Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Suiram
    Narys
    • 2007 11 24
    • 85

    soo what youre saying is:

    Anywho... negaliu patiket kad Sakura mane galesianti ikalbet Naruta baigti Sauskes paieska ta savo kalba kaip jis jai sudauze sirdi Oh come on gi per visa kalba ji Sauske vadino Sauske-kun (japonu kalbos nemoku bet tai lyg ir mazybinis/maloninis kazkas...)

    Comment

    • Blood_Wolf
      ...whatever...
      • 2006 10 28
      • 112

      Chapteris tai labai geras, nes pagaliau atskleide kokie istikruju subrende Naruto ir Sakura (arba tiesiog pagaliau jie subrendo )

      Juokinga buvo kai dar pries kaskiek chapteriu Sakura sake: "He'll lisen to me because that fool is in love whit me" o gavosi taip kad jam nemotais ka ji sako

      Comment

      • Deadalus
        Forumo maniakas

        • 2009 04 22
        • 470

        Chapteris tikrai buvo neblogas. Aliancas suformuotas, KillerBee kalasi su Kisame. Sakura perdaug nenatūraliai kalbėjo Narutui, kad jį suaugo. Ir dar manau, kad Naruto ant jos tikrai žiauriai supyko. Idomūs bus kitas chapteris. Ir dar prašom nevažiuoti ant Hinatos. Jį normali animė girl kaip ir visos kitos. Ir gerai kardinolas šneka. Aš jam pritariu. Laukiam kito chapterio kur viskas turėtu paaiškėti dėl Sakuros tokio elgesio, nes manau, kad Naruto nutuokia kas buvo iniciatoriai

        Comment

        • Tabeko
          Ring Ding Dong~

          • 2009 02 01
          • 290

          Skaičiau chapterį, priėjau prie tos vietos, kur Sakura "prisipažįsta" Narutui. Ir tada kylo toks kraupus pasišlykštėjimas. Gal įrodymai kodėl ir įtikinami, bet parinkti žodžiai visai neatrodė nuoširdūs. Buvo beveik taip "su juo jau pasimylėjau, dabar noriu su tavim" O.o. So yeah, savaime aišku, kad Naruto nepapuls į tokius spąstus. Beje, tai kvaila, rimtai. Galėjo sugalvoti geresnį būdą, įtikinti Naruto nebebandyt atsiimt Sasukės. Na, bet su Sakuros logika, tai neitin įmanoma. Nežinau, ką ji sau mano, bet tikriausiai dar vis laiko Narutą nesubrendėliu, kur labai klysta. O dėl tų jūsų poravimų, tai aš išvis rinkčiausi SasuNaru ir viskas.XD

          Comment

          • Souls
            PLEASE DIE

            • 2007 04 26
            • 146

            Autorius Tabeko
            O dėl tų jūsų poravimų, tai aš išvis rinkčiausi SasuNaru ir viskas.XD
            Tikra meile tik tarp vyru, ane?

            O siaip is tiesu, tas visas monologas toks lekstas atrode, net klishe negaleciau pavadinti... Pritruko kurybos gal Kishiui.
            [Insert your signature here]

            Comment

            • Yumenator
              Motherbleeping Killjoy



              • 2009 07 27
              • 552

              Eh...Kadangi kekvienas yra skirtingas geriausiai kad Mangoje isvis nebutu jokiu paringu.... Geriausias budas.jokios meiles teisiog draugai Tada nieks ant nieko newarys, nesipyksim ir turesim wilties su savo OTP~ Taip del lervos atsiprasau teisiog nemegstu labai hinatos~bet cia jau mano nuomone
              Gomenasai uz ankstesnius comment'tus
              http://yumihoriku.deviantart.com/

              BLACKOUT
              http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
              be sure to visit our page~

              Comment

              • winry3
                hahahahaha! niam :DD

                • 2009 02 18
                • 112

                Autorius Souls
                Pritruko kurybos gal Kishiui.
                Nepasakyčiau.Manyčiau tas lėkštas monologas šiaip dėl vaizdo,atseit pastangos,o baigsis kaip visada Sakuros ašaromis ir pan.Tuo labiau parodomas jos naivumas: pati pažada,kad mėgins sugrąžinti Sasuke kiek galės ir savo pastangom,o poto jau bando žaisti žmogaus jausmais,ir įrodynėti,kad myli kitą.Šiap dzin kas ten ką myli,bet toks jausmas,kad Sasuke ar Naruto jai tik kaip meilės objektai reikalingi...Tiesą sankant,žema.Iš jos to nesitikėjau.
                Paskutinis pakeitimas nuo winry3; 2009-10-30, 14:43.
                Not bad...

                Comment

                • Suiram
                  Narys
                  • 2007 11 24
                  • 85

                  Ma atrodo kad ji tiesiog mato kad Narutas patenka i perdaug pavojaus del to pazado sugrazint Sasuke taj taip bande perkalbet Naruta kad jis neitu mustis su visais Madarom Kisamem ir pan

                  Comment

                  • Deadalus
                    Forumo maniakas

                    • 2009 04 22
                    • 470

                    Autorius winry3
                    Nepasakyčiau.Manyčiau tas lėkštas monologas šiaip dėl vaizdo,atseit pastangos,o baigsis kaip visada Sakuros ašaromis ir pan.Tuo labiau parodomas jos naivumas: pati pažada,kad mėgins sugrąžinti Sasuke kiek galės ir savo pastangom,o poto jau bando žaisti žmogaus jausmais,ir įrodynėti,kad myli kitą.Šiap dzin kas ten ką myli,bet toks jausmas,kad Sasuke ar Naruto jai tik kaip meilės objektai reikalingi...Tiesą sankant,žema.Iš jos to nesitikėjau.
                    Visko gali būti. Sakura tikrai verks po tokios savo kalbos, nes Naruto tikrai neužkibs ant tokio kabliuko.

                    Comment

                    • Tabeko
                      Ring Ding Dong~

                      • 2009 02 01
                      • 290

                      O koks save gerbiantis vaikinas užkibtų? Reikia būt visišku idiotu, kad priimt tai rimtai.
                      Aš irgi nusivyliau Sakura, nemaniau, kad ji tokia "kekšė".

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius Tabeko
                        O koks save gerbiantis vaikinas užkibtų? Reikia būt visišku idiotu, kad priimt tai rimtai.
                        Aš irgi nusivyliau Sakura, nemaniau, kad ji tokia "kekšė".
                        Hm, nevadink jos taip. Ji elgiasi taip, kaip jai atrodo geriau. Sakura kažką jaučia Narutui, tas tiesa. (kai Naruto pavirto keturiauodegiu, tada Sakura rizikavo savo gyvybe, kad jį išgelbėtų).
                        Tačiau ji nesuvokia to, ko nori - ar Naruto, ar Sasukės. Tai nėra apsimetinėjimas. Tiesiog tai sunkus laikotarpis.
                        Ji stengiasi apsaugoti Naruto nuo kančių.
                        Nesakysiu ką manau apie tai, ką ji pasakė - matosi, kad jos protas racionaliai nori būti su Naruto, tačiau širdis dar neapsisprendė;
                        Nesmerkite jos be laiko, ji nėra pasileidėlė.
                        Kai apsispręs, ko nori, tada ji to kelio ir laikysis.
                        Ji tikrai suaugo.
                        Nepalaikau nei vienos poros, taigi toks mano neobjektyvus požiūris į šį skyrių.

                        Comment

                        • Purlo
                          Naujokas
                          • 2009 06 11
                          • 17

                          Siaip tai Sakura manipuliuoja naruto jausmais, nes nori kad jis nebesivaikytu sasukes. thats all

                          Comment

                          • Tabeko
                            Ring Ding Dong~

                            • 2009 02 01
                            • 290

                            Na, nesiruošiu čia labai ginčytis dėl Sakuros, kadangi kiek žmonių - tiek nuomonių.
                            Visgi, mano manymu, ji pasielgė kiek kiauliškai ir tiek. Tu, Pilki, manai kitaip.
                            Ir šaunu. Jeigu kiekvienas manytų vienodai, nebūtų ginčų ir diskusijų, kurios tik įtraukia į bendravimą.
                            Nenoriu labai nukrypt nuo temos, tad savo post'ą užbaigsiu taip: Sakurai neišdegs ir tiek. Ji pati manosi, suaugusi, bet nepagalvoja, kad ir Naruto jau suaugo.

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius Tabeko
                              Na, nesiruošiu čia labai ginčytis dėl Sakuros, kadangi kiek žmonių - tiek nuomonių.
                              Visgi, mano manymu, ji pasielgė kiek kiauliškai ir tiek. Tu, Pilki, manai kitaip.
                              Ir šaunu. Jeigu kiekvienas manytų vienodai, nebūtų ginčų ir diskusijų, kurios tik įtraukia į bendravimą.
                              Nenoriu labai nukrypt nuo temos, tad savo post'ą užbaigsiu taip: Sakurai neišdegs ir tiek. Ji pati manosi, suaugusi, bet nepagalvoja, kad ir Naruto jau suaugo.
                              Aš tikrai tau neprieštarauju, tiesiog manau, kad epitetą nelabai tikusį parinkai... Tik tiek...

                              Comment

                              • vrblitz
                                ningen..

                                • 2008 10 01
                                • 223

                                kokio velnio cia zmones visokius iskraipymus kuria.. Winry3 tai isvis..

                                Comment

                                Working...