Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    Autorius TheCoolMaker
    tai nori pasakyti, kad sasukei mangekyo sharingano naudojimas nieko nekenkia, pavarai,kodėl tada kai naudoja amaterasu jam iš akies ima bėgt kraujas, beja užsiima ir dėl skausmo po jo, jam irgi silpnės regėjimas...
    taigi kenkia ir sasukiai mangekyou sharinganas, tikrai kenkia juk jis ir pats tai pastebejo pwz tada kai negalejo paimti stiklines wandens
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic

    Comment

    • Shadow"
      Narys

      • 2008 06 17
      • 75

      tai apie ka as ir kalbu nu
      paskutine sharingano stadija - wisiskas apakimas

      Comment

      • destiny
        Rašytojas

        • 2008 06 20
        • 242

        gal kas galit man paaiskint kdl taip ilgai nepasirodo naujas chapter?
        Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        sigpic

        Comment

        • Shadow"
          Narys

          • 2008 06 17
          • 75

          wa sito jau niekas nezino

          Comment

          • Suiram
            Narys
            • 2007 11 24
            • 85

            Vat ko as noreciau is mangos tai to kad Naruto asmenybe pasikeistu nes ma jau lenga per gerkle tas jo gejiskas Sasukes siekimas ir beveik visapusiskas gerumas del dievo meiles toks charakteris jau tapo nuvalkiotas nes dauguma mangu savo pagrindinius veikejus taip vaizduoja

            Comment

            • Shadow"
              Narys

              • 2008 06 17
              • 75

              nu matai,weikejo nepakeis jau o kaip toliau bus tai dar paziuresim

              Comment

              • Suiram
                Narys
                • 2007 11 24
                • 85

                Nu gali jeigu peinas ar dar kazkas uzmustu netik Kakashi bet ir Sakura taj iskart butu logiska jo charakteri pakeisti ir tamsesni ziauresni siekianti kersto ir pan

                Comment

                • Shadow"
                  Narys

                  • 2008 06 17
                  • 75

                  manau kad cia ir madara isikis i wisa sita reikala,nes pats anime jau ir taip baisiai ispletotas ras jie butu kaip bent kazkiek sutrumpinti

                  Comment

                  • wabaliuz
                    Narys
                    • 2007 11 18
                    • 48

                    Tas Sasuke jau nuo Deidara'os turejo nusibaigt, kuri iveike vien del kurejo meiles jam, o kakashis dalim i "other dimension" nusiunte..

                    O del Kabuto = Kakashi, tai Kabuto jugi vos "Legendary Senin'ei" nepakrove...

                    Ir isvis, kur Kabuchimaru dingo? oO
                    Paskutinis pakeitimas nuo wabaliuz; 2008-11-18, 22:23.

                    Comment

                    • Shadow"
                      Narys

                      • 2008 06 17
                      • 75

                      na matai,Tsunade baisiai kraujo bijojo del to ir sustingo,be to ir amzius ne tas kad jau taip mustis + krutine irgi sworis papildomas

                      Comment

                      • destiny
                        Rašytojas

                        • 2008 06 20
                        • 242

                        mane asmeniskai tai siektiek nuvyle sis chapteris ir OMG kakashis mire
                        Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        sigpic

                        Comment

                        • Izzo
                          one vs all, DIE AZ!



                          • 2007 02 25
                          • 1530

                          Chebra, ten Konohos Baltoji Iltis buvo?
                          SCREW YOU, PEOPLE!

                          Comment

                          • vrblitz
                            ningen..

                            • 2008 10 01
                            • 223

                            Autorius Izzo
                            Chebra, ten Konohos Baltoji Iltis buvo?
                            ne, seip kazkoki dieda kakashis tevu pavadino.. o kaip tau atrodo?

                            Comment

                            • Izzo
                              one vs all, DIE AZ!



                              • 2007 02 25
                              • 1530

                              Autorius vrblitz
                              ne, seip kazkoki dieda kakashis tevu pavadino.. o kaip tau atrodo?
                              Aišku ten jo tėvas, tai buvo retorinis klausimas
                              SCREW YOU, PEOPLE!

                              Comment

                              • destiny
                                Rašytojas

                                • 2008 06 20
                                • 242

                                pize pavarot jus bet tai blyn tikejausi kaskokio sukretimo kai kakashis mire, bet man tai tebuvo dar vienas eilinis yvikis...
                                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                sigpic

                                Comment

                                Working...