Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Autorius Blizzard
    tas del kekke genkai, ten gali but ir neteisinga. daug tu nuomoniu buvo vieni sako kad gebejimas valdyt tailedfox, kiti kad galbut apsauga nuo sharingan kaskoke ir t.t.

    naruto nera labai vaikiska manga, daug jame yra minciu uzslepta, tik reike jas pamatyt...

    beto visdar neaisku(galbut tik man) kokia galia itachis dave naruto tada(neuzilgo turetume ir anime ta momenta isvyst) galbut ten buvo kaskoke apsauga nuo sharingan...
    Mano idėja ta, kad Senju KG yra dviejų elementų sujungimas... Kaip ir Sharingan bei Bekugan to neišmoksi, kol kas tik du veikėjai tai sugebėjo atlikti, abu su vandeniu.

    Comment

    • destiny
      Rašytojas

      • 2008 06 20
      • 242

      Nu seip jo naruto turi, senju kraujo, bet nemanau, kad tai ka nors reikstu pagal ydeja tai visas kaimas turi ji... O del to 2 elemento tai manau, kad jis tikrai ji atras nes kazin ar kishimoto leistu jam atsilikt nuo sasukes tas juk turi fire ir lighting.
      Izzo>>> as biski taves nesuprantu... Kam tu stumi ant sasukes? Jaigu jis tau nepatinka tai pasilaikyk ta nuomone sau ir nerasinek ce nesamoniu, nes yra tokiu kuriuos tavo komentarai nervina.
      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      sigpic

      Comment

      • Blizzard
        GFX maker


        • 2009 03 25
        • 224

        kad naruto atras antra elementa tai cia faktas ir galiu duoti 90% kad tai bus water ...

        o del izzo, davai mes ant jo pastumiam?

        Comment

        • Aramis

          Autorius destiny
          Nu seip jo naruto turi, senju kraujo, bet nemanau, kad tai ka nors reikstu pagal ydeja tai visas kaimas turi ji... O del to 2 elemento tai manau, kad jis tikrai ji atras nes kazin ar kishimoto leistu jam atsilikt nuo sasukes tas juk turi fire ir lighting.
          Izzo>>> as biski taves nesuprantu... Kam tu stumi ant sasukes? Jaigu jis tau nepatinka tai pasilaikyk ta nuomone sau ir nerasinek ce nesamoniu, nes yra tokiu kuriuos tavo komentarai nervina.
          Ką aš norėjau pasakyti yra tai, kad senju KG reikia pažadinti, kaip ir sharingan. Kiek pamenu visi Jonin lygio shinobiai sugeba naudoti po porą elementų (kakashi žemė? ir žaibas, Sasuke - žaibas ir ugnis...). Tačiau jie nesugeba sujungti šių elementų. Prisiminkime kovą su Kakuzu - Naruto ir Yamato sujungė vandenį ir vėją, kas siūlo mintį, kad Naruto sugeba tai pasiekti.
          Sakiau, kad dėl Sasuke visada ir kyla ginčai

          Comment

          • destiny
            Rašytojas

            • 2008 06 20
            • 242

            Autorius pilkasis_kardinolas
            Ką aš norėjau pasakyti yra tai, kad senju KG reikia pažadinti, kaip ir sharingan. Kiek pamenu visi Jonin lygio shinobiai sugeba naudoti po porą elementų (kakashi žemė? ir žaibas, Sasuke - žaibas ir ugnis...). Tačiau jie nesugeba sujungti šių elementų. Prisiminkime kovą su Kakuzu - Naruto ir Yamato sujungė vandenį ir vėją, kas siūlo mintį, kad Naruto sugeba tai pasiekti.
            Sakiau, kad dėl Sasuke visada ir kyla ginčai
            Matyt man atmintis streikuoja, bet kada tiksliau jie sujunge vandeny ir veja? Jai Rasen-shuriken tai manau, kad ten buvo tik wind elementas panaudotas. Matyt kaska panioju
            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            sigpic

            Comment

            • Aramis

              Autorius destiny
              Matyt man atmintis streikuoja, bet kada tiksliau jie sujunge vandeny ir veja? Jai Rasen-shuriken tai manau, kad ten buvo tik wind elementas panaudotas. Matyt kaska panioju
              Ne, Tu neklysti, Naruto tuo metu naudojo tik Wind. Ką norėjau šiuo pavyzdžiu įrodyti? Kad Narutas pasirengęs sujungti du elementus. Gal tik su klonų pagalba (rasengan), bet ta technika pademonstruota su Yamatto, parodo jog Naruto sugeba sinchronizuoti savo chakrą naudodamas savo elementą su kitu žmogumi.
              http://www.onemanga.com/Naruto/337/16/
              Štai tas momentas kada panaudojama technika

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                Supratau as ir ankciau ka tu norejai pasakyt, tik kad nioko neatsiminiau apie ju bendra tehnika dekui uz ta linka kaskaip ta vieta man buvo visiskai issitrynus is atminties
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • Aramis

                  Autorius destiny
                  Supratau as ir ankciau ka tu norejai pasakyt, tik kad nioko neatsiminiau apie ju bendra tehnika dekui uz ta linka kaskaip ta vieta man buvo visiskai issitrynus is atminties
                  Nėra už ką
                  Tęsiant temą, čia paaiškinama, kad Jonin gali naudoti ne vieną elementą:
                  http://www.onemanga.com/Naruto/316/05/
                  Štai čia kaip Yamato sukuria medį:
                  http://www.onemanga.com/Naruto/316/06/
                  Kaip matome, nors tuo metu ir nekontroliavo vandens elemento, narutas turėtų sugebėti juos sujungti.
                  Manyčiau tai ir yra Senju kg, tik jai "pažadinti" (kaip MSharinganui) reikia kažkokių specialių sąlygų
                  http://www.onemanga.com/Naruto/316/07/
                  http://www.onemanga.com/Naruto/316/08/
                  Haku irgi ne iš karto sugebėjo panaudoti savo KG, kuri gali irgi būti Uzumaki klano kilmės:
                  http://www.onemanga.com/Naruto/29/10/
                  http://www.onemanga.com/Naruto/29/11/
                  Jo galios aktyvavosi tik po to, kai tėvas užmušė motiną
                  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-06-12, 19:32.

                  Comment

                  • destiny
                    Rašytojas

                    • 2008 06 20
                    • 242

                    Bet taigi ce viskas labai panasu. Msharingan ygauni kai muzudai artima zmogu. Haku tai pasireiske kai tevas nuzude motina. Ir netgi tas pats nagato savo rinnengana atskliaisdavo po skaudziu netekciu. Gali but, kad kg pasireiskia patyrus kokius nors skaudzius izgyvenimus nemanot?
                    Tik vat, kad byakugan neatitinka tokiu aplinkybiu...
                    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    sigpic

                    Comment

                    • Souls
                      PLEASE DIE

                      • 2007 04 26
                      • 146

                      Autorius destiny
                      Bet taigi ce viskas labai panasu. Msharingan ygauni kai muzudai artima zmogu. Haku tai pasireiske kai tevas nuzude motina. Ir netgi tas pats nagato savo rinnengana atskliaisdavo po skaudziu netekciu. Gali but, kad kg pasireiskia patyrus kokius nors skaudzius izgyvenimus nemanot?
                      Tik vat, kad byakugan neatitinka tokiu aplinkybiu...
                      As manau Hinatos clanas (nzn kaip vadinas) prisijunge susidarius Konohai, nes siaip buvo anksciau daug klanu. Tik kai kaimai pradejo susidaryt, jie jungesi. As nemanau, kad Konoha isskirtinai yra is dvieju klanu. Tiesiog ja sudaro two big families ir keletas lesser families.
                      [Insert your signature here]

                      Comment

                      • Haruhi
                        Rimtas forumo narys


                        • 2008 03 26
                        • 190

                        hinatos klanas yra Hyuuga

                        Comment

                        • Aramis

                          Autorius Souls
                          As manau Hinatos clanas (nzn kaip vadinas) prisijunge susidarius Konohai, nes siaip buvo anksciau daug klanu. Tik kai kaimai pradejo susidaryt, jie jungesi. As nemanau, kad Konoha isskirtinai yra is dvieju klanu. Tiesiog ja sudaro two big families ir keletas lesser families.
                          Byakugan aktyvuojasi nuo pat gimimo, taigi nėra čia jokių spec. reikalavimų.
                          O dėl šeimų - aš ir minėjau, kad turi kraujo , bet tai nereiškia, kad jis yra grynas , laikui bėgant išsiskaidė, bet tai nereiškia, kad kaip pirmasis Narutas neturi KG, net jei jo kraujas nėra grynas

                          Comment

                          • Deadalus
                            Forumo maniakas

                            • 2009 04 22
                            • 470

                            Autorius pilkasis_kardinolas
                            Byakugan aktyvuojasi nuo pat gimimo, taigi nėra čia jokių spec. reikalavimų.
                            O dėl šeimų - aš ir minėjau, kad turi kraujo , bet tai nereiškia, kad jis yra grynas , laikui bėgant išsiskaidė, bet tai nereiškia, kad kaip pirmasis Narutas neturi KG, net jei jo kraujas nėra grynas
                            Oho čia kokios diskusijos apie KG

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius Deadalus
                              Oho čia kokios diskusijos apie KG
                              Kad pagalvojus visai logiška, kad Naruto gali turėti KG, jau pora teorijų tuo klausimu užtikau, nusprendžiau ir savo sukurti

                              Comment

                              • Deadalus
                                Forumo maniakas

                                • 2009 04 22
                                • 470

                                Autorius pilkasis_kardinolas
                                Kad pagalvojus visai logiška, kad Naruto gali turėti KG, jau pora teorijų tuo klausimu užtikau, nusprendžiau ir savo sukurti
                                Na šiaip visko gali buti Nes nežinom ka Kishimoto gali iškrėsti Jis visada pilnas siurprizų.

                                Comment

                                Working...