Ieškau mangos piešėjo.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Deima-
    Ką čia gero nuveikus?

    • 2008 07 04
    • 90

    Ieškau mangos piešėjo.

    Taigi kadangi mano mangos piešėjas išvyksta metams į užsienį, ieškau naujo piešėjo. Planuoju dalyvauti KoiCosplay mangos konkurse, AnimeNights mangos konkurse ir šiaip tarp tų konkursų vieną ar keletą mangų padaryti. Aš su tuo žmogumi kažkur apie metus padirbčiau, o kai grįžtų piešėjas, nežinau kas būtų ^^. Gal iš karto su dviem sugebėčiau dirbti, o gal jau vienas iš piešėjų nebenorės piešt. Žodžiu, po metų žiūrėsim. Gerai būtų jei žmogus būtų vilnietis.
    Taigi užpildote šią anketą šią anketą ir atsiunčiate man į gintoki@animecentras.lt Gal kažkas iš manęs juoksis dėl tos anketos (na tipo per rimtai aš čia viską darau), bet man nusispjaut. Aš noriu dirbti su normaliu žmogumi, o ne su kažkokiu retard'u, kuris vers mane rašyt shounen‘us. Taigi, ta anketa turėtų atsijoti retard'us, jei tik iš vis kas nors man parašys. Jei kils klausimų, rašykite šitoje temoje. Deadlin'as iki 19 d.

    P.s. mano rašliavą galite rasti čia, o mangą čia
    Paskutinis pakeitimas nuo Deima-; 2009-06-05, 20:45.

    Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #2
    Dievaži, būtų fun pabandyti, bet spėju
    "fun bandytojų" neieškai~~~

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Deima-
      Ką čia gero nuveikus?

      • 2008 07 04
      • 90

      #3
      "Fun bandydotujų"? Na, jei tie "fun bandytojai" niekada nėra kūrę mangos, bet jei piešia ir stengiasi, tai dar nieko tokio. O jei jie "fun bandytojai" mano, kad čia nereikės įdėti darbo ir viskas bus for fun, tada tai tikrai nereikia man tokių. Na, bet užpildyk anketą ir tada žiūrėsim. Beje, galimas toks variantas, kad bandysime dalyvauti tik Koi Konkurse, o po to išsiskirsime. O aš toliau ieškosiu.

      Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

      Comment

      • FreaK`aZ
        Rimtas architektorius




        • 2005 02 22
        • 532

        #4
        Džiro, gali mėgint for fun, manau, kad ne ką blogiau nupieši, nei nupiešta autoriaus duotoje mangoje.
        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
        with a sick idea of world domination"

        Comment

        • Džiro sesė
          X - Crime of visual shock


          • 2005 11 12
          • 604

          #5
          Gyvenime tik kartą kažką panašaus in manga tesu paišiusi~
          Man reikia pamąstyt~
          Anyway - kokis dedaline?

          Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

          Comment

          • Deima-
            Ką čia gero nuveikus?

            • 2008 07 04
            • 90

            #6
            Autorius FreaK`aZ
            Džiro, gali mėgint for fun, manau, kad ne ką blogiau nupieši, nei nupiešta autoriaus duotoje mangoje.
            Kad ir kokia ji profė būtų, tikrai nesugebėtų nupiešti 11 psl. per veną dieną. Taigi, for fun tikrai neišeina. Beje, darbą labai pasunkina, tai, kad reik įsivaizduoti visus kampus ir kas kur bus.
            Autorius Džiro sesė
            Gyvenime tik kartą kažką panašaus in manga tesu paišiusi~
            Man reikia pamąstyt~
            Anyway - kokis dedaline?
            Na, bent jau bandei. Vis šiokia tokia patirtis. Praeitas mano piešėjas irgi yra tik 2 ar 1 kartus bandęs mangą piešti (rodos). O deadlin'as tarkim iki 19 d.

            Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              #7
              Autorius Gintoki
              Kad ir kokia ji profė būtų, tikrai nesugebėtų nupiešti 11 psl. per veną dieną. Taigi, for fun tikrai neišeina. Beje, darbą labai pasunkina, tai, kad reik įsivaizduoti visus kampus ir kas kur bus.
              O tu nori, kad per dieną papaišytų 11 puslapių? Čia sketchiniu variantu nebent gautųsi toks dalykas, o šiaip net mangakos tiek nenupiešia per dieną.
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                #8
                Autorius Gintoki
                Kad ir kokia ji profė būtų, tikrai nesugebėtų nupiešti 11 psl. per veną dieną.
                Awww~~ Mane profe pavadino~~~~ hu hu hu~ Kchem.....
                Viską supratau ir laikau galvoje~
                Ačiū už info~

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • Deima-
                  Ką čia gero nuveikus?

                  • 2008 07 04
                  • 90

                  #9
                  Autorius Bardakas
                  O tu nori, kad per dieną papaišytų 11 puslapių? Čia sketchiniu variantu nebent gautųsi toks dalykas, o šiaip net mangakos tiek nenupiešia per dieną.
                  Ne, aš tikrai to nenoriu ir puikiai suprantu, kad šnipštas per tą dieną gautųsi.

                  Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

                  Comment

                  • Dark-Tarou
                    I'm a woman on a mission


                    • 2008 07 14
                    • 486

                    #10
                    Heh, tiek daug įdomybių atsiranda gyvenime,bet tiek mažai laiko viskam padarysi...

                    Šiaip, Džiro, juk niekad negali žinot kaip tu pieši manga, kol nebuvai sukūrus nei vienos pilnai :] Tikrai verta pabandyti. Čia kaip tik labai geras pasiūlymas, nes tu jau turi scenaristą, kuris turės tau paruošti sukramtytą darbą. Aišku, būtinas dalykas, kad mangos istorija sužavėtų piešėją...
                    /// http://dark-tarou.mybrute.com

                    Comment

                    Working...