Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Autorius Firo
    Ar man atrodo, ar tu turi omeny, jog jis negalėjo jos ten net nugabenti? Jei taip - klysti. Jis ją laisvai (?) gali perkelti. Abejočiau ir pilkasis_kardinolas pasakymu, bet kadangi pabrėžtas "vieną kart" tikriausiai supratau jo point'ą... nors, nemanau, jog ir pats Soul turėjo omeny, jog ji tebuvo iškviesta kartą. (juk net pačioje mangoje parodo, jog ji išnyksta (447 ch.) + "Don't use it Nagato!" pasako, kad ji jau buvo naudota...

    Kas liečia Akatsuki įkūrimą, šiaip aš kiek abejoju ar jis ją įkūrė (Madara), tiesiog jis ją valdė/o. Nes, tarkim, Nagato sugalvoja tą raiščio perrėžimą, apranga jų buvo taip pat panaši. Taip, faktas, jog Madara ją valdo, bet ar jis tikrai pats ją įkūrė nėra aiškiai pasakyta, rods. Blogai, jog tingiu tikrintis ir pažiūrėt ar rimtai niekur nesako to. Jei Itachi sakė - tai galėjo būti melas. Nors dabar kažką atgaminau, kai Madara žadėjo Nagato kažką, kas kiek verčia mane suabejoti, jog ją įkūrė Nagato... Ech, ta tinginystė... =_="

    Beje, aš LT vertimą naudoju tik tyčiodamasis. :'D
    http://www.onemanga.com/Naruto/386/11/
    http://www.onemanga.com/Naruto/364/17/
    http://www.onemanga.com/Naruto/436/14/
    Akatsuki tikslas kažkaip susijęs su Sharingan.
    Kakuzu neaišku kada prisidėjo prie Akatsuki, todėl nėra aišku kuris meluoja. Labiausiai tikėtina, kad Itachi, bet kokiu būdu tada Tobi tapo neoficialiu lyderiu jei Pain nepralaimėjo nė vienos kovos ?
    http://www.onemanga.com/Naruto/364/15/. Madara jį sužavėjo savo asmenybe?
    Čia aišku yra kiekvieno reikalas kaip naudoti lietuvių kalbą, bet man angliškas variantas neskamba. Geriau Konoha arba Kaimas po Lapija Nors žinau, kad tikslus vertimas būtų paslėpto/as lapo kaimas
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-05-30, 18:45.

    Comment

    • Firo
      Obvious troll is obvious

      • 2008 06 24
      • 313

      Na, nebūtinai sužavėjo asmenybe, bet Nagato gal pripažino jo sugebėjimus/wutever (turiu omeny ne tik fizinius) + tas galėjo priskiesti visokio bullshit taip palenkdamas jį į savo pusę. (same galima sakyti ir Naruto padarė). Nepralaimėjo? Na, nebūtinai reikia kovoti sprendžiant vieną ar kitą dalyką.

      "Dėl to "don't use it" tai aš manau ji turėjo omeny jo chakros kieki,nes mažai turėjo likę." - žodis "it" nurodo, jog ji nekalba apie chakrą, o apie kažkokią būtent jutsu. (ji žinojo ką jis ruošėsi naudoti) // Kurmi, gal ir blogas mano aiškinimas, bet žodžiu, ne toks sakinys, jog apie chakrą kalbėtų, būtų kažkas pan. kaip "don't waste your chakra", etc.
      Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-05-30, 22:42. Priežastis: //

      Comment

      • Souls
        PLEASE DIE

        • 2007 04 26
        • 146

        Autorius Firo
        Na, nebūtinai sužavėjo asmenybe, bet Nagato gal pripažino jo sugebėjimus/wutever (turiu omeny ne tik fizinius) + tas galėjo priskiesti visokio bullshit taip palenkdamas jį į savo pusę. (same galima sakyti ir Naruto padarė). Nepralaimėjo? Na, nebūtinai reikia kovoti sprendžiant vieną ar kitą dalyką.

        "Dėl to "don't use it" tai aš manau ji turėjo omeny jo chakros kieki,nes mažai turėjo likę." - žodis "it" nurodo, jog ji nekalba apie chakrą, o apie kažkokią būtent jutsu. (ji žinojo ką jis ruošėsi naudoti) // Kurmi, gal ir blogas mano aiškinimas, bet žodžiu, ne toks sakinys, jog apie chakrą kalbėtų, būtų kažkas pan. kaip "don't waste your chakra", etc.
        Neeeee..... Tu netaip supratai. O "don't waste your chakra" tavo pasakymas, nepyk, bet pieva. Atrodos, jog viskas turi buti aiskiai parasyta... Dragon ball gal zejai, kai ten viska aiskina.

        Tavo pateikta sakini butu galima naudoti, kai turi daug chakros ir ja naudoti ivairiems jutsu, kurie neduoda naudos vykstanciai kovai. Tada taip.. Tada tinka zodis "waste"
        Zek... Tu zinai, jog pas tavo drauga mazai chakros po visu batlu ir pastebi, jog jis zada naudot high lvl jutsu, kuriai reikia daug chakros. Tai aisku, kad sakysi don't use it - nes mirsi.
        Gerai paaiskinau?
        Paskutinis pakeitimas nuo Souls; 2009-05-30, 23:11.
        [Insert your signature here]

        Comment

        • Firo
          Obvious troll is obvious

          • 2008 06 24
          • 313

          Kai neduoda naudos? Nemanau, nes taip sakoma ne tik kai esi pilnas kažko. "Neeikvok savo jėgų" - tiek kai esi nusilpęs, tiek kai turi jų perdaug (nors čia labiau pašiepiant jau). (Note: no chakra - you're dead juk) Aiškiai - nebūtinai, bet paprasčiausiai tas tavo sumanymas, jog ji čia kalba apie chakra yra "pieva".

          Tiesa, kodėl manai, jog jis buvo toks išsekęs in first place? "The next day when we arrived at the assigned place" - ne po kokios kovos jie atlėkė. (kada pas juos atsidūrė Konan? Nežinau, bet gal ją pagrobė ir paskyrė vietą, nors jei ir pagavo ten, jokių kovos žymių nematyti, o ir toji gauja jau tarsi jų laukė (visi žmonės vis dar gražiai išsirikiavę) Nagato tepanaudojo tą "gravi" jutsu atmušti kunai'ams ir atgavo Konan - viskas. Buvo sužalotas liepsnų? Who give's a fawk. + Jei neklystu, jis gali pasigirti didžiuliu chakra kiekiu.

          OK, kaip bebūtų, mano point'as buvo, jog ji jau ne pirmą kart mato tą jutsu - "This is... Don't use it, Nagato!!" (nors nesuprantu kaip jum kažkas kitas sugeba dar šaut į galvą, man taip akivaizdžiai atrodo)

          Meh, nuff' said.

          Comment

          • Deadalus
            Forumo maniakas

            • 2009 04 22
            • 470

            Autorius Firo
            Kai neduoda naudos? Nemanau, nes taip sakoma ne tik kai esi pilnas kažko. "Neeikvok savo jėgų" - tiek kai esi nusilpęs, tiek kai turi jų perdaug (nors čia labiau pašiepiant jau). (Note: no chakra - you're dead juk) Aiškiai - nebūtinai, bet paprasčiausiai tas tavo sumanymas, jog ji čia kalba apie chakra yra "pieva".

            Tiesa, kodėl manai, jog jis buvo toks išsekęs in first place? "The next day when we arrived at the assigned place" - ne po kokios kovos jie atlėkė. (kada pas juos atsidūrė Konan? Nežinau, bet gal ją pagrobė ir paskyrė vietą, nors jei ir pagavo ten, jokių kovos žymių nematyti, o ir toji gauja jau tarsi jų laukė (visi žmonės vis dar gražiai išsirikiavę) Nagato tepanaudojo tą "gravi" jutsu atmušti kunai'ams ir atgavo Konan - viskas. Buvo sužalotas liepsnų? Who give's a fawk. + Jei neklystu, jis gali pasigirti didžiuliu chakra kiekiu.

            OK, kaip bebūtų, mano point'as buvo, jog ji jau ne pirmą kart mato tą jutsu - "This is... Don't use it, Nagato!!" (nors nesuprantu kaip jum kažkas kitas sugeba dar šaut į galvą, man taip akivaizdžiai atrodo)

            Meh, nuff' said.
            Na vieniem atrodo taip kitiem kitaip nieko čia nepadarysi

            Comment

            • Firo
              Obvious troll is obvious

              • 2008 06 24
              • 313

              *facepalm*

              "This is... (he's goin' to use some kind of jutsu! I've to stop him~~ <333. You're goin' to die,) Nagato, don't use it!!!!!!!~~~~"

              Jei ji nežinojo kokie ten technika, vistiek, kaip ji galėjo žinoti, jog ji tokia jau pavojinga?

              "who gives a fawk" - fixed.

              Comment

              • Deadalus
                Forumo maniakas

                • 2009 04 22
                • 470

                Blin jei bus kaip spoilina ateinančiam chapteriui Naruto aš tikriausiai nustosiu jį skaityti, nes bus nesamonė.

                Comment

                • Blizzard
                  GFX maker


                  • 2009 03 25
                  • 224

                  manau ten lievi spoilai.... jeigu mes apie tuos pacius kalbam

                  Comment

                  • Deadalus
                    Forumo maniakas

                    • 2009 04 22
                    • 470

                    Autorius Blizzard
                    manau ten lievi spoilai.... jeigu mes apie tuos pacius kalbam
                    Na kad daugiau spoilerių nėra ir jei taip ivyks kaip pasakyta tikrai bus nebeidomu skaityti ir žiurėti Naruto.

                    Comment

                    • Blizzard
                      GFX maker


                      • 2009 03 25
                      • 224

                      Spoileris:

                      tu cia kalbi jeigu danzou karunuos save hokage? nes kiek girdejau ira keli spoilerei

                      Comment

                      • Deadalus
                        Forumo maniakas

                        • 2009 04 22
                        • 470

                        Autorius Blizzard
                        Spoileris:

                        tu cia kalbi jeigu danzou karunuos save hokage? nes kiek girdejau ira keli spoilerei
                        Taip apie Danzou.

                        Comment

                        • Blizzard
                          GFX maker


                          • 2009 03 25
                          • 224

                          tas spoileris netikras
                          Spoileris:

                          keistai skamba, juk susirinko visi pasitart o jis vienas paeme ir pasiskelbe save hokage... kaskoke nesamone
                          Paskutinis pakeitimas nuo Blizzard; 2009-06-03, 09:27.

                          Comment

                          • ero-senin
                            Ghost Buster
                            • 2009 01 27
                            • 64

                            Autorius Blizzard
                            tas spoileris netikras
                            Spoileris:

                            keistai skamba, juk susirinko visi pasitart o jis vienas paeme ir pasiskelbe save hokage... kaskoke nesamone
                            tada atlekia sasuke ir saukia: uzversiu kage, kas cia kage? tsunade pasiziuri ir sako : aij.. tai cia danzou tau reikia ;d
                            Paskutinis pakeitimas nuo ero-senin; 2009-06-03, 09:49.

                            Comment

                            • Deadalus
                              Forumo maniakas

                              • 2009 04 22
                              • 470

                              Autorius Blizzard
                              tas spoileris netikras
                              Spoileris:

                              keistai skamba, juk susirinko visi pasitart o jis vienas paeme ir pasiskelbe save hokage... kaskoke nesamone
                              Nu nemanau, kad netikras nes kiek matau tik tas spoileris ir eina daugiausiai. Daugiau spoilerių nėra.

                              Comment

                              • Blizzard
                                GFX maker


                                • 2009 03 25
                                • 224

                                jo jauciu sasuke ir uzvers ji :d

                                Comment

                                Working...