakoma;D
                  Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                  There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                  Comment

                  • TheCoolMaker
                    UVERworld

                    • 2008 02 10
                    • 142

                    Autorius destiny
                    Izzo>>> gėjus? Če aš ne taip supratau ar tu sasuke laikai gėjum?
                    P.S. gal kas nors galetumet numest koki linka į ta spoileri? Būčiau dėkingas.
                    Nekreipk dėmesio, kaip kam, pvz izzo patinka ussopas (visad apsizliumbes vargšas) dar sasuke gejum vadina
                    Kaip kam savo, bet atvirai galėtu ir nevaryt šitaip visgi ir jo gerbėju pilna

                    Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      Autorius TheCoolMaker
                      Nekreipk dėmesio, kaip kam, pvz izzo patinka ussopas (visad apsizliumbes vargšas) dar sasuke gejum vadina
                      Kaip kam savo, bet atvirai galėtu ir nevaryt šitaip visgi ir jo gerbėju pilna
                      Usopas apsižliumbęs? WTF? ką čia svaigsti? tu kiek serijų matei? 4? Turbūt praleidai įvykius su Number 4 ir CP9, apie Bearsy jau išvis nekalbu
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • Blizzard
                        GFX maker


                        • 2009 03 25
                        • 224

                        nestumkit ant to sasuke.. protingas ji yra....

                        o jeigu danzou patps 6 hokage , tada narutas bus missing ninja naujas chapteris prasides, begs nuo visokiu missing ninja hunteriu ir t.t. nemanau kad danzou ji paliks taip

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          Original_Prankster>>>> užtat tikri vyrai verkia ir to visiškai nesigėdyja...
                          TheCoolMaker>>>> Pritariu tau Bet vistiek nervina mane toki dalykai
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            C'mon negi jūs akli?

                            Btw, tikri vyrai gal ir verkia, bet nuo kada sasukė vyras?
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              Kodėl akli? Ko mes pagal tave nematom?
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • Blizzard
                                GFX maker


                                • 2009 03 25
                                • 224

                                nutraukit ta sudo malima ir pasimegaukit motivationals

                                Paskutinis pakeitimas nuo Blizzard; 2009-06-03, 18:39.

                                Comment

                                Working...