Jūsų nuomonė ir atsiliepimai apie lietuviškai išleistas ar leidžiamas mangas

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Jūsų nuomonė ir atsiliepimai apie lietuviškai išleistas ar leidžiamas mangas


    Lietuviškai leidžiamos mangos, dar ne toks ir senas reiškinys. Ką apie jas manote? Kodėl taip manote? Ar tinka šiam reikalui posakis "lietuviais esame mes gimę..."? Trumpai - reikškitės. Ši tema skirta ne tik bendram požiūriui, tačiau ir atskirų manga išverstų lietuviškai kokybės aptarimui. Kurias jų galima skaityti, o kurių ne? Pasidalinkite įspūdžiais ir su kitais.
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-10-21, 16:52.
  • soiciro-cat
    Naujokas
    • 2010 10 21
    • 18

    #2
    kaip jums mangos lietuviu kalba?

    man tai ziaurei patiko tik gaila kad beveik nebeleidze

    Comment

    • Yumenator
      Motherbleeping Killjoy



      • 2009 07 27
      • 552

      #3
      Mano nuomonė labai skeptiška...
      SIAUBINGAS vertimas...Vardai labai sulietuvinti. (Nesakau ,jog tai labai blogai , teisiog mane labai erzina ,kai vardai iškraipyti visaip...) man užteko paskaityti Naruto pirmą puslapį mangos ir jau buvau nepatenkinta - NARŪTAS. O_O vardas tai visiškai kitoks. Aš labai optimistiškai žiūrėčiau į lietuvių išverstas mangas , jei vardai būtų palikti tokie , kokie jie jau buvo originale. O šiaip, nežiūrint į vardus , labai džiaugiuosi , kad mūsų šalyje vis dėlto yra toks dalykas , kaip manga. O u O Tikiuosi , kad greit knygynų vitrinėles papuoš ir tokie dalykėliai , kaip Bleach , Soul Eater ar One Piece~
      http://yumihoriku.deviantart.com/

      BLACKOUT
      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
      be sure to visit our page~

      Comment

      • Gecas
        Rock And Roll Child

        • 2010 03 09
        • 137

        #4
        Man tai patinka, bent jau Hellsing ,ir vampire hunter D patiko. Beja per FB obuolys rašė jog vistik Hellsing pabaigs visą išleist. Tik sutinku su Yume-chan kad vardus galėjo palikt.
        Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

        Comment

        • Kanda
          Rašytojas

          • 2010 09 25
          • 236

          #5
          Man asmeniskai atrodo, kad yra daug geresniu mangu, kurias galetu isverst ir nuostoliu nepatirt ;/ ( NEBENT CIA YRA LABAI BRANGIOS KOKIOS LICENDZIJOS ) Narute truko riebiu keiksmazodziu, kuriu yra angliskame varijante, o jau tie garso efektai XDDDDD LIETUVISKAI.... XDDDD o Dieve - man is ju kiek juoko, bet cia kitaip ir neisversi ;D
          DA , tumblr :P

          Comment

          • SataNa
            Mind Zone



            • 2008 02 15
            • 600

            #6
            Visai smagu būtų jei lietuviai gautų licenziją geresniems mangoms, kurios turėtų žymiai didesnę paklausą, nei koks spydas reiseris, kuris net sėdint tualete nesiskaito.


            Vampire Hunter D ir Hellsing yra išimtis. Tik va gaila, kad leidyba sustojo ir tai tik parodo numatomą niūrią ateitį Lietuvos anime pasauly. Galėjo iškart imt Šamanų Karalių į rankas ir manau, tai jau būtų didesnis stimulas, įtakojęs šviesesnę ateitį mums. Renkami centai iš to jau būtų leidę mąstyti leisti kažką daugiau. Bet ką jau padarysi.. Ir taip bėdų pilna, o tokie dalykai telieka tik Svajuko dramblionės. Bet vilsiuosi, kad pagaliau prasimušim į daugiau
            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2011-01-13, 15:37. Priežastis: Neteisingai suformatuotas pranešimas su paveikslėliu.
            Kartoškė

            Comment

            • Gecas
              Rock And Roll Child

              • 2010 03 09
              • 137

              #7
              Autorius SataNa
              Spoileris:
              Visai smagu būtų jei lietuviai gautų licenziją geresniems mangoms, kurios turėtų žymiai didesnę paklausą, nei koks spydas reiseris, kuris net sėdint tualete nesiskaito.


              Vampire Hunter D ir Hellsing yra išimtis. Tik va gaila, kad leidyba sustojo ir tai tik parodo numatomą niūrią ateitį Lietuvos anime pasauly. Galėjo iškart imt Šamanų Karalių į rankas ir manau, tai jau būtų didesnis stimulas, įtakojęs šviesesnę ateitį mums. Renkami centai iš to jau būtų leidę mąstyti leisti kažką daugiau. Bet ką jau padarysi.. Ir taip bėdų pilna, o tokie dalykai telieka tik Svajuko dramblionės. Bet vilsiuosi, kad pagaliau prasimušim į daugiau
              Na hellsing žada tęsti
              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-12-14, 12:32. Priežastis: Dėl keturių žodžių, necituojam ilgo teksto be spoiler žymių...
              Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

              Comment

              • SataNa
                Mind Zone



                • 2008 02 15
                • 600

                #8
                Mm.. Žada.. Na, tarkim tai pakėlė mano nuotaiką. Man tik įdomu dabar kokia iš tikrųjų leidykloj susiklosčius padėtis ties tuom
                Kartoškė

                Comment

                • sunfight
                  Naujokas
                  • 2008 08 18
                  • 2

                  #9
                  Man asmeniškai Vampire Hunter D laibai patiko, tik kas su tuo vertimu?Skaityt neina, neskamba taip gražiai , kaip kai skaitai anglu kalba. O dėl naujų norimų mangų išvertimo, tai mums dar ilgas kelias. Nebent visi užmėtytume prašymais juos, tai gal ir sugalvotų ką nors. Bent jau aš jiems pasiūliau tiesiog manga leisti anglų kalba, tai nereikėtų versti.

                  Comment

                  • Hellsing_lover
                    Purinsesu no Darukuneso




                    • 2007 02 15
                    • 1318

                    #10
                    Autorius Gecas
                    Na hellsing žada tęsti
                    1 prie 10, kad taip ir bus Deja, jau truputuką šviečias kelio galas šiam reikalui. Dar ne laikas, pasirodo, Lietuvoje tokias "revoliucijas" manga daryti

                    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                    Comment

                    • Yumenator
                      Motherbleeping Killjoy



                      • 2009 07 27
                      • 552

                      #11
                      Man įdomu ar Lietuvoje kada nors atsiras yaoi/yuri mangų
                      http://yumihoriku.deviantart.com/

                      BLACKOUT
                      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                      be sure to visit our page~

                      Comment

                      • ~Madara Phantomhive~

                        #12
                        Labai tikiuosi, kad ne -_-

                        Comment

                        • soiciro-cat
                          Naujokas
                          • 2010 10 21
                          • 18

                          #13
                          nuosirdziai tikuosi kas neleis lietuvoje one peace ir bleach nes tai POPSAS! Nors ir leistu vistiek tu mangu gerbejai ju nepirktu garantuoju 99.99%

                          sunfight nepyk bet lietuviu kalba ir yra skirta lietuvem. o jei taip jau nori anglisku tai atsisiusk is uzsienio ir dziaukis o ne kalbek ce tokiu pievas
                          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-10-25, 16:39. Priežastis: Nerašome dviejų post'ų iš eilės

                          Comment

                          • SataNa
                            Mind Zone



                            • 2008 02 15
                            • 600

                            #14
                            Autorius soiciro-cat
                            nuosirdziai tikuosi kas neleis lietuvoje one peace ir bleach nes tai POPSAS! Nors ir leistu vistiek tu mangu gerbejai ju nepirktu garantuoju 99.99%
                            argumentuok save. Ar vien dėl to, kad tai popsas yra blogai, kad leistų? Ir iš kur tokie garantai?
                            Kartoškė

                            Comment

                            • soiciro-cat
                              Naujokas
                              • 2010 10 21
                              • 18

                              #15
                              idomu pas daugeli naruto gerbeju rastume lietuvisku naruto mangu? tikrai ne.Taip popsas yra blogai(tai yra mano nuomone). ir be to jei butu pirke lietuviskas naruto mangas dauguma dauguma jo gerbeju ju leidimas lietuvoje nebutu sustojes.

                              Comment

                              Working...