Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Suiram
    Narys
    • 2007 11 24
    • 85

    Na seip tai Mangoj sake kad Reninganas yra pats stipriausias is visu triju Doujutsu

    Spoileris:
    Kadangi kalbam apie sharinganus negalejau atsispirti

    Paskutinis pakeitimas nuo Suiram; 2008-07-03, 15:36.

    Comment

    • destiny
      Rašytojas

      • 2008 06 20
      • 242

      Autorius Suiram
      Na seip tai Mangoj sake kad Reninganas yra pats stipriausias is visu triju Doujutsu

      Spoileris:
      Kadangi kalbam apie sharinganus negalejau atsispirti

      nice pick
      beje kai tau naujas chapter? wa dabar tai prasides
      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      sigpic

      Comment

      • tamsa
        Kiriya

        • 2007 08 13
        • 192

        Super chapteris, tik man keista pasirode del naujo peino kuno. Ar ta merga jums kazkur is mangos nera matyta???
        sigpic

        Comment

        • hadesgirl
          I hate milk
          • 2008 07 06
          • 14

          Autorius tamsa
          Super chapteris, tik man keista pasirode del naujo peino kuno. Ar ta merga jums kazkur is mangos nera matyta???
          visų pirma tai sveiki visi aš čia nauja ( beje Naruto fanė iki mirties)
          o kas dėl tos mergos taigi ten ta mėlinplaukė Jirajos mokinė Konan ta kuri su Peinu visuomet būna
          beje žinot kad Naruto manga yra pati populiariausia pasaulyje?

          Comment

          • tamsa
            Kiriya

            • 2007 08 13
            • 192

            Autorius hadesgirl
            visų pirma tai sveiki visi aš čia nauja ( beje Naruto fanė iki mirties)
            o kas dėl tos mergos taigi ten ta mėlinplaukė Jirajos mokinė Konan ta kuri su Peinu visuomet būna
            beje žinot kad Naruto manga yra pati populiariausia pasaulyje?
            Kalbejau apie nauja peino kuna, ta geltonplauke ar kokios kitos spalvos merga, o ne konan.
            sigpic

            Comment

            • Uniccorn
              Ner Laiko

              • 2007 07 02
              • 84

              Man ji i Naruto motina panasi xD
              Kiekvieno sirdis kazko pilna
              Pas vienus gera,kitus bloga
              Tik pas mane ji tuscia
              Nieko joje nebera

              Comment

              • hadesgirl
                I hate milk
                • 2008 07 06
                • 14

                Autorius tamsa
                Kalbejau apie nauja peino kuna, ta geltonplauke ar kokios kitos spalvos merga, o ne konan.
                pažiurėk dar karta chapter 407 17 puslapi

                aš tai supratau kad Konan pasidarė dar vienu peino kūnu aišku aš gal ir klystu bet aš tai taip supratau

                Comment

                • destiny
                  Rašytojas

                  • 2008 06 20
                  • 242

                  Autorius hadesgirl
                  pažiurėk dar karta chapter 407 17 puslapi

                  aš tai supratau kad Konan pasidarė dar vienu peino kūnu aišku aš gal ir klystu bet aš tai taip supratau
                  joa ten Konan, bet man atrodo kad tiktai jos klonas ar dar kas pan, nes argi inai nesedejo praituose puslapiuse su Madara ir Pein'u?

                  krc nujauciu kad kitam chaptery iswysim "hawk" vs "8 tailed"

                  uchiha is best
                  Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  sigpic

                  Comment

                  • hadesgirl
                    I hate milk
                    • 2008 07 06
                    • 14

                    et nauja manga naujas nusivylimas iškart aišku kad eight tail bus koks nor neigiamas charakteris, kad nubūtų gaila kai Sasuke ji pagaus ir atiduos Mandarai be to Naruto varlės pasiema tai garantuotai kokius 5 kitus chapterius kankins ta varkšą naujomis technikomis bent jau Peinas eina griaut Konochos

                    Comment

                    • destiny
                      Rašytojas

                      • 2008 06 20
                      • 242

                      krc nusiwyliau sasukes kowa kaip jum naujasis naruto sugebejimas?
                      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      sigpic

                      Comment

                      • TheCoolMaker
                        UVERworld

                        • 2008 02 10
                        • 142

                        Tas Sage mode man kažkaip kvailokai atrodo , šeip tikiuosi Sasuke dar kokia technikėlę su šaringanu gaus , nes amaterasu nelabai įdomus

                        Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                        Comment

                        • dattebayo
                          random fangirl syndrome

                          • 2007 11 18
                          • 207

                          Skaitau is pareigos ir tik kas 5-ta chapteri (per tiek chapteriu nutinka 1-2 ryskesni ivykiai) Jei Naruto veikejai galetu patys sneket tai pasakytu:
                          -Do we have to stand here having flashbacks?

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            Mmmm.. Dabar įdomūs dalykai dedas, Danzou kaip visada lopas, kažką planuoja.
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • Blood_Orange

                              Autorius Izzo
                              Mmmm.. Dabar įdomūs dalykai dedas, Danzou kaip visada lopas, kažką planuoja.
                              Nu ja dabar tai visai nieko, bet pirma buwo ir daug gumos tempimo..

                              Comment

                              • Suiram
                                Narys
                                • 2007 11 24
                                • 85

                                As vieno dalyko neikertu tigi tenai egzistuoja ne demokratija o despotijatai kokio velnio visi kisasi i Tsunades reikalus? tigi ji yra hokage ji atsakinga uz kaima ji priima sprendimus taj kodel nenuzemint danzou kad tas neturetu jokio autoriteto? kam isvis turet tuos patarejus jeigu tu ju nuomonei visiskai nepritari?

                                Comment

                                Working...