Naruto 549 skyriaus aptarimas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • pilkasis kardinolas
    Rašytojas

    • 2011 07 25
    • 266

    #16
    Autorius tobyy
    Itachi norėjo kad Sasuke grįštu į Konoha, kad jie išvis nekovotų ir tas pasakymas "tikiuosi tau niekada neteks jos panaudoti" reiškė kad mirus Itachi Sasuke grįš, bent jau taip tikėjosi Itachi.
    Tai buvo akivaizdu jau iš to, jog Itachi padarė Madarai staigmeną (Amaterasu), bei pasistengė iki galo išlikti blogiečiu, tai padaro šį faktą aksioma, kurios įrodinėti nereikia;
    O dėl "Rinnegan" Madara sakė, kad davė Nagato ji, Madara turi Uchiha ir Senju genus tai...
    Uzumaki+Uchiha+Senju=Rinnegan.
    Nebūtinai. Nebent įsivaizduosim, kad Madara yra Nagato tėvas, o motina kažkas iš Senju klano, kitu atveju tik transplantas galimas jau paruošto Rinnegan. Madaros natūraliu nešiotoju Rinnegan nepavadinsi. Gal Pain jam tebuvo ferma akių išauginimui. Naujas akis išauginti sudėtinga. Visas klausimas yra Chakros naudojimas, nebūtina formuluotė Uchicha ir Senju(Kakashio sharingan veikimą riboja tik jo chakros lygis) gal tiesiog kitų chakros rezervai per maži naudoti šią akių techniką.
    Tas "Davė" gali būti traktuojamas daugiaprasmiškai. Madara galėjo būti tas, kuris nužudė Nagato tėvus, tam kad atskleistų jo akių techniką. Araba tas, kuris užleido Genjutsu, kad jis pats tai padarytų, ir tik įdiegė klaidingus prisiminimus, tik iš karto negavo reikiamo rezultato. Va ir visas davimas. Tėvas - Uchicha, motina Uzumaki, ir nusprendė Madara paekspermentuoti, kas gausis? Atsimenant kaip įgyjamas Sharingan, tokia mintis nėra nuostabi ir neįtikima.

    Uzumaki kartais nėra lygu Senju? Trečios giminės juk nebuvo.

    Taip pat labai gali būti, jog rinnegan nešiotojas šią akių techniką gali paprasčiausiai perduoti kitiems - bet tik originalus nešiotojas.
    Naruto atvėju dėl Senju nesu tikras, Mito Uzumaki buvo Hashiram'os žmona Tsunade's senelė, kur čia Naruto vaidmuo neįsivazduoju.
    Naruto iš motinos pusės yra Senju, tėvas jo irgi Senju. Nors čia ir spekuliacija, tačiau čia vedama jau į dviejų šeimų konfliktą.
    P.s
    O su Madara visko gali būti gal jis melavo kad davė Nagato "Rinnegan" belieka laukti nauju skyriu.
    O kam jam meluoti lavonui? Nagato tada jau buvo nebegyvas, jam jau pofig.
    [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

    Comment

    • tobyy
      Narys

      • 2009 10 20
      • 80

      #17
      Pain sukūrė pats Nagato vien del to, kad negalėjo vaikščioti.
      Taip pat labai gali būti, jog rinnegan nešiotojas šią akių techniką gali paprasčiausiai perduoti kitiems - bet tik originalus nešiotojas.
      Su šituo pilnai sutinku.
      Madara galėjo būti tas, kuris nužudė Nagato tėvus, tam kad atskleistų jo akių techniką.
      Manau Madara užverbavo tuos du shinobi iš Konoh'os kurie nužudė Nagato tėvus ir tada pas Nagato prabudo "Rinnegan"
      Na čia jau teorijos gaunasi, prisiminus Danzo, Uchicha ir Senju gaunasi "Izanagi" todėl ir kilo mintis Uzumaki+Uchiha+Senju=Rinnegan aš apie dnk.
      Madara sakė Konan kad davė Nagato rinnegan nors meluoti ir jei nebuvo prasmės.
      Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
      Legendary ninja of nine tails...

      Comment

      • Virtual
        Naujokas
        • 2011 06 28
        • 12

        #18
        Autorius Sharous
        tai galbūt ant galo naruto sulaužys visus kaulus sasukei ir grąžins į kaimą.
        ech, žiauriai įdomu, kas ten pasislėpęs karste, kurio madara išsigando.
        As nezinau, bet man atrodo kad ten gali buti tikrasis madaros kunas... :P

        Comment

        • Virtual
          Naujokas
          • 2011 06 28
          • 12

          #19
          Autorius tobyy
          Pain sukūrė pats Nagato vien del to, kad negalėjo vaikščioti.
          Taip pat labai gali būti, jog rinnegan nešiotojas šią akių techniką gali paprasčiausiai perduoti kitiems - bet tik originalus nešiotojas.
          Su šituo pilnai sutinku.
          Madara galėjo būti tas, kuris nužudė Nagato tėvus, tam kad atskleistų jo akių techniką.
          Manau Madara užverbavo tuos du shinobi iš Konoh'os kurie nužudė Nagato tėvus ir tada pas Nagato prabudo "Rinnegan"
          Na čia jau teorijos gaunasi, prisiminus Danzo, Uchicha ir Senju gaunasi "Izanagi" todėl ir kilo mintis Uzumaki+Uchiha+Senju=Rinnegan aš apie dnk.
          Madara sakė Konan kad davė Nagato rinnegan nors meluoti ir jei nebuvo prasmės.
          Kazkurioj serijoj minejo jog rinneganas atsiranda tik kas 500 metu ar kazkas panasaus, nors jusu teorijos visai itikinamai atrodo :P

          Comment

          • Lorde
            Naujokas
            • 2011 08 14
            • 2

            #20
            As kazka ir maniau, kai pirma syki naruto susitiko itachi ir prarijo ta varna ir galvojau del sharigano, kad gaus naruto kazka panasaus. Taip ir atsitiko. Del madara, ko jis ten isigando is to karsto manau 3 variantus:1 gali but jo brolis 2. gal tai nuskambes keista, bet gal ten tikrasis madara? Del ko taip sakau, nes man, kad ir jo tas EMS negaletu islaikyti nemirtingu, turejo persikunyt i kita kuna. Daug speliojau gal tai obito kunas, bet cia tik speliones. 3. ca kazkas ir minejo, tai gal 1 hokage. Del naruto yra is senju gimines + jo lapinas, kai pamate, kad naruto ivalde 9 tails, lapinas pamate ji naujame formoje ir jis sake Sage of the Six Paths?(speju del to verinio kuri turi naruto). Yra daug variantu del sito, nes gali naruto turet tai po gi ir rinnegan, ir dar kitus naujus justu, kol esa lapino formoje pvz: yellow flash

            Comment

            • baganas
              Narys
              • 2010 08 14
              • 31

              #21
              Hmm kiek gi galit sakyt kad 1 hokage bus? juk nei vienas ish buvusiu hokagiu nebegali but summonintas..O Obito prie ko? juk pats Madara pasake Kakashiui kad Kamui neveiksmingas priesh ji..


              Comment

              Working...