NARUTO, kuris doujutsu jusu manymu stipriausias?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • madaralt
    Rimtas forumo narys
    • 2009 02 28
    • 112

    NARUTO, kuris doujutsu jusu manymu stipriausias?

    Mano manymu sharinganas, o jums?
    sigpic
  • Olasas
    back forever

    • 2009 02 27
    • 273

    #2
    Raneganas arba Mankeyou Sharingan

    Spoileris:

    Comment

    • madaralt
      Rimtas forumo narys
      • 2009 02 28
      • 112

      #3
      Na naujose manga chapteriuose parodo, kad rinnenganas zaloja save, todel butu galima spresti, kad eternal mangekyou sharingan yra stipriausias ne manot?
      sigpic

      Comment

      • Firo
        Obvious troll is obvious

        • 2008 06 24
        • 313

        #4
        Oh lulz, kiek siaura tema. Bent iš visų jutsu... Na ką, stipriausias buvo in Anime, rods. Ta panelė, kuri tai ką nupiešia padaro tikra (iš filler'ių). Rinnegan, manau, gali apsiginti nuo mangekyou (+ apie Mangekyou mes mažai težinom, juo labiau Permanent). Dėl to "side-effect" - jo nėra. Pats Rinnegan jokio poveikio naudotojui neturi (neigiamo) ar bent jo dar neparodė. Jei padarei tą išvadą tik dėl jo išvaizdos, manau, klysti. Jį drainina chakros perdavimas etc. Šiaip neaišku dar... Logiškai mąstant, Nagato galėtų naudoti ir bloodline jutsu, juk Rinnegan jis kitiems perdavė + ir jo valdomi kūnai gali būti su kokiu limit, tad gal jis juos galėtų panaudot.

        Tiesa, pats Madara sakė, jog būtų miręs nuo Itachi, jei nebūtų kažko išlaikęs paslaptyje, tad daug kas priklauso nuo laiko, vietos, etc.

        Comment

        • madaralt
          Rimtas forumo narys
          • 2009 02 28
          • 112

          #5
          Nu is dalies tai tiesa, bet Madara isakineja Peinui, tai butu galima sprest, eternal mangekyou stipresnis
          sigpic

          Comment

          • Fullmetal(aurimas)

            #6
            mano manymu yra rasenganas

            Comment

            • arc9944
              wut?

              • 2010 01 30
              • 92

              #7
              Autorius Fullmetal(aurimas)
              mano manymu yra rasenganas
              Dar nezinojau tokio dojutsu, gal tu turejai galvoi rinnegan

              Comment

              • Sharous
                Narys
                • 2010 11 08
                • 81

                #8
                sakyčiau rinnegan.
                juk nagato turėjo galią prikelti arba atimti gyvybę. jei gerai ten supratau.

                Comment

                • edgrs.
                  Naujokas
                  • 2010 11 09
                  • 11

                  #9
                  Sustosiu prie rinnegan'o, nes prikelt iš numirusiųjų ne visi gali.

                  Comment

                  • lialia
                    GD <3

                    • 2010 07 18
                    • 383

                    #10
                    mano manymu tai eternal mangekyou
                    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                    Max parašo aukštis 130

                    Comment

                    • Kibernetika
                      Naujokas
                      • 2010 08 04
                      • 14

                      #11
                      Rinnegan sakyčiau. Juk ir pats Nagato sakė, kad kadaise mėnulį sukūrė kažkas ten iš jo protėvių, plius gali prikelti iš numirusiųjų, jei neseniai miręs žmogus ( bent jau aš tai manau, kad jo galios nesiekia tiek, kad prikentų poros dienų skenduolį pvz.) , na ir aišku gali valdyti 6 kūnus. Tikras talentas (?) sakyčiau.

                      Aišku, mangekyou irgi geras, tik kad nuo intensyvaus naudojimo, gali ir aklas ankstyvoj jaunystėj palikt

                      Comment

                      • edgrs.
                        Naujokas
                        • 2010 11 09
                        • 11

                        #12
                        būtent, Sasuke viena kartą panaudojo amaterasu ir jau reikia pertraukos.

                        Comment

                        • Aramis

                          #13
                          Autorius edgrs.
                          būtent, Sasuke viena kartą panaudojo amaterasu ir jau reikia pertraukos.
                          O Nagato pasinaudojo Rinnegan ir numirė nuo išsekimo. Tas pats galas.

                          Comment

                          • edgrs.
                            Naujokas
                            • 2010 11 09
                            • 11

                            #14
                            Autorius Aramis
                            O Nagato pasinaudojo Rinnegan ir numirė nuo išsekimo. Tas pats galas.
                            Aš kaip supratau jis buvo pasiekes savo chakra limitą ir pasiaukodamas išnaudojo paskutinę energija savo, nes jei būtų delses, prikelt visų nebegalėtu. Ar aš klystu?

                            Comment

                            • Aramis

                              #15
                              Iš esmės tai ne, tačiau ir MS atima regėjimą pamažu, t.y. senkant chakros rezervams. Sage galėjo technikomis naudotis kiek tinkamas tik todėl, kad be savo išskirtinių chakros rezervų turėjo ten tails. Šiuo atveju, kalbant apie Nagato, MS susilygina su Rinnegan - vartotojas nebegali naudoti doujutsu, tik tiek, kad vienu atveju miršta, kitu apanka. EMS čia jau kita opera, dar net neaišku ką jis gali...

                              Comment

                              Working...