Saviveikla

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DJ
    >_<'
    • 2002 02 20
    • 87

    #76
    muoahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!! !!!!!
    sūūūūūūūūūūūūūūūper ))))
    aš tronsfarmavausi į 'aš' vėl ))
    Otaku gyvenimas lietuvoje, in manga, čia tiesiog koks 'megalietuvakio' (beje mega tokio aš beveik neskaitęs) )

    Comment

    • diabolique
      whatever

      • 2004 11 28
      • 81

      #77
      Aš grįžau... muahahaha!...

      Nu ką, žmogėnai, pratęsim gražią tradiciją...
      Čia tokį senesnį įvykį pavaizdavau...
      Prisegti failai
      "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

      Comment

      • KazE
        Forumo vilkas
        • 2003 09 22
        • 139

        #78
        x]]]]]
        man net zodziu truksta, dabar visa diabolique manga spausdinsiu (ir ne tik del to kad as esu joje)
        dabar piesk gal greit koki doujinshi 20puslapioku pavarysi (su daug ecchi x]]] )

        ^______^
        http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
        "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

        Comment

        • bi0dileet
          Miau

          • 2004 09 05
          • 27

          #79
          tik dabar pamačiau, kad čia mangas piešia galvojau, kad kažkas kito he, linksma

          Comment

          • animefreak

            #80
            Netekau zado

            Comment

            • DJ
              >_<'
              • 2002 02 20
              • 87

              #81
              ta vieta kur "nebuvo kabučių" tai vos nepaspringau iš juoko

              Comment

              • DragonX

                #82
                Cia atseit mano manga ...
                Zinau, kad labai jau neprofisionaliai atrodo (seseliu nera ir pan.), bet kitaip as po kol kas nemoku. Tesinys bus geresnis.
                http://www.dragonsskills.nm.ru/my%20manga/Lt/
                Duodu linka, nes kitaip tai neveikia.
                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2005-03-22, 16:42.

                Comment

                • KazE
                  Forumo vilkas
                  • 2003 09 22
                  • 139

                  #83
                  na kadangi jau visi sugalvojot kept cia kaip papuole -_-
                  tai kritikuosiu seiles taskysis
                  story-telling = 0
                  artas = 0
                  chardevas = 0
                  manga = 0
                  nu neesme, chianu tianu xujianu naudojimas, nesuprantant ju prasmes zhudo (ne nekaciuka su strele, o skaitymo malonuma). Story papasakota mazdaug romano apimties per 10 lapu (super uber axujelna izanga -> gyvenimas -> isimylejo [hapyendas]). Izanga i istorija visada turetu but tokia kad suprast kaskurkaipkadairkokiobybio, na kokiobybio nebutinai, bet cia reik ziuret katras uz kuri didesnis (nu krc, pasirasyk istorija pries ka nors darydamas). Pats isplanavimas langeliu, kaskoks nereliai nerelus, velgi siulymas pries piesiant prissikechint dafiga skirtingu variantu, o ne padaryt teksht pleksht ir vsio (pasiziurekis bent jau kaip profisionalai piesia [pvz. Gantz - padaro skechus, padaro skecham 3d, nupiesia]) Na neimkim kad piesimas kreivas ir panasiai, ir supratimo apie manga ar anime ar apie japonu kultura trukumas ir dar visokio velnio, jei noresi stengsies piesi issivystys pacio stilius ir tada viskas bus ore, o kolkas kaskoks bandymas padaryt kaska del kaskokiu priezasciu -_-
                  ps nu jei rasai lietuviskai rasyk lietuviskai jei japoniskai tai japoniskai, jei jau nori but blatnas tai rasyk ir lietuviskai ir japoniskai, tik tupla matka nerasyk kaskokia savo sugalvota kalba bleen-tian sui xuij ^^'
                  http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
                  "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

                  Comment

                  • DJ
                    >_<'
                    • 2002 02 20
                    • 87

                    #84
                    suvarej žmogų, dabar į pieštuką bijos pažiūrėt

                    Comment

                    • DragonX

                      #85
                      Na, ideja siaip yra, bet si manga dar nebaigta (daugiau nei 10 psl turi but), todel ta ideja labai neaiski. Kaze, o kas cia ka isimylejo *sito tai tikrai neikirtau*? Supratimo man apie japonu kultura netruksta, tiesiog neikertu kaip ten kas daroma. O kaskurkaipkadairkokiobybio bus aisku paskui (pirmose 5 psl tai isvis aisku neturetu but). Beje, istorija as visada pasirasau . Man patinka japoniski vardai, o kur japoniski vardai turi butinai buti visokie -cian ir t. t. Kita karta specialy for you isversiu i japonu kalba . Beje, cia veiksmas tipo vyksta Japonijoj (pasirinkau todel, kad visi nesioja uniformas - nereikia kasdien nauju drabuziu galvot). O, be to, kaip gerbiamas diabolique sake - treniruotis sveika!

                      Comment

                      • diabolique
                        whatever

                        • 2004 11 28
                        • 81

                        #86
                        'gerbiamas diabolique' nesakė apie treniruotes nieko,.. o sakė 'citus altus fruktus', kas reiškia 'labai skanu ir daug vitaminų'... na bet čia ne esmė (esmė musyse) ir prie žodžių nesikabinėsim.

                        *tee hee* diabolique 'gerbiamas'... ??? ... XDDD
                        "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

                        Comment

                        • KazE
                          Forumo vilkas
                          • 2003 09 22
                          • 139

                          #87
                          durneu tu ;]]] (dragonEX)
                          tai kiek tu mangu jau pripiesias kad istorijas visada pasirasai ;]]]]
                          "Supratimo man apie japonu kultura netruksta, tiesiog neikertu kaip ten kas daroma" nu supranti kad nieko nesupranti, bet supranti kad nesuprasti negali nes turi supratima jog nieko nesuprasdamas bandai kaska suprantamo suprasti? dude wake up -_-
                          "o kas cia ka isimylejo *sito tai tikrai neikirtau*" nu negi pasiskaityt savo "kurini" sunku, jei jau mergina pereina i neko mode ir apsikabina baxuriuka tai po defoultu reiskia meile, arba originaliais atvejais "she's totaly retarded"
                          "O kaskurkaipkadairkokio***** bus aisku paskui (pirmose 5 psl tai isvis aisku neturetu but)" skaitytojui nusispjaut kas bus poto, jei pirmi puslapiai neuzkabina. Tu gal kokioj 5toj klasei mokinies? Elementaraus story tellingo supratimo truksta -_- Nu isivaizduok tai kaip saldaini, bet is pavirsiaus ji dengia sudelio sluoksnis, dabar pabandyk surast idiota kuris patiketu kad vidui tikrai saldainis, na gerai paieskojes surasi ;]] bet net ir intelekto nesugadintos butybes nepriversi perkast kad isitikint -_-
                          "Man patinka japoniski vardai, o kur japoniski vardai turi butinai buti visokie -cian ir t. t." nusisneki, eik bent internete pasiskaityk ka "honorifics" reiskia -_- te linka pirma kuri isgooglino http://tvwiki.sytes.net/pmwiki/pmwik...ain/Honorifics tianas cianas kunas pabandyk surast man bent viena toki ^^' o ir vartoji juos belenkaip, bet kam kas minimaliai susipazines su kultura ar paziurejas anime/paskaites manga visi sitie marazmai "akis bado"
                          "Kita karta specialy for you isversiu i japonu kalba" nu ka tu versi jei elementariu dalyku nezinai, tokiu kur pirmoj japonu kalbos klasei desto -_-
                          "Beje, cia veiksmas tipo vyksta Japonijoj (pasirinkau todel, kad visi nesioja uniformas - nereikia kasdien nauju drabuziu galvot)" - va taip va, japonai nezmones, jie su uniformom ir miega -_-; dude will u fu***n wake up (c_C)=@)x_X)/
                          "O, be to, kaip gerbiamas diabolique sake - treniruotis sveika!" - tai jau tikrai zinai kas labai gerai treniruoja ranka (nesvarbu ar kairerankis ar desnerankis), ... , zodziu ir efektas toks pats kaip kad dabar papiesiai belenka ir dar poto visiem kisi kaip gera -_-; jei jau nori ismokt ka nors originalaus ir normalaus padaryt, pasiulymas butu pasirasyt pora apsakymu ir idet i rasyk.lt jei gausi daugiau nei 1 vadinasi vilties yra ;]]] poto pasipiesk piesinuku, bet taip pasedek prie kiek vieno po kokias 8 - 12h apgalvodamas kiekviena detale, kur nors pasieskodamas pavyzdiu ir pan. jei gausis kas nors normos ribose tada ir piest vilties bus.. nus taip as galvoju
                          norejau dar paanalizuot ta tavo "sedevra" bet cia tiek priburbejus neliko noro, krc geriau klausykis kai kritikuoja, nei kai liaupsina, kad stengiesi labai tikrai neuztenka (ne ant tuoleto sedi -_-)

                          nesikeik tiek
                          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2005-03-25, 08:33.
                          http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
                          "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

                          Comment

                          • DragonX

                            #88
                            Ten jinai ji neapsikabino, o tik padejo ranka ant peties.
                            O prie ko cia tas honorifics (beje, linkas neveikia)?
                            O del tu uniformu tai turejau omeny, kad einant i mokykla nereikia nauju drabuziu galvot.
                            Beje, gal pats ka nors nupiestum jei jau manai, kad toks protingas esi (pries puse metu teko tau aiskint kas manga yra)? Paziureciau tada kas pas tave iseitu ir kiek laiko sugaistum. Diabolique bent parode ka gali (del to ir gerbiamas ).

                            Comment

                            • DJ
                              >_<'
                              • 2002 02 20
                              • 87

                              #89
                              ghen ghem, kaze gal tu knygas geriau rašyk, o ne tokius ilgus postus

                              Comment

                              • Pitcher_

                                #90
                                Kaze - 10 balu...neber ne ka pridurt po tokio issamaus kritikavimo ;]]
                                DragonX:

                                Comment

                                Working...