Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eglaya
    Procrastinator


    • 2005 07 22
    • 561

    Neturėjau omeny, kad Kušina - naujas personažas. Tikriausiai reikėjo pridėti jungtuką. Naujas personažas? O gal Naruto mama?
    Ir jo, dėkui, kad pridėjai tą info apie Itačį ir Naruto

    Comment

    • vrblitz
      ningen..

      • 2008 10 01
      • 223

      Autorius wabaliuz
      Naruto - Suck
      Sasuke - Suck the most
      Sakura - Suck

      Apskritai, vien Hellsing'e man labiausiai patikes veikejas buvo pagrindinis herojus...
      atsilikelis biski, bet zino pagrindinius veikejus, reiskia ziuri, raso tik kad paerzintu

      Comment

      • Rikka
        Push The Limits


        • 2008 07 12
        • 91

        Autorius wabaliuz
        Naruto - Suck
        Sasuke - Suck the most
        Sakura - Suck

        Apskritai, vien Hellsing'e man labiausiai patikes veikejas buvo pagrindinis herojus...
        Tai kokio velnio i sita gija atsibeldei? Zmoniu paerzint?

        Comment

        • Dark-Tarou
          I'm a woman on a mission


          • 2008 07 14
          • 486

          Autorius yamis
          Serijose nerodė to, nes manga buvo kaip atskiras skyrelis apie jaunąjį Kakashi. Manau per serijas arba nesiruošia to kol kas rodyti kol nepradėjo daugiau veiksmas aplink Kakashi suktis arba net ir neparodys.

          PAskutinis chapter'is labai nuvylė, nieko įdomaus neparodė. Kažkodėl manau kad Kakashi paaiškins savo tėvui kaip įgavo Mangekyou sharingan'ą ir mirs arba tėvams jam pasakys jog jam dar nelaikas mirti ir Kakashi's nemirs XD Aš už antrą variantą, be jau per dauyg mano mėgstamių veikėjų išžudė...
          Visiskai sutinku.... Kodel kakashi??? Ir kodel taip greitai? Jis galetu dar kaip nors ilgiau pakovot ir mirt kaip garbingai, nu aisku, cia irgi skaitosi garbingai nes begindamas konoha, bet ji tiesiog uzrause ir uzmuse T-T
          /// http://dark-tarou.mybrute.com

          Comment

          • destiny
            Rašytojas

            • 2008 06 20
            • 242

            Autorius Dark-Tarou
            Visiskai sutinku.... Kodel kakashi??? Ir kodel taip greitai? Jis galetu dar kaip nors ilgiau pakovot ir mirt kaip garbingai, nu aisku, cia irgi skaitosi garbingai nes begindamas konoha, bet ji tiesiog uzrause ir uzmuse T-T
            Man irgi jis pergreit numire norejosiu kaskokio tai yspudyngesnio pasispardymo
            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            sigpic

            Comment

            • Suiram
              Narys
              • 2007 11 24
              • 85

              Aj man taj jau visi veikejai beveik pabode nu gal Shikamaru dar ne bet cia tik todel kad jis mazai rodosi
              Ma jis anksciau nepatiko bet kaj rode tuos du Akatsuki kurie buvo ale nemirtingi (nepamenu ju vardu) tada man ir Asuma ir Shikamaru ir tas Akatsuki kuris atlikdavo savo tuos ritualus tiesiog suspindejo ir isireze atmintyje

              Comment

              • Shadow"
                Narys

                • 2008 06 17
                • 75

                shikamaru kowojo pries Kakuzu (su kauke ) ir Hidan - atliekantis ritualus

                Comment

                • Mao
                  a.k.a. Lzq

                  • 2006 07 25
                  • 223

                  shit-poo-den is so overrated.
                  I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                  Comment

                  • Firo
                    Obvious troll is obvious

                    • 2008 06 24
                    • 313

                    Hmmm... arba kalbi apie Shippuuden Anime, arba Naruto Manga. Jei apie Manga, tai ji susilaukia tiek dėmesio kiek yra verta, manau. Jei apie Anime... zgtfo, kadangi čia kalbama apie Manga, ne Anime, tik pavadinimas klaidinantis temos. Rly, kam dar "Shippuuden" pridėta?

                    Man Naruto Manga įdomi ir manau verta dėmesio, žinoma, tiems kuriems įtinka žanrai etc... tiems kuriems ne (+ yra anti-Narutish), at least galėtų nereikšti nemotivuotos savo nuomonės. Parodyk man faktus! XD *sowwy už OT ir roodness*

                    Comment

                    • destiny
                      Rašytojas

                      • 2008 06 20
                      • 242

                      pritariu firo
                      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      sigpic

                      Comment

                      • yamis
                        Narys

                        • 2006 09 28
                        • 66

                        Same, pritariu Firo. Temos pavadinimą reikėtų pakeisti tiesiog į Naruto manga. Juk nėra Shippuuden Mangos, tai kam klaidinti žmones? O.o

                        Comment

                        • Mao
                          a.k.a. Lzq

                          • 2006 07 25
                          • 223

                          Autorius Firo
                          Hmmm... arba kalbi apie Shippuuden Anime, arba Naruto Manga. Jei apie Manga, tai ji susilaukia tiek dėmesio kiek yra verta, manau. Jei apie Anime... zgtfo, kadangi čia kalbama apie Manga, ne Anime, tik pavadinimas klaidinantis temos. Rly, kam dar "Shippuuden" pridėta?

                          Man Naruto Manga įdomi ir manau verta dėmesio, žinoma, tiems kuriems įtinka žanrai etc... tiems kuriems ne (+ yra anti-Narutish), at least galėtų nereikšti nemotivuotos savo nuomonės. Parodyk man faktus! XD *sowwy už OT ir roodness*
                          na, aš kalbu apie tą naruto dalį, kuri maždaug prasidėjo po sasyskės (sasuke) persikėlimo pas tą mauglį (orochimaru). Ar anime, ar manga, vistiek overrated xD kiek bandžiau skaityt mangos man labai nuobodu buvo, anime taip pat.
                          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                          Comment

                          • Bagy
                            Bagy-san

                            • 2008 05 24
                            • 289

                            Autorius EdwardElric
                            na, aš kalbu apie tą naruto dalį, kuri maždaug prasidėjo po sasyskės (sasuke) persikėlimo pas tą mauglį (orochimaru). Ar anime, ar manga, vistiek overrated xD kiek bandžiau skaityt mangos man labai nuobodu buvo, anime taip pat.

                            Na tai ir neskaityk juk niekas per prievarta nevercia, o cia susirinke kuriems ji patinka ir ja skaito.

                            Comment

                            • Mao
                              a.k.a. Lzq

                              • 2006 07 25
                              • 223

                              aš tik nuomonę reiškiu, genijau. Tam temos juk ir sukurtos.
                              I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                              Comment

                              • Bagy
                                Bagy-san

                                • 2008 05 24
                                • 289

                                Padeka tau uz tavo nuomone, o dabar palik foruma tiem kuriem idomi manga, o ne tavo beprasmiski daukkartiniai pasireiskimai.

                                Comment

                                Working...