Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Firo
    Obvious troll is obvious

    • 2008 06 24
    • 313

    "Tau ką nors sako release kage bunshin no jutsu?" - O taip, į temą truputį tu čia. Su Reverse Summon bunshin perkelia į veiksmo vietą - viskas. Kas toliau man šiuo metu nerūpi. Tai visiškai kitas dalykas.

    "Kas sakė kad pein negali teleportuoti jų iš vienos vietos į kitą" - Aš to nesakiau, tiesiog naturalu, jog Animal Realm, besinaudojantis Summoning technikomis, SUMMON'INA, o ne teleportuoja. (nors tiek summon, tiek teleportacija yra time/space technikos) Nagato atlieka seal'us? http://www.onemanga.com/Naruto/439/02/ - kaip matai jo rankos įtvirtintos, nors ir atlieka jutsu su Yahiko. Kūnai daro viską patys, tik kad Nagato juos judina ir suteikia jiems chakra.
    Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-05-24, 00:39.

    Comment

    • Blizzard
      GFX maker


      • 2009 03 25
      • 224

      wow kox floodas gavosi
      apie narutas turi susigrazint shadow clone kad gautu informacija, jeigu narutas turi rinnegan, tada jam nebereikia nieko susigrazint kad gautu informacija,cia juk ir yra rinnegan savybe.

      Comment

      • Aramis

        Animal path summon:

        Vualia, sealas yra, bei dar iškvietimo ženklas; Kraujas būtinas kaip atpažinimo ženklas, šiuo atveju jį gali atstoti rinnegan, nors jei atvirai tai nelabai man įdomu tu laikai tai seal, ar tau to per mažai, tačiau faktas tas, kad jirraya irgi panaudoja tik vieną seal kvietimui, ir dar be kraujo. Kažkuriame iš pateiktų chptr.
        Spoileris:
        http://www.onemanga.com/Naruto/374/15/ mes matome tik vieną seal, kuris skiriasi nuo pain . O kaip tau idėja, kad pagal seal tipą iškviečiamas būtent tas summonas, kurio reikia? Toads vienas seal (http://www.onemanga.com/Naruto/374/15/ ) , snakes kitas, Nagato summons trečias. Mums autorius rodo tik būtent tą, unikalų seal. (http://www.onemanga.com/Naruto/169/17/)

        Žlunga Tavo teorija "Pain negalioja iškvietimo taisyklės", nors pats irgi apsirikau teigdamas, kad tai teleportavimas;
        Ketvirtojo god technika:
        Spoileris:
        http://www.onemanga.com/Naruto/242/04-05/ (Gaila nesimato ar jis ten seal atlieka ar šiaip rankas sudėjęs laiko)
        Kunnai medyje už šio šhinobio, ir staiga už jo atsiranda Minato http://www.onemanga.com/Naruto/240/09/ . Ne esmė aišku, kad be sharingan negali pasakyti ar tai body flicer (sharingan gali sekti judesius), ar flying god (Minato visiškai dingsta ir atsiranda kitoje vietoje, ko sharingan pamatyti negali). Ir staiga chunnin (genin?) lygio nindzė drebanti dėl savo gyvybės nustato naudotą techniką, nors Minato neatliko jokių hand seals. Įdomus pastebėjimas - Minato turi savo techniką, kuri jam padeda nepastebėtam užpulti, bet naudoja kur kas prastesnę kuri remiasi fizine jėga. Logiška?
        Furthermore, if an object marked with the seal may touch the ground, Minato will immediately know the position of everyone close to the object. This technique also possesses surveillance purposes as he can continuously sense where anyone is as long as the seal is on them. No matter where an opponent is, he arrived directly next to them. The jutsu is also very unique because it requires no use of chakra, due to a special secondary seal that emits the same chakra as him, allowing him to have an instant connection to the area.
        nenaudoti technikos kuri yra tokia patogi o dar ir nereikalauja chakros? Sorry, kur tamstos logika?
        Body Flicker Technique
        This jutsu is a high-speed movement technique, allowing a ninja to move short to long distances at an almost untraceable speed. To an observer, it appears as if the user has teleported. A puff of smoke is occasionally used to disguise the user's movements . It is accomplished by using chakra to temporarily boost the user's reflexes. The amount of chakra required depends on the overall distance between the user and their intended destination . Shisui Uchiha was feared as "Shisui of the Body Flicker" (瞬身のシスイ, Shunshin no Shisui), likely referring to this technique.
        Pavyzdys: http://www.onemanga.com/Naruto/24/06/ (pasiruošimas)
        http://www.onemanga.com/Naruto/24/07/ (technika)

        Tau ką nors sako žodžiai summoning? Narutas gali atlikti summon kaip įprasta, kadangi savaime suprantama klonai yra Naruto dalis taigi jis automatiškai gauna teisę juos summoninti , bet tik jau ne reverse...
        Spoileris:
        http://www.onemanga.com/Naruto/433/09/ Tamstai kažką sako, kad išnyko sutartyje buvęs simbolis? Negi tai gali būti kažkas panašaus į ten ten gebėjimą kviesti ginklus?
        http://www.onemanga.com/Naruto/73/20/
        Regis tam ir yra skirtas Naruto summoning scrool, aišku ten visko gali būti užsealinta.
        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-05-24, 13:02.

        Comment

        • ero-senin
          Ghost Buster
          • 2009 01 27
          • 64

          O koks skirtumas jisai teleportuojais su summon ar dar kokia kita technika? svarbu kad telinasi :d ar jus cia bandot logiskai pagrysti fanazija? :d

          Comment

          • Aramis

            Visur yra logika. Mes mėginame ją nustatyti, gal bus įmanoma nuspėti kas vyks toliau. Siužetinė linija visada logiška.
            Ir dar čia šiek tiek ir garbės reikalas

            Comment

            • Firo
              Obvious troll is obvious

              • 2008 06 24
              • 313

              tl;dr

              Žlunga? "iškvietimo ženklas" parodomas keliskart (nors kiek pamenu - tik vieną), bet deja, ne vieną kartą summon buvo atliktas ir be jo. http://www.onemanga.com/Naruto/419/03/ - čia kaupti chakrai skirtas seal, tad jis labiau linksta į mano pusę. (nebūtini seal'ai ir kraujas)
              Gali atsoti rinnegan? O mano pasiūlymas, jog jį gali atsoti chakra jau nelogiškas, joa? Šaunumėlis...
              Jiraiya nenaudoja kraujo? Dar vienas pliusas man.
              "O kaip tau idėja, kad pagal seal tipą iškviečiamas būtent tas summonas, kurio reikia?" - Taip, bet tai jau priklauso nuo kontrakto. Kaip žinome, kontraktas nebūtinas tokiems Summon kaip iš scroll'ų ir panašiai.
              Dėl Body Flicker - rašo, jog Body Flicker, štai kur mano logika. Taip, Flyin' galėjo būti panaudota, bet juk rašo flicker. Tuomet mėginai paryškinti, tai, jog dūmai būna? Sowwy, praleidot žodį "occasionally". Taip, bet tiek Flyin', tiek Body Flicker yra logiški variantai. (kas jei ir Flyin' parankesnis) Tik vienas dalykas, Rin užsimina tai esant the later. 0:1 Body Flicker naudai.
              Ir prašau, nenukrypkim, aš norėjau parodyti, jog ta Flyin' wutever jutsu yra/gali būti Summoning jutsu.

              Kaip įprasta? Oj, gaila, bet nemačiau, jog jis sugebėtų perkelti savo bunshins iš vienos vietos į kitą. + Kam tuomet, vėl, nešiotis tą scroll'ą? Madingai atrodo? Bunshin Summon ir perkėlimas (time/space) yra, šiuo atveju, kiek skirtingi dalykai. Jis gali išsummon'inti, bet dar į kitą vietą tą patį - ne.
              Ten Ten "gebėjimas" yra niekas kita kaip summon technika. Tik štai, skirtumas yra tai, jog tiek Naruto, tiek Minato nebūna įseal'inti į scroll'ą.

              Do the maths.
              _______________________
              Šiaip taip, mes čia kiek veltui, bet įdomumo dėlei juk įdomu. Gal ką naujo prieisim. :3

              Comment

              • Aramis

                Autorius Firo
                tl;dr
                Spoileris:

                Žlunga? "iškvietimo ženklas" parodomas keliskart (nors kiek pamenu - tik vieną), bet deja, ne vieną kartą summon buvo atliktas ir be jo. http://www.onemanga.com/Naruto/419/03/ - čia kaupti chakrai skirtas seal, tad jis labiau linksta į mano pusę. (nebūtini seal'ai ir kraujas)
                Gali atsoti rinnegan? O mano pasiūlymas, jog jį gali atsoti chakra jau nelogiškas, joa? Šaunumėlis...
                Jiraiya nenaudoja kraujo? Dar vienas pliusas man.
                "O kaip tau idėja, kad pagal seal tipą iškviečiamas būtent tas summonas, kurio reikia?" - Taip, bet tai jau priklauso nuo kontrakto. Kaip žinome, kontraktas nebūtinas tokiems Summon kaip iš scroll'ų ir panašiai.
                Dėl Body Flicker - rašo, jog Body Flicker, štai kur mano logika. Taip, Flyin' galėjo būti panaudota, bet juk rašo flicker. Tuomet mėginai paryškinti, tai, jog dūmai būna? Sowwy, praleidot žodį "occasionally". Taip, bet tiek Flyin', tiek Body Flicker yra logiški variantai. (kas jei ir Flyin' parankesnis) Tik vienas dalykas, Rin užsimina tai esant the later. 0:1 Body Flicker naudai.
                Ir prašau, nenukrypkim, aš norėjau parodyti, jog ta Flyin' wutever jutsu yra/gali būti Summoning jutsu.

                Kaip įprasta? Oj, gaila, bet nemačiau, jog jis sugebėtų perkelti savo bunshins iš vienos vietos į kitą. + Kam tuomet, vėl, nešiotis tą scroll'ą? Madingai atrodo? Bunshin Summon ir perkėlimas (time/space) yra, šiuo atveju, kiek skirtingi dalykai. Jis gali išsummon'inti, bet dar į kitą vietą tą patį - ne.
                Ten Ten "gebėjimas" yra niekas kita kaip summon technika. Tik štai, skirtumas yra tai, jog tiek Naruto, tiek Minato nebūna įseal'inti į scroll'ą.

                Do the maths.
                _______________________
                Šiaip taip, mes čia kiek veltui, bet įdomumo dėlei juk įdomu. Gal ką naujo prieisim. :3
                Rineganas yra summonintuose gyvūnuose. Tau to negana? Tai ir yra jo savybė, kuri išskirtinai būdinga tik jo summonams. Už tai ir sakau, kad tai jo "Firminis ženklas"
                Pateikiau tau fliker pavyždžių, prižvelk kai laiko turėsi nes regis nesupranti, kad Minato nebuvo rodomas bandantis sukaupti chakra
                Scrolas yra raktas į Toads realm iš kurios Narutas gali Summoninti atitinkamai bet ką, tik įdėdamas chakros/pastangų.
                Bet aš matau tu vistik nesupranti mano minties: Minato technika yra tokia pat erdvės/laiko kaip ir Madaros. Pasakyta, kad vartotojas atsiduria už erdvės laiko ribų, kas šiuo atveju atitinka summon, tik kad vienas dalykas: Kunai esantis sealas suteikia jam visa informacija, taigi yra abipusis rysys. Pokstelejimo nebuvimas rodo, kad vieta kurioje buvo vartotojas nelieka tuscia (fizika). Ja uzpildo oras, taigi egzistuoja griztamasis rysys. (summon dumai)
                Gal cia ir o.t.

                Skirtumas yra tas, kad jei daiktas užsealintas viduje scrool, tada kontrakto nereikia, bet gyvūnų niekas nesealina
                Bet dėl vieno dalyko tu nepasiduodi: tu teigi, kad neraikia pain seal, bet kokio galo tada jis juos atlieka? Negi nėra panašiau, kad tai tik dėl to, kad autorius nenori visko iš naujo piešti?

                Comment

                • Deadalus
                  Forumo maniakas

                  • 2009 04 22
                  • 470

                  Oho, kad karšta diskusija Tačiau aš pritariu Pilkajam_kardinolui

                  Comment

                  • Firo
                    Obvious troll is obvious

                    • 2008 06 24
                    • 313

                    It's raeping tiem! >:3 XD
                    Spoileris:

                    Taip, jis nebuvo rodomas kaupiant chakra, bet pagalvok, kone kiekvienai jutsu reikia chakros, bet jos atskirai nekaupia. Kaip čia išsireiškt... ji naudojasi kaip kuras.

                    "Ir staiga chunnin (genin?) lygio nindzė drebanti dėl savo gyvybės nustato naudotą techniką, nors Minato neatliko jokių hand seals" - Nustato? Ką manai, jei jis būtent šiame puslapyje (http://www.onemanga.com/Naruto/240/09/) supranta, jog ten Yellow Flash? (Dar jam prieš panaudojant Flyin') Jis ten užsimina apie greitus judesius ir tuomet tikriausiai jam "dašilo" kas ten per persona. Seal'ų nebuvimas? Juk Flicker taip pat atliekamas be seal'ų.

                    "Narutas gali Summoninti atitinkamai bet ką, tik įdėdamas chakros/pastangų" - Taip, nes tas scroll'as veikia kaip pati summon technika. Scroll'as su seal'u nereikalauja rankų seal'ų:
                    Spoileris:
                    The target usually manifests itself after the ninja summoner strikes his hand or hands against any surface, afterwhich the specific summon will appear. As an alternative to the normal hand seals, the same contract that appears on the ground during the summoning can be drawn by hand and activated, producing the same result.


                    Taip pat, tas rankų sudaužimas nėra seal'as. Animal Realm yra atlikęs tik su juo, bet taip, sutinku su tuo, jog Kishimoto tikriausiai ne visad piešia visus seal'us, tad įrodyti negaliu.

                    "Bet dėl vieno dalyko tu nepasiduodi" - tai man tebuvo reikalinga parodyti, jog seal'ai nebūtinai reikalingi. Faktas - buvo rodyta atvejų kai padaromas tik tas sutrenkimas į žemę (mano naudai), bet sutinku, jog gali nepiešti visų seal'ų, todėl atmestu šį variantą vardan taikos. Kaip bebūtų, aš veikiau nepasiduodu dėl to, jog Flyin' yra Summoning jutsu, o ne dėl Pain.

                    "Jo "firminis ženklas" - kodėl jis tuomet kartą padarė tą "iškvietimo ženklą"? (http://www.onemanga.com/Naruto/374/01/) Nors ja, šis padarėlis skiriasi nuo kitų, kaip bebūtų, pati ši idėja man nepatinka. Seal'as ("iškvietimo ženklas") kažkur toli, o jis sugeba jį summoninti.

                    Tiek to, paliekam Pain, išsiversiu ir be jo.

                    "In principle, this jutsu is similar to the Reverse Summoning Technique, as it revolves around manipulation of time and space rather than accelerated movement"

                    "Minato technika yra tokia pat erdvės/laiko kaip ir Madaros" - "This is the basic form of all summoning techniques. It is a space/time type ninjutsu." Jau ir pats buvau minėjęs: tiek teleportacija, tiek summoning jutsu yra time/space technikos. Tad ir tavo dūmų teorija nylabai betinka. Beje, jei ir vieta liktų tuščia, "dūmų" debesies nebūtų, juk oras plėsis, o ne trauksis. (nors kaži ar oras gali būti suspaustas iki tiek, jog būtų matyti kaip dūmai, nes pvz., oro negalima suskystinti...) Ir dar, juk tai galėjo būti patobulinta technika. Tai, jog jos kažkuo skiriasi dar nereiškia, jog ten ne summoning jutsu.

                    "Skirtumas yra tas, kad jei daiktas užsealintas viduje scrool, tada kontrakto nereikia, bet gyvūnų niekas nesealina" - Tiek Naruto, tiek Minato nebuvo užseal'inti viduje.

                    Taigi, išdėstysių viską, jog suprastumėte ką apie tą Flyin' aš manau:

                    Matėme, jog nebūtinas kraujas summonui. Rankų seal'ai taip pat nebūtini, galima juos nupiešti. Ką gi, tereikia chakra? Jau buvau post'inęs: "special secondary seal that emits the same chakra as him." Volia, viskas yra ko reikia, tad summon yra galimas. Dar vienas įdomus dalykas: Flying Tool jutsu pavadinimas panašus į Flying Thunder God Technique. Mielas atsitiktinumas...

                    Manau, logiška, ne? Tenorėjau parodyti, jog Flying Thunder God Technique gali būti Summoning jutsu. (bet nebūtinai yra, tiesiog gali) Man pasirodė įdomu, tai ir pradėjau. :'D

                    Comment

                    • TheCoolMaker
                      UVERworld

                      • 2008 02 10
                      • 142

                      Autorius Firo
                      It's raeping tiem! >:3 XD
                      Spoileris:

                      Taip, jis nebuvo rodomas kaupiant chakra, bet pagalvok, kone kiekvienai jutsu reikia chakros, bet jos atskirai nekaupia. Kaip čia išsireiškt... ji naudojasi kaip kuras.

                      "Ir staiga chunnin (genin?) lygio nindzė drebanti dėl savo gyvybės nustato naudotą techniką, nors Minato neatliko jokių hand seals" - Nustato? Ką manai, jei jis būtent šiame puslapyje (http://www.onemanga.com/Naruto/240/09/) supranta, jog ten Yellow Flash? (Dar jam prieš panaudojant Flyin') Jis ten užsimina apie greitus judesius ir tuomet tikriausiai jam "dašilo" kas ten per persona. Seal'ų nebuvimas? Juk Flicker taip pat atliekamas be seal'ų.

                      "Narutas gali Summoninti atitinkamai bet ką, tik įdėdamas chakros/pastangų" - Taip, nes tas scroll'as veikia kaip pati summon technika. Scroll'as su seal'u nereikalauja rankų seal'ų:
                      Spoileris:
                      The target usually manifests itself after the ninja summoner strikes his hand or hands against any surface, afterwhich the specific summon will appear. As an alternative to the normal hand seals, the same contract that appears on the ground during the summoning can be drawn by hand and activated, producing the same result.


                      Taip pat, tas rankų sudaužimas nėra seal'as. Animal Realm yra atlikęs tik su juo, bet taip, sutinku su tuo, jog Kishimoto tikriausiai ne visad piešia visus seal'us, tad įrodyti negaliu.

                      "Bet dėl vieno dalyko tu nepasiduodi" - tai man tebuvo reikalinga parodyti, jog seal'ai nebūtinai reikalingi. Faktas - buvo rodyta atvejų kai padaromas tik tas sutrenkimas į žemę (mano naudai), bet sutinku, jog gali nepiešti visų seal'ų, todėl atmestu šį variantą vardan taikos. Kaip bebūtų, aš veikiau nepasiduodu dėl to, jog Flyin' yra Summoning jutsu, o ne dėl Pain.

                      "Jo "firminis ženklas" - kodėl jis tuomet kartą padarė tą "iškvietimo ženklą"? (http://www.onemanga.com/Naruto/374/01/) Nors ja, šis padarėlis skiriasi nuo kitų, kaip bebūtų, pati ši idėja man nepatinka. Seal'as ("iškvietimo ženklas") kažkur toli, o jis sugeba jį summoninti.

                      Tiek to, paliekam Pain, išsiversiu ir be jo.

                      "In principle, this jutsu is similar to the Reverse Summoning Technique, as it revolves around manipulation of time and space rather than accelerated movement"

                      "Minato technika yra tokia pat erdvės/laiko kaip ir Madaros" - "This is the basic form of all summoning techniques. It is a space/time type ninjutsu." Jau ir pats buvau minėjęs: tiek teleportacija, tiek summoning jutsu yra time/space technikos. Tad ir tavo dūmų teorija nylabai betinka. Beje, jei ir vieta liktų tuščia, "dūmų" debesies nebūtų, juk oras plėsis, o ne trauksis. (nors kaži ar oras gali būti suspaustas iki tiek, jog būtų matyti kaip dūmai, nes pvz., oro negalima suskystinti...) Ir dar, juk tai galėjo būti patobulinta technika. Tai, jog jos kažkuo skiriasi dar nereiškia, jog ten ne summoning jutsu.

                      "Skirtumas yra tas, kad jei daiktas užsealintas viduje scrool, tada kontrakto nereikia, bet gyvūnų niekas nesealina" - Tiek Naruto, tiek Minato nebuvo užseal'inti viduje.

                      Taigi, išdėstysių viską, jog suprastumėte ką apie tą Flyin' aš manau:

                      Matėme, jog nebūtinas kraujas summonui. Rankų seal'ai taip pat nebūtini, galima juos nupiešti. Ką gi, tereikia chakra? Jau buvau post'inęs: "special secondary seal that emits the same chakra as him." Volia, viskas yra ko reikia, tad summon yra galimas. Dar vienas įdomus dalykas: Flying Tool jutsu pavadinimas panašus į Flying Thunder God Technique. Mielas atsitiktinumas...

                      Manau, logiška, ne? Tenorėjau parodyti, jog Flying Thunder God Technique gali būti Summoning jutsu. (bet nebūtinai yra, tiesiog gali) Man pasirodė įdomu, tai ir pradėjau. :'D

                      OMG Firo you sound more and more narutardish everyday

                      Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius Firo
                        It's raeping tiem! >:3 XD
                        Spoileris:

                        Taip, jis nebuvo rodomas kaupiant chakra, bet pagalvok, kone kiekvienai jutsu reikia chakros, bet jos atskirai nekaupia. Kaip čia išsireiškt... ji naudojasi kaip kuras.

                        "Ir staiga chunnin (genin?) lygio nindzė drebanti dėl savo gyvybės nustato naudotą techniką, nors Minato neatliko jokių hand seals" - Nustato? Ką manai, jei jis būtent šiame puslapyje (http://www.onemanga.com/Naruto/240/09/) supranta, jog ten Yellow Flash? (Dar jam prieš panaudojant Flyin') Jis ten užsimina apie greitus judesius ir tuomet tikriausiai jam "dašilo" kas ten per persona. Seal'ų nebuvimas? Juk Flicker taip pat atliekamas be seal'ų.

                        "Narutas gali Summoninti atitinkamai bet ką, tik įdėdamas chakros/pastangų" - Taip, nes tas scroll'as veikia kaip pati summon technika. Scroll'as su seal'u nereikalauja rankų seal'ų:
                        Spoileris:
                        The target usually manifests itself after the ninja summoner strikes his hand or hands against any surface, afterwhich the specific summon will appear. As an alternative to the normal hand seals, the same contract that appears on the ground during the summoning can be drawn by hand and activated, producing the same result.


                        Taip pat, tas rankų sudaužimas nėra seal'as. Animal Realm yra atlikęs tik su juo, bet taip, sutinku su tuo, jog Kishimoto tikriausiai ne visad piešia visus seal'us, tad įrodyti negaliu.

                        "Bet dėl vieno dalyko tu nepasiduodi" - tai man tebuvo reikalinga parodyti, jog seal'ai nebūtinai reikalingi. Faktas - buvo rodyta atvejų kai padaromas tik tas sutrenkimas į žemę (mano naudai), bet sutinku, jog gali nepiešti visų seal'ų, todėl atmestu šį variantą vardan taikos. Kaip bebūtų, aš veikiau nepasiduodu dėl to, jog Flyin' yra Summoning jutsu, o ne dėl Pain.

                        "Jo "firminis ženklas" - kodėl jis tuomet kartą padarė tą "iškvietimo ženklą"? (http://www.onemanga.com/Naruto/374/01/) Nors ja, šis padarėlis skiriasi nuo kitų, kaip bebūtų, pati ši idėja man nepatinka. Seal'as ("iškvietimo ženklas") kažkur toli, o jis sugeba jį summoninti.

                        Tiek to, paliekam Pain, išsiversiu ir be jo.

                        "In principle, this jutsu is similar to the Reverse Summoning Technique, as it revolves around manipulation of time and space rather than accelerated movement"

                        "Minato technika yra tokia pat erdvės/laiko kaip ir Madaros" - "This is the basic form of all summoning techniques. It is a space/time type ninjutsu." Jau ir pats buvau minėjęs: tiek teleportacija, tiek summoning jutsu yra time/space technikos. Tad ir tavo dūmų teorija nylabai betinka. Beje, jei ir vieta liktų tuščia, "dūmų" debesies nebūtų, juk oras plėsis, o ne trauksis. (nors kaži ar oras gali būti suspaustas iki tiek, jog būtų matyti kaip dūmai, nes pvz., oro negalima suskystinti...) Ir dar, juk tai galėjo būti patobulinta technika. Tai, jog jos kažkuo skiriasi dar nereiškia, jog ten ne summoning jutsu.

                        "Skirtumas yra tas, kad jei daiktas užsealintas viduje scrool, tada kontrakto nereikia, bet gyvūnų niekas nesealina" - Tiek Naruto, tiek Minato nebuvo užseal'inti viduje.

                        Taigi, išdėstysių viską, jog suprastumėte ką apie tą Flyin' aš manau:

                        Matėme, jog nebūtinas kraujas summonui. Rankų seal'ai taip pat nebūtini, galima juos nupiešti. Ką gi, tereikia chakra? Jau buvau post'inęs: "special secondary seal that emits the same chakra as him." Volia, viskas yra ko reikia, tad summon yra galimas. Dar vienas įdomus dalykas: Flying Tool jutsu pavadinimas panašus į Flying Thunder God Technique. Mielas atsitiktinumas...

                        Manau, logiška, ne? Tenorėjau parodyti, jog Flying Thunder God Technique gali būti Summoning jutsu. (bet nebūtinai yra, tiesiog gali) Man pasirodė įdomu, tai ir pradėjau. :'D
                        Lenkiu galvą prieš tamstos logiką Kaip visada tamsta puikus diskusijų oponentas Tik gaila, kad vistiek nieko tvirtinti negalima, taigi kaip ir lygiosios
                        Spoileris:
                        Beje, dar ką aš norėjau paminėti apie iškvietimą. Manau tai galima išreikšti paprastai: Kam tokioje tolybėje palikti klonus, jei juos galima leisti rinkti natural energy netoli, kur juos pasiektų "release shadow bunshin"? Jie paliekami toads teritorijoje , gal būtent todėl, kad scroolas yra kaip raktas į jų kaimą, taigi teoriškai Narutas gali iškviesti bet kurį objektą esantį tame kaime . Tada nereikia jokių sutarčių, nieko. Tada daikto nereikia ir sealinti. Ir paaiškėja kam jam tas scrool, o jo klonai lieka ten. Aišku, būtų galima teigti, kad jie palikti ten dėl to, kad rinktų energiją, kuri pasiekiama tik ten, bet esmė yra tame, kad Jiraya kai kovėsi su Pain, įėjo į hermit mode neapsilankęs tenai.
                        Ką aš tuo noriu pasakyti: sudarai kiek suprantu sutartį su rūšimi gyvūnų, tačiau tavo summons nebūtinai turi apsiriboti gyvūnais. Kaip kitaip paaiškinsi tai, kad nors kviečiamas Narutas, atsiranda vienas jo klonas?
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-05-25, 16:43.

                        Comment

                        • Reshef
                          Bitter sweet

                          • 2008 10 03
                          • 307

                          Spoileris:
                          Autorius pilkasis_kardinolas
                          Lenkiu galvą prieš tamstos logiką Kaip visada tamsta puikus diskusijų oponentas Tik gaila, kad vistiek nieko tvirtinti negalima, taigi kaip ir lygiosios
                          Beje, dar ką aš norėjau paminėti apie iškvietimą. Manau tai galima išreikšti paprastai: Kam tokioje tolybėje palikti klonus, jei juos galima leisti rinkti natural energy netoli, kur juos pasiektų "release shadow bunshin"? Jie paliekami toads teritorijoje , gal būtent todėl, kad scroolas yra kaip raktas į jų kaimą, taigi teoriškai Narutas gali iškviesti bet kurį objektą esantį tame kaime . Tada nereikia jokių sutarčių, nieko. Tada daikto nereikia ir sealinti. Ir paaiškėja kam jam tas scrool, o jo klonai lieka ten. Aišku, būtų galima teigti, kad jie palikti ten dėl to, kad rinktų energiją, kuri pasiekiama tik ten, bet esmė yra tame, kad Jiraya kai kovėsi su Pain, įėjo į hermit mode neapsilankęs tenai.
                          Ką aš tuo noriu pasakyti: sudarai kiek suprantu sutartį su rūšimi gyvūnų, tačiau tavo summons nebūtinai turi apsiriboti gyvūnais. Kaip kitaip paaiškinsi tai, kad nors kviečiamas Narutas, atsiranda vienas jo klonas?

                          mazdaug skelbi lygiasias ir vel pradedi kita tema parasydmas belen kokio ilgio posta, tempdamas Firo again i savo Naraturdiskumo diskusijas . Dude, tu jauciu net su Masashiu galetai pasigincint del vienos ar kitos Jutsu veikimo principo.

                          Comment

                          • Aramis

                            Autorius Reshef
                            Spoileris:


                            mazdaug skelbi lygiasias ir vel pradedi kita tema parasydmas belen kokio ilgio posta, tempdamas Firo again i savo Naraturdiskumo diskusijas . Dude, tu jauciu net su Masashiu galetai pasigincint del vienos ar kitos Jutsu veikimo principo.
                            Netempiu aš nieko Jeigu norės, atsakys ir tiek Gal priesime prie kokios naudingos išvados

                            Comment

                            • Firo
                              Obvious troll is obvious

                              • 2008 06 24
                              • 313

                              Priminimas sau: kartais reikia paspausti "siųsti" mygtuką XD

                              Kalbant apie varles, jos gali jį Summon'inti iš betkur į betkur (kur jie patys esą). Pagal idėją, pats Naruto neturėtų naudoti Reverse Summon, bet jis tikrai turėjo sugebėt iškviesti savo klonus. Kaip bebūtų, vieta turėtų būti nesvarbi, tiesiog juos palikti ten buvo palankiau. Klonai ne tik ten buvo saugūs, bet ir turėjo laiko sukaupti chakra (nors, rods, Naruto į juos kažkokiu būdu infusion'o ja O_o - šiuo atveju, jis turėjo laiko jiems infusion'ti ją niekieno netrugdomas). Naruto kone iškart įsivėlė į kovą, jis tikriausiai nebūtų turėjęs laiko padaryti bunshins + jiems būtų galėję trugdyti kaupti sage chakra. Ir DAR, tik mano spėjimas, bet ten tikriausiai daugiau nature chakros aplinkoje = lengviau kaupti. (augmenija ir pan.)

                              "Jiraya kai kovėsi su Pain, įėjo į hermit mode neapsilankęs tenai" - Tai nėra būtina, tiesiog tikriausiai trunka kiek ilgiau laiko susibalansuoti, nors jam tą padėdavo daryti varlės. (Naruto vienintelis išmoko balansuoti chakra ir naudoti senjutsu kovoje be kitų pagalbos)

                              Ir taip, jei esi sudaręs sutartį tai tau nedraudžia naudoti kitokius summon. (pavyzdys - Sasuke)
                              Šiaip tikrai įdomu, kodėl atsiranda klonas, o ne Naruto, bet gal taip kaip Naruto gali kviesti atitankamą varlę davęs atitinkamą kiekį chakros taip ir šiuo atveju kažkas panašaus. Na, šiuo klausimu mažai ką galim išpešt, nes permažai info. :\

                              Comment

                              • Aramis

                                Bet pati idėja, kad jam nereikia naudoti reverse, užtenka summon nemanau, kad labai neįtikinama. Bijau nugrybauti, bet bent trumpam priimant prielaidą, kad Naruto gali summoninti bet kokį daiktą iš Myobokuzan tada nereikia sukti galvos kaip Narutas galvojo išsikviesti savo klonus, beje, tada ir tampa aišku kam Narutas nešiojasi scrool.
                                Reverse summoning jo nereikia
                                http://www.onemanga.com/Naruto/409/04/
                                Kiek matau buvo panaudotas tik seal.
                                Taigi iš esmės technikai nereikia scrool
                                Nors čia išskirtinis atvejis nes kviečiamas kage bunshin.
                                Beje, regis Narutui nebūtina ramybė, kad iškviestų sage mode:
                                Spoileris:
                                During his meeting with Nagato, Naruto is stabbed in the gut with the former's chakra disruption blade. Nagato thinks he would be able to control Naruto with his own chakra, but Naruto inadvertently reveals a fusion of his Jinchūriki form and Sage Mode characteristics. Now with the chakra granted to him by the demon fox added to the Sage chakra, Naruto appears to have become very powerful, as he easily cancels the effect of Nagato's chakra in his body and regains control of himself.

                                Although the combat abilities of this hybrid form are, as of yet, unknown since Naruto does not fight Nagato during the time in this form. However, considering that using the demon fox's chakra enhances Naruto's speed, strength, stamina, and rejuvenation (likewise jutsu) just as Sage Mode does, it can be presumed that the combat abilities of this hybrid form are far more formidable compared to them being used separately.

                                Ir dar viena įdomi mintis: kaip, jeigu ne skirtingais Seals gali iškviesti būtent tą rūšį gyvūnų, kurios tau reikia? Juk chakra arba kraujas nesikeičia, pagal idėją vienintelis kintamasis gali būti tik seal.
                                Gal gali parašyti skyrius, kuriuose Sasuke naudojo summon?

                                Comment

                                Working...