Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • madaralt
    Rimtas forumo narys
    • 2009 02 28
    • 112

    jutsu nebutinai turi buti su hand seals kad galetu nukopinti, nes tada kakashis nebutu galejas rasengano nukopint jie negali kopint kekkei genkai o jai sharinganas butu silpnas madara nebutu akatsuki lyderis
    sigpic

    Comment

    • destiny
      Rašytojas

      • 2008 06 20
      • 242

      Jus ce man idomia mintį pakišot. Ar jus nepastebėjot, kad madara dar nepanaudojo MS ot ik paprasta sharingan... Nu aišku gal but nebuvo dar būtinybės, bet vistiek manau, kad su juo MS vistiek kažkas netaip.
      Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      sigpic

      Comment

      • madaralt
        Rimtas forumo narys
        • 2009 02 28
        • 112

        Kas ne taip? (konkreciau)
        sigpic

        Comment

        • Aramis

          Autorius madaralt
          Kas ne taip? (konkreciau)
          Jis neturi vienos akies, už tai negali naudoti MS? Juk jo kaukėje vieta tik vienai akiai

          Comment

          • destiny
            Rašytojas

            • 2008 06 20
            • 242

            As nezinau kas butent netaip... Man tiesiog tokia nuojauta ir vsio... O del tos vienos akies tai nezinau, nemanau, kad turi tam reiksme nes juk kakashis irgi tik viena sharingan aki turi, bet MS gali naudot.
            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            sigpic

            Comment

            • TheCoolMaker
              UVERworld

              • 2008 02 10
              • 142

              Autorius pilkasis_kardinolas
              Jis neturi vienos akies, už tai negali naudoti MS? Juk jo kaukėje vieta tik vienai akiai
              Na kažin, nepamirškit kad MS naudojimas visada turi savo kaina, Madara tai žinodamas retai jau naudoja ir viskas kad jam ir jo nereik beto dėl vienos akies gi, ir kakashis turi vieną, ir veikia ms kuo puikiausiai
              Destiny was faster

              Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

              Comment

              • Aramis

                Autorius destiny
                As nezinau kas butent netaip... Man tiesiog tokia nuojauta ir vsio... O del tos vienos akies tai nezinau, nemanau, kad turi tam reiksme nes juk kakashis irgi tik viena sharingan aki turi, bet MS gali naudot.
                Mes nieko nežinome apie eternal MS, kiekviena akis turi savitus sugebėjimus, gal viena jo akis atsveria kitą? Kas žino
                Autorius TheCoolMaker
                Na kažin, nepamirškit kad MS naudojimas visada turi savo kaina, Madara tai žinodamas retai jau naudoja ir viskas kad jam ir jo nereik beto dėl vienos akies gi, ir kakashis turi vieną, ir veikia ms kuo puikiausiai
                Destiny was faster
                Pasikartosiu, Madara turi eternal MS, kuris berods nepaklūsta įprastiems dėsniams (nesilpnina regėjimo ir t.t.)

                Comment

                • destiny
                  Rašytojas

                  • 2008 06 20
                  • 242

                  Autorius pilkasis_kardinolas
                  Mes nieko nežinome apie eternal MS, kiekviena akis turi savitus sugebėjimus, gal viena jo akis atsveria kitą? Kas žino


                  Pasikartosiu, Madara turi eternal MS, kuris berods nepaklūsta įprastiems dėsniams (nesilpnina regėjimo ir t.t.)
                  Ce gerai pastebejai. Bet jeigu MS naudojimas gadina regejima, o Eternal MS ji grazina ir netgi daugiau nebegadina, tai nemanau, kad jis turetu kokiu nors kitu pasaliniu poveikiu... O del to atsverimo tai nemanau nes visgi juk ir paprasta sharingan'a ir MS galima naudoti su viena akim, o eternal MS yra ju atsaka tai nemanau, kad tam reikia abieju akiu... Manau, kad tai butu perdidelis atotrukis nuo pradinio sharingan. Nors kaip ir sakiai mes nieko apie ji nezinom tad visko gali but...
                  Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  sigpic

                  Comment

                  • Aramis

                    Autorius destiny
                    Ce gerai pastebejai. Bet jeigu MS naudojimas gadina regejima, o Eternal MS ji grazina ir netgi daugiau nebegadina, tai nemanau, kad jis turetu kokiu nors kitu pasaliniu poveikiu... O del to atsverimo tai nemanau nes visgi juk ir paprasta sharingan'a ir MS galima naudoti su viena akim, o eternal MS yra ju atsaka tai nemanau, kad tam reikia abieju akiu... Manau, kad tai butu perdidelis atotrukis nuo pradinio sharingan. Nors kaip ir sakiai mes nieko apie ji nezinom tad visko gali but...
                    Norėjau pasakyti, kad kaip ir MS eternal suteikiama viena technika gali būti skirtinga, viena off, kita deff. Sakykime ta teleportavimo technika yra tos, kurią Madara turi akį galimybė kaip deff, o kita kažkas panašaus į Amaterasu (off)? Bet kaip ir sakiau, čia grynai spekuliacija ir "pritempimas" prie išvadų.

                    Comment

                    • Purlo
                      Naujokas
                      • 2009 06 11
                      • 17

                      Na apie scroll, tai jis patiketas Fa frogui nes jis yra master Sage Toad, ir jame yra u=uomina apie "ta" jutsu kuria naruto turejo ismokint Jiraya, bet kadangi jis mire snarutas gris mokytis pas Fukasa. As manau taip
                      Paskutinis pakeitimas nuo Purlo; 2009-09-07, 20:15.

                      Comment

                      • madaralt
                        Rimtas forumo narys
                        • 2009 02 28
                        • 112

                        Jo man ir butu idomu suzinot kodel madara tikviena aki atsidenges, bet manau kaip ir kaskas rase jo vienos aklies pilnai uztenka
                        sigpic

                        Comment

                        • Aramis

                          Autorius madaralt
                          Jo man ir butu idomu suzinot kodel madara tikviena aki atsidenges, bet manau kaip ir kaskas rase jo vienos aklies pilnai uztenka
                          Kam užtenka? Viena akis = mažesnis matymo kampas+ jis teigė, kad nebeturi galios+jis dar nenaudojo MS. Specialiai mažinti savo sugebėjimus why?

                          Comment

                          • pinokio
                            友情

                            • 2008 11 16
                            • 218

                            man tai atrodo, kad jis dar nenori atskleisti visu savo sugebejimu, tai delto nieko ir neparodo paprasciausia jam dar nebuvo pries ka rodyti savo galiu

                            Comment

                            • madaralt
                              Rimtas forumo narys
                              • 2009 02 28
                              • 112

                              kas atsitiks padurs jy dar rase kad healintins moka o jei pareis daugiau, skraidys kiaurai pats pagalvok
                              sigpic

                              Comment

                              • Deadalus
                                Forumo maniakas

                                • 2009 04 22
                                • 470

                                Oho tai Naruto yra senju klano narys. Ir kiek supratau jis likes toks vienas. Sasukė stiprus, bet jį pražudys ta neapikanta.

                                Comment

                                Working...