Naruto gijų archyvas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • donatass
    Narys
    • 2009 08 28
    • 78

    o kazin anime ar bus kuriama trecia dalis ?

    Comment

    • djmindziulis
      Memento mori
      • 2009 05 17
      • 76

      Siaip naruto yra tikrai pelingas anime, todel manau kad tikrai kazka sukurs. Nebutinai naruto pagrindinis weikejas, taciau kazkas su nindzem bus.

      Comment

      • usakou
        Rimtas forumo narys
        • 2009 04 19
        • 188

        pati geriausioa manga kuria skaiciau^^ voot pavarte mano mama knygele,sako ar cia visa ta manga su nuogybem ;DD omg...

        Comment

        • Blizzard
          GFX maker


          • 2009 03 25
          • 224

          Autorius usakou
          pati geriausioa manga kuria skaiciau^^ voot pavarte mano mama knygele,sako ar cia visa ta manga su nuogybem ;DD omg...
          gerai kad nezino kas yra hentai

          Comment

          • Baka
            For Christs Sake

            • 2007 09 11
            • 133

            Autorius MindAuger
            Siaip naruto yra tikrai pelingas anime, todel manau kad tikrai kazka sukurs. Nebutinai naruto pagrindinis weikejas, taciau kazkas su nindzem bus.
            Bet iki siol juk irgi budavo anime su nindzem ir jie nebuvo tokie populiarus kaip naruto, tad arba teks jiems testi naruto arba uzlenkt si reikala isvis.

            Comment

            • Blizzard
              GFX maker


              • 2009 03 25
              • 224

              naruto manga yra labai oreginali, bent jau japonijoje ji labai populiari, nes jie zino tuos mitus kuriais naruto manga paremta

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                Autorius Blizzard
                naruto manga yra labai oreginali, bent jau japonijoje ji labai populiari, nes jie zino tuos mitus kuriais naruto manga paremta
                Jo, bet gi inai populiari netik japonijo, bet ir kitose salyse kuriose tu mitu nezino.
                Nemanau, kad pasibaigus mangai jie kaip nors prates anime... Man tai butu tarsi gadinimas tokios puikios mangos, nes kaip daznai buna, tesiniuose nieko gero nebuna.
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • madaralt
                  Rimtas forumo narys
                  • 2009 02 28
                  • 112

                  joooooo, butu tas pats kaz dbz o po to dbgt
                  sigpic

                  Comment

                  • destiny
                    Rašytojas

                    • 2008 06 20
                    • 242

                    Autorius madaralt
                    joooooo, butu tas pats kaz dbz o po to dbgt
                    Teisingai
                    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    sigpic

                    Comment

                    • xixixi
                      Naujokas
                      • 2009 08 30
                      • 14

                      naruto turi kaska tokio del ko norisi jy skaityt dar dar ir dar bet niekaip nesuprantu kas ten tokio ypatingo
                      sigpic
                      geriausios sypseneles

                      Comment

                      • Aramis

                        Autorius madaralt
                        joooooo, butu tas pats kaz dbz o po to dbgt
                        DBZ paremtas manga, DBGT vien amerikiečių išmonė, niekuo neparemta orginalu

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          Autorius pilkasis_kardinolas
                          DBZ paremtas manga, DBGT vien amerikiečių išmonė, niekuo neparemta orginalu
                          Va sito tai nezinojau. Bet tai kai jauciasi skirtumas tarp japonisko ir amerikietisko anime. Kazin kodel
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • Raven
                            Narys
                            • 2009 08 29
                            • 48

                            as ir nezinojau bet ir taip pastebejau kad gt skires vien kaip nupiesta ir seip kazkokie nesamone is dragon baal geriauses buvo dbz

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              Man jau kaskaip per daug visur ta neapykanta kisama, biski jau pabodo inai net. Bet biski nesupratau ka ten juugo padare? issove???
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • Reshef
                                Bitter sweet

                                • 2008 10 03
                                • 307

                                Autorius destiny
                                Man jau kaskaip per daug visur ta neapykanta kisama, biski jau pabodo inai net. Bet biski nesupratau ka ten juugo padare? issove???
                                Na bet jau atrode taip kad issove, kazkokiu NINJA-CANNON pasiverte. Bet tai Juugo gerai gavo i kaulus- two hits ir jau guli xD Ne jam pries Kages kautis xD

                                Comment

                                Working...