Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    db jau yra as ju nepamirsau tik neskaicevau nes jie jau ir taip db kanohoi.Dar beje kaip jum atrodo ar konan stipri?
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      Naujas chapteris nerealus. Toks įspūdis, kad Naruto kūrėjas bręsta, kartu su savo veikėjais, nes paskutiniai chapteriai eina tik geryn. Jiraiyos mirtis, Itačio mirtis, Konohos sunaikinimas, Naruto subrendimas.. kas toliau?
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • krapija
        Cadavariffic

        • 2008 03 08
        • 260

        Žopa, naruto nesveikai kietas pasidarė. Iškarto į top 3 papuolė mano Nesveikas chapteris, kitam turėtų painus sulaužyt
        Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



        http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

        http://www.last.fm/user/bombska

        Comment

        • Bagy
          Bagy-san

          • 2008 05 24
          • 289

          Autorius destiny
          Dar beje kaip jum atrodo ar Konan stipri?
          Na jos juk niekas padoriai ir neparode, bet kad ji trukuma viena baisiai dideli turi. Apipilk ja vandeniu ir viskas baiksis. Na nebentik jis kazka dar ipatingo turi ko as dar nezinau.

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            Autorius Bagy
            Na jos juk niekas padoriai ir neparode, bet kad ji trukuma viena baisiai dideli turi. Apipilk ja vandeniu ir viskas baiksis. Na nebentik jis kazka dar ipatingo turi ko as dar nezinau.
            Padek ją, irgi mirs, nors šiaip šiam chaptery sakė, kad ten ne ji, o jos popieriaus klonas
            , tad gal tikrasis jos kūnas visai ne popierinis.
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • destiny
              Rašytojas

              • 2008 06 20
              • 242

              man tai atrodo kad jai ir atsiskleis tai nebus nk gero is jos dar jauciu kad inai pralaimes kokiai sakurai o ten del to pein'o sulauzymo kitam chapteri tai lb abejoju...juk neveltui jis vadovavo akatsuki(neskaitant madaros), jauciu dar ir jis parodys ka moka juk kolkas net apsiausto nebuvo nusiemes
              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              sigpic

              Comment

              • TheCoolMaker
                UVERworld

                • 2008 02 10
                • 142

                Autorius destiny
                man tai atrodo kad jai ir atsiskleis tai nebus nk gero is jos dar jauciu kad inai pralaimes kokiai sakurai o ten del to pein'o sulauzymo kitam chapteri tai lb abejoju...juk neveltui jis vadovavo akatsuki(neskaitant madaros), jauciu dar ir jis parodys ka moka juk kolkas net apsiausto nebuvo nusiemes
                Nepamirškit, kad "The real one is not with them" galimas daiktas, kad naruto su chebra laimės, bet tikrasis pabėgs praradęs tik tuos kūnus laukiu laukiu kitu chapterių, nepamenu kada dar taip jų laukiau, turbūt kai sasuke vs itachi buvo

                Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                Comment

                • marvis

                  nuo anime 90 serijos kelintas butu chapteris? pabodo anime ziuret...

                  Comment

                  • TheCoolMaker
                    UVERworld

                    • 2008 02 10
                    • 142

                    Autorius marvis
                    nuo anime 90 serijos kelintas butu chapteris? pabodo anime ziuret...
                    343 chapteris ir tolyn šeip galėtum pats nesunkiai susirast
                    Paskutinis pakeitimas nuo TheCoolMaker; 2008-12-31, 12:57.

                    Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                    Comment

                    • destiny
                      Rašytojas

                      • 2008 06 20
                      • 242

                      As ir db laukiu kitu chepteriu taip kaip laukiau sasuke vs itachi man tai atrodo, kad tikrasisi pein'as nera db kanohoi, jauciu tupi kur nors tam savo mieste ir kokiu nors stebuklyngu budu valdo siuos kunus kaip leles
                      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      sigpic

                      Comment

                      • Suiram
                        Narys
                        • 2007 11 24
                        • 85

                        Autorius marvis
                        nuo anime 90 serijos kelintas butu chapteris? pabodo anime ziuret...
                        As irgi taip nusprendziau isgirdes kas vyksta mangoj iskart meciau anime ir pradejau skaityt manga

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          e bet tai taip iseina kad per anime nerodys tos vietos kur jiraya budamas jaunas susitiko peina konan ir ta kita vaika? nes ce irgi is praeities kaip ir buvo su kakashi ir yondaime ane?
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            Rodys, nes ten buvo praeitis, o ne side story
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              nu bet ce siaip tai irgi praeitis nu jai rodys tai man tik geriau del to
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • Firo
                                Obvious troll is obvious

                                • 2008 06 24
                                • 313

                                Žinoma, jog rodys, nes tai turi didelį ryšį su istorija. Dabar įsivaizduok, Jiraiya Pain'ą įvardija Nagato, bet niekam nė neaišku iš kur jis traukė tą vardą. Tuomet same su Yahiko ir Konan... + Tai, jog Nagato nėra Kanohoje yra pakankamai akivaizdu, taip pat kaip ir tai, jog Konan turi tikrą + gyvą kūną...

                                ...Įdomu kaip Yahiko mirė...

                                O kas su Yondaime buvo neparodyta in Anime? + net in Manga jį mažai terodė...

                                Comment

                                Working...