Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • TheCoolMaker
    UVERworld

    • 2008 02 10
    • 142

    Autorius destiny
    kazkodel tai manau kad sasuke su hebra galiausiai ysikis y kova tarp pein'o ir naruto nemanot?
    Vat šita mintis ir man buvo kilus, nors kažkaip nelabai tikėtina, bet labai norėčiau

    Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

    Comment

    • destiny
      Rašytojas

      • 2008 06 20
      • 242

      kdl nelabai tiketina? As kazkodel jauciu kad greit galim sulaukt mangos pabaigos, o tai reisktu kad sasuke irgi turetu greit pasirodyt kanohoi ir tikrai nemanau kad jis ramei ziures kol jie kaunasi.
      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      sigpic

      Comment

      • Bagy
        Bagy-san

        • 2008 05 24
        • 289

        Sumaistis isvis kazkokia dabar vyksta. Na as pritariu Destiny, aisku kad Sasuke ramiai ranku sudejas nesedes. Na bet laikas parodys kokia tolimesne istorija gausim.

        Comment

        • Firo
          Obvious troll is obvious

          • 2008 06 24
          • 313

          OK, screw Kanoha, how's KAKASHI??! XD
          + I wantz Itachi as Painz, NAOW!
          ++ I thinks it'z not easys to went into teh mountains of frognations. Šiaip iki šiol maniau, jog jie net ne in ninja-world, o Summon-like stuff'e...

          Comment

          • TheCoolMaker
            UVERworld

            • 2008 02 10
            • 142

            Autorius destiny
            kdl nelabai tiketina? As kazkodel jauciu kad greit galim sulaukt mangos pabaigos, o tai reisktu kad sasuke irgi turetu greit pasirodyt kanohoi ir tikrai nemanau kad jis ramei ziures kol jie kaunasi.
            Na dėl pabaigos abejočiau dar nemažai kas turėtų susėsti į vietas : killerbee, kabuto + orochimaru ir šeip visko

            Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

            Comment

            • Haruhi
              Rimtas forumo narys


              • 2008 03 26
              • 190

              WHOA tikrai nemaniau, kad Pain'as sunaikins Konoha

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                Autorius TheCoolMaker
                Na dėl pabaigos abejočiau dar nemažai kas turėtų susėsti į vietas : killerbee, kabuto + orochimaru ir šeip visko
                nu jo ce del tos pabaigos tai gal ir paskubejau dabar kai pagalvoju tai tikrai dar neuzbaikta su kabuto+orochimaru ir killerbee... o dar gi ir su akatsuki(jai tiksliau tai su madara) daug veiksmo turetu but, nu aisku ir tikriausiai pats svarbiausias dalykas kurio dar teks palaukt, yra sasuke's ir naruto santykiu istorijos uzbaigimas kaip noreciau kad sasuke taptu hokage, bet jauciu tai tik svajuko drambliones
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • TheCoolMaker
                  UVERworld

                  • 2008 02 10
                  • 142

                  Autorius destiny
                  kaip noreciau kad sasuke taptu hokage, bet jauciu tai tik svajuko drambliones
                  Good one
                  Gražiausia man būtų, jog naruto mirtų, sasukė pamištų ir suprastų, kad tai jo vienintelis draugas ir sudraskytų visus

                  Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                  Comment

                  • destiny
                    Rašytojas

                    • 2008 06 20
                    • 242

                    Gražiausia man būtų, jog naruto mirtų, sasukė pamištų ir suprastų, kad tai jo vienintelis draugas ir sudraskytų visus
                    va ce tai mintis bet db kai pagalvojai tai sasuke is tikro gali tapt hokage pabaigoj, juk turi visas tam reikiamas savybes
                    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    sigpic

                    Comment

                    • Suiram
                      Narys
                      • 2007 11 24
                      • 85

                      Jo isskyrus tai kad jis pasiruoses isskerst visa Konaha kad atkersytu konahos valdziai

                      Comment

                      • TheCoolMaker
                        UVERworld

                        • 2008 02 10
                        • 142

                        Autorius Suiram
                        Jo isskyrus tai kad jis pasiruoses isskerst visa Konaha kad atkersytu konahos valdziai
                        Tai valdžia išskers ir taps diktatorium

                        Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          nu tai dzin kad jis pasiryzes isskerst valdzia, juk valdzia ten galima sakyt priklauso tik hokagei ir danzou, manyciau kad tsunade ir taip mirs nuo madaros arba pein'o, o danzau juk tikrai nusipelnes sasukes pykcio tai ce nk tokio beje kaip jums atrodo ar danzou po sitokio kanohos sugriovimo vis dar bandys uzimti tsunade's vieta?
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • TheCoolMaker
                            UVERworld

                            • 2008 02 10
                            • 142

                            Autorius destiny
                            nu tai dzin kad jis pasiryzes isskerst valdzia, juk valdzia ten galima sakyt priklauso tik hokagei ir danzou, manyciau kad tsunade ir taip mirs nuo madaros arba pein'o, o danzau juk tikrai nusipelnes sasukes pykcio tai ce nk tokio beje kaip jums atrodo ar danzou po sitokio kanohos sugriovimo vis dar bandys uzimti tsunade's vieta?
                            Dar tiksliai neaišku ar jo tikrasis tikslas buvo užimti jos vietą jus turbūt numatė konohos sugriovimą, tai koks jam būtų tolkas valdyt nebe miestą, o kažkokį bažnytkaimį su didele skyle vidury
                            džiaugiuos bent jau, kad pabaigė ta griovimą ir kvotimą, nes žiūrėjos neįdomiai manau ateinantys chapteriai atneš daug staigmenų Beje valdžioj dar tie senoliai 2, nu tokie akiniuoti

                            Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                            Comment

                            • Suiram
                              Narys
                              • 2007 11 24
                              • 85

                              Autorius destiny
                              nu tai dzin kad jis pasiryzes isskerst valdzia, juk valdzia ten galima sakyt priklauso tik hokagei ir danzou, manyciau kad tsunade ir taip mirs nuo madaros arba pein'o, o danzau juk tikrai nusipelnes sasukes pykcio tai ce nk tokio beje kaip jums atrodo ar danzou po sitokio kanohos sugriovimo vis dar bandys uzimti tsunade's vieta?
                              Jus mane ne taip supratot as turiu uomeny kad Sasuke isskersti nori ne tik valdzia bet ir visus stuos kas gyvena konahoj

                              Comment

                              • Intrigante

                                Huh? iš kur čia traukei puikiai pamenu kai kažkuriam chaptery jis dar pats sakė, kad tik valdžia atsikratys :]

                                Comment

                                Working...