Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mahiko
    Its pain time

    • 2009 04 12
    • 71

    Autorius pilkasis_kardinolas
    O ką Tu manai Juk stengiuosi pateikti info Esu fanas iki pirštų galiukų

    Madarai reikia Bijuu, kurie įkalinti statuloje, kuri yra summoninama tik Nagato. Įjunk savo logikos "varikliuką", žmogau. Kam tada Bijuu, jei jais negali naudotis? Nagato gyvens, bent iki turi statulą...
    Logikos tokiam anime kaip Naruto nera nes buna taip nusivaziuoja i pievas kad jetau jetau.Vienam Chapter viena sako po 25 chapter visai kitka .
    + Vistiek kazkas bus... cia taip graziai nepaims ir neisiskirs.

    Comment

    • Blizzard
      GFX maker


      • 2009 03 25
      • 224

      tai reike ne anime ziuret o manga skaityt...

      http://www.onemanga.com/Naruto/12/02/

      parasyta: "Look underneath the underneath "

      turbut supratai ka tai reiskia.. logikos cia daugiau negu tu gali isivaizduoti
      Paskutinis pakeitimas nuo Blizzard; 2009-05-20, 10:09.

      Comment

      • Aramis

        Autorius Blizzard
        tai reike ne anime ziuret o manga skaityt...

        http://www.onemanga.com/Naruto/12/02/

        parasyta: "Look underneath the underneath "

        turbut supratai ka tai reiskia.. logikos cia daugiau negu tu gali isivaizduoti
        Ta mintis tikrai gili.
        Beje, ji yra šiame skyriuje
        http://www.onemanga.com/Naruto/6/08/
        Ir beje, Naruto siužetas bent jau mano nuomone yra labai logiškas, jame yra ir kažkas "giliau"

        Comment

        • Blizzard
          GFX maker


          • 2009 03 25
          • 224

          kaskur buvau rades naruto siuzeto pritaikyma religijai, tai yra naruto yra jezus(krikscioniskasis dievas) o nagato yra islamo pasaulio dievas, labai ryskiai matosi atitikimai. Tokio palyginimu naruto mangoje yra ir daugiau, tiesiog rieke ju ieskot ir juos surasi.
          Mane stebina kad manga kaip ir skirta 12-18 metu jaunimui(pataisykit jeigu klystu), taciau mintys yra gana giliai uzsleptos. Jeigu kishimoto tokias mintis taip uzslepe tikedamasis kad jaunimas jas ras, tai galim tik isivaizduoti koksai izvalgus yra japonijos jaunimas , kad tai pastebi. Nezinau kaip jus bet as asmeniskai kaip skaiciau manga nieko ten tokio neizvelgiau gilaus, taciau pasakites tas visas teorijas tikrai susidariau savo nuomone...

          Comment

          • Aramis

            Autorius Blizzard
            kaskur buvau rades naruto siuzeto pritaikyma religijai, tai yra naruto yra jezus(krikscioniskasis dievas) o nagato yra islamo pasaulio dievas, labai ryskiai matosi atitikimai. Tokio palyginimu naruto mangoje yra ir daugiau, tiesiog rieke ju ieskot ir juos surasi.
            Mane stebina kad manga kaip ir skirta 12-18 metu jaunimui(pataisykit jeigu klystu), taciau mintys yra gana giliai uzsleptos. Jeigu kishimoto tokias mintis taip uzslepe tikedamasis kad jaunimas jas ras, tai galim tik isivaizduoti koksai izvalgus yra japonijos jaunimas , kad tai pastebi. Nezinau kaip jus bet as asmeniskai kaip skaiciau manga nieko ten tokio neizvelgiau gilaus, taciau pasakites tas visas teorijas tikrai susidariau savo nuomone...
            Dėl Tavo nuomonės apie nuorodas į katalikiškąjį pasaulį nesu visai tikras;
            Ieškoti autoriaus gilesnių minčių, nuorodų reikia naudojantis japonų mitologija, ką ir padarė pora gerbėjų.
            Įdedu nuorodą, kurioje yra (anglų kalba) parašyta legenda, pagal kurią (autorius nėra tuo tikras) buvo sukurti bijuu, bei pati kovos scena, siužetas
            http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=57918
            Beje, jei dar kažkas sakys, kad Naruto nėra logiškas:
            http://forums.narutofan.com/showthre...7#post22250887
            http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=399668
            http://forums.narutofan.com/showthread.php?t=409419
            Man lyg ir viskas logiška Dar ir tematika nurodyta Naruto...
            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-05-20, 15:34. Priežastis: Įdėta papildomų nuorodų

            Comment

            • Blizzard
              GFX maker


              • 2009 03 25
              • 224

              na stai ta teorija apie religija, kaskada jau buvau cia idejas bet pasikartosiu
              http://www.tailedfox.com/forums/naru...-religion.html
              patys pirmi puslapiai

              Comment

              • Aramis

                Autorius Blizzard
                na stai ta teorija apie religija, kaskada jau buvau cia idejas bet pasikartosiu
                http://www.tailedfox.com/forums/naru...-religion.html
                patys pirmi puslapiai
                Ačiū. Privertei susimastyti. Nors šiek tiek abejoju, bet...

                Comment

                • Blizzard
                  GFX maker


                  • 2009 03 25
                  • 224

                  bet atitikimai tikrai gerai matosi maciau ten kaikurios nuotraukos neveikia, tai va jos atrode taip:


                  Comment

                  • Deadalus
                    Forumo maniakas

                    • 2009 04 22
                    • 470

                    Autorius pilkasis_kardinolas
                    Ačiū. Privertei susimastyti. Nors šiek tiek abejoju, bet...
                    Aš tailedfoxe prisiregines bet tik komentuoju kartais ir viskas

                    Comment

                    • Blizzard
                      GFX maker


                      • 2009 03 25
                      • 224

                      o as ir galvoju kur man tas nick matytas...

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius Blizzard
                        bet atitikimai tikrai gerai matosi maciau ten kaikurios nuotraukos neveikia, tai va jos atrode taip:
                        Man vistiek atrodo, kad tai tiesiog piešimo būdas ir tiek
                        Kažkodėl nelabai norėčiau manyti, kad Naruto remiasi kur kas mažiau išprususios Europos mitologija

                        Comment

                        • Blizzard
                          GFX maker


                          • 2009 03 25
                          • 224

                          hehe nereikia taip jau vienareiksmiskai sakyti kad ji yra maziau isprususi, drysciau teigti, kad mum taip atrodo tik todel kad mes ja geriau zinom, pvz kokiam japanui atrodo kad jo mitologija yra mazai isprusis, nes jis iki tol nesidomi kitomis mitologijomis...
                          o seip manau cia tik buvo tarsi palyginimas, nes nagato ir naruto, kaip ir siekia vieno tikslo, taciau galu gale jie pasirodo gana skirtingi, galbut kishimoto turejo kaskokiu vilciu, kad ekranizavimas viso to konflikto tarp rytu pasaulio ir vakaru, suteiks kaskokiu vilciu ir t.t. nes mes tikrai gerai zinom kokie istatymai vyrauja islamo salyse(pvz nesenei isejo istatymas kuris leidzia vyrams prievartauti moteris..).
                          o griztant prie mitologijos, tai manau visais laikasi ji buvo pasakos, ir nesvarbu ar tos pasakos gime rytuose ar vakaruose, jos vistiek lieka pasakomis, kaip jau minejau pasakyti kuri pasaka realesne, teisingesne, ar isprusus butu sunku, visgi apie pasakas kalba eina

                          Comment

                          • Reshef
                            Bitter sweet

                            • 2008 10 03
                            • 307

                            Autorius Blizzard
                            bet atitikimai tikrai gerai matosi maciau ten kaikurios nuotraukos neveikia, tai va jos atrode taip:
                            Spoileris:


                            Na nezinau kaip jums, bet man tas Naruto siejimas su krikscionybe ir juo labiau su Jezumi yra kazkoks nepriimtinas. Nors ir yra randama tu panasumu, taciau man paciam atrodo, kad tokios teorijos, bandancios irodyti Kishimoto genialuma, yra perdetos. Galiu sutikti su "look underneath the underneath" pletojama mintimi ir tai, jog Kishimoto coveriuose slepia siuzeto ateiti, bet Naruto- Jezus? man tai gadina bendra Naruto, kaip japonu mitologijos persmelktos mangos ivaizdi.

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius Blizzard
                              hehe nereikia taip jau vienareiksmiskai sakyti kad ji yra maziau isprususi, drysciau teigti, kad mum taip atrodo tik todel kad mes ja geriau zinom, pvz kokiam japanui atrodo kad jo mitologija yra mazai isprusis, nes jis iki tol nesidomi kitomis mitologijomis...
                              o seip manau cia tik buvo tarsi palyginimas, nes nagato ir naruto, kaip ir siekia vieno tikslo, taciau galu gale jie pasirodo gana skirtingi, galbut kishimoto turejo kaskokiu vilciu, kad ekranizavimas viso to konflikto tarp rytu pasaulio ir vakaru, suteiks kaskokiu vilciu ir t.t. nes mes tikrai gerai zinom kokie istatymai vyrauja islamo salyse(pvz nesenei isejo istatymas kuris leidzia vyrams prievartauti moteris..).
                              o griztant prie mitologijos, tai manau visais laikasi ji buvo pasakos, ir nesvarbu ar tos pasakos gime rytuose ar vakaruose, jos vistiek lieka pasakomis, kaip jau minejau pasakyti kuri pasaka realesne, teisingesne, ar isprusus butu sunku, visgi apie pasakas kalba eina
                              Nepasakyčiau, kad esu labai išprusęs religijoje Tiesiog aš manau, kad Naruto negali būti leidžiamas tik per vieną prizmę; Iš esmės juk ir pačios religijos yra to paties tikėjimo dalis Už tai ir laikausi nuomonės (jokiu būdu nepamanyk, kad neigiu Tavo nuomonę) kad naruto nepropoguoja/ neįkūnija jokios religijos, jis kažkur virš, apima tik visoms religijoms būdingus dalykus , kad ir šiuo atveju Naruto - Jėzaus įvaizdį. Tai tik piešiniai, o narute svarbiausia ryšiai tarp žmonių (primink kuriai religijai tai nėra svarbu), atleidimas/atgaila (vėl šie elementai egzistuoja visose religijose) ir t.t.
                              Štai kodėl aš manau, kad Narutas daugiau mažiau paveiktas Rytietiškos kultūros, jos požiūrio į religiją
                              Reshef Na nezinau kaip jums, bet man tas Naruto siejimas su krikscionybe ir juo labiau su Jezumi yra kazkoks nepriimtinas. Nors ir yra randama tu panasumu, taciau man paciam atrodo, kad tokios teorijos, bandancios irodyti Kishimoto genialuma, yra perdetos. Galiu sutikti su "look underneath the underneath" pletojama mintimi ir tai, jog Kishimoto coveriuose slepia siuzeto ateiti, bet Naruto- Jezus? man tai gadina bendra Naruto, kaip japonu mitologijos persmelktos mangos ivaizdi.
                              Man nelabai suprantama kodėl sakai, kad Kishimoto nėra genijus? Naruto jau išėjo 400+ skyrių, o jis populiarus. Jei Kishimoto ne genijus, tai kas tada yra genijus?
                              O kad žmonės ieško giliau, tai dar nereiškia, kad tai blogai. Krikščionybė, budizmas... Nebūtina būti tikinčiu, kad skaitytum mangą. Kad suprastum, gal reikia ir tikėjimo, nežinau
                              Naujas skyrius jau pasirodė. Įdomi pabaiga, įdomu sužinoti ką per techniką Nagato naudos kad seal pradėjo atlikti
                              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-05-22, 09:03.

                              Comment

                              • Reshef
                                Bitter sweet

                                • 2008 10 03
                                • 307


                                Man nelabai suprantama kodėl sakai, kad Kishimoto nėra genijus? Naruto jau išėjo 400+ skyrių, o jis populiarus. Jei Kishimoto ne genijus, tai kas tada yra genijus?
                                O kad žmonės ieško giliau, tai dar nereiškia, kad tai blogai. Krikščionybė, budizmas... Nebūtina būti tikinčiu, kad skaitytum mangą. Kad suprastum, gal reikia ir tikėjimo, nežinau
                                Naujas skyrius jau pasirodė. Įdomi pabaiga, įdomu sužinoti ką per techniką Nagato naudos kad seal pradėjo atlikti
                                As nesakiau, kad jis nera genijus, as tik manau, kad tas jo genialumas siek tiek perdetas ir isaukstintas fanu. Negaliu gincytis Naruto populiarumo ( o ir nenoriu) , man naruto manga penktadieniais yra vienas is tu dalyku, be kuriu negaleciau gyventi

                                Comment

                                Working...