Saviveikla

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mildziux
    tebunie meska!

    • 2003 07 25
    • 35

    #16
    Cia - ne! Ateik i mano namus, viska parodysiu. Bet neturiu nuskenavusi ir nturiu jokio noro. Geriau nupiesiu nauja ir nuskenuosiu.

    Gal nesipykstam taip labai, ka? Negi tu taip labai nori tos mano sudinos mangos?
    Girls don't like boys, girls like cars and money...

    Boys will laugh at girls when they're not funny...

    Comment

    • DJ
      >_<'
      • 2002 02 20
      • 87

      #17
      Originally posted by Mildziux
      Negi tu taip labai nori tos mano sudinos mangos?
      Nenurimsiu kol nepamatyiu!!!

      Comment

      • Mildziux
        tebunie meska!

        • 2003 07 25
        • 35

        #18
        Oooo, pamises fanas? Labai labai atsiprasau... gomen nasai yo...

        Cia ne prie ko: kas nors yra vazinejes 'smellente'? Kaip snieglente, tik per smeli?
        Girls don't like boys, girls like cars and money...

        Boys will laugh at girls when they're not funny...

        Comment

        • DJ
          >_<'
          • 2002 02 20
          • 87

          #19
          MANGA! MANGA! MANGA!

          Comment

          • Mildziux
            tebunie meska!

            • 2003 07 25
            • 35

            #20
            Zinai, cia gaunasi kaip grynas chatas. Onwards! Tikrai labai labai labai atsiprasau, bet artimiausiu metu - no manga. Pati noreciau nuskenuoti, bet naujos geros neturiu, o senos nebaigtos ir absoliuciai sudinos. Arba man taip atrodo. Arba yra kazkokia priezastis, kodel niekam negaliu ibrukti ju skaityti ir net Majo su mano broliu ispeike. (Jie vieninteliai mano kurybos gerbejai... nu, dar buvo, kur vienus komiksus skaite puse klases, bet jie dar sudinesni. Musu klase nera pati protingiausia pasaulyje.)

            Linksmiau skaityti mangas, negu piesti.

            Vel ne prie ko: koks zmogus vaziuotu i Dubaju, kad paciuozinetu dviejose ciuozyklose? Ispindejimas! Kas per laikai!
            Girls don't like boys, girls like cars and money...

            Boys will laugh at girls when they're not funny...

            Comment

            • DJ
              >_<'
              • 2002 02 20
              • 87

              #21

              Comment

              • Mildziux
                tebunie meska!

                • 2003 07 25
                • 35

                #22
                Nu kaip cia pasakius, jei tau patinka skaityti gana deformuotai ant LINIUOTO popieriaus nupiesta, banalia, nesusirisancia fantasy-ne fantasy stiliaus manga, tai prasom, galiu nuskenuoti.

                Jei tau patinka absoliuciai nesuprantama, astuoniu siuzeto liniju manga, kurios esme - daug zmoniu sedi atskirai ir kalba apie kazka, kas turi atsitikti, ir koki marazma reikia padaryti, kad kazkas atsitiktu, nors skaitytojas niekada to nesupras - irgi prasom, turiu ir tokia.

                Jei patinka gera manga, neiskaitomai ir neryskiai nupiesta piestuku, pusiau shoujo, pusiau shounen stiliaus ir keistais juokeliais, kuriuos gali suprasti, tik zinodamas visa istorija, o ji nebaigta - techniskai galeciau nuskenuot...


                Bet pasauliui nuo to butu tik blogiau...
                Girls don't like boys, girls like cars and money...

                Boys will laugh at girls when they're not funny...

                Comment

                • zio
                  Administratorius


                  • 2000 02 22
                  • 264

                  #23
                  nus videlto DJ jinai nemelavo, esa nupieshus manga, bent viena skaichiau

                  Shiaip siuzheto neviska supratau, na ir turetu teip but, nes tik pati pati pradzhia. Pieshimo stilius mane nustebino - tikejaus daug praschiau ) Yra keleta pieshiniu kur daug pieshtuko dadeta tei grazhiai atrodo, rankos jau neblogai atrodo.

                  Comment

                  • Mildziux
                    tebunie meska!

                    • 2003 07 25
                    • 35

                    #24
                    Ehehehehe... siuzeto nesuprastum, jei istorija ir butu baigta, ir as viska dar tau paaiskinciau. :sick: As pati jo kaip reikiant nesupratau.

                    Ta naujausia man eme neblogai gautis... ale kad as cia tureciau skeneri bent veikejus parodyt...
                    Girls don't like boys, girls like cars and money...

                    Boys will laugh at girls when they're not funny...

                    Comment

                    • Hentai Lover
                      Nieko nera
                      • 2002 09 18
                      • 4

                      #25
                      o! tokia jauna o jau kuria mangas idomu idomu:rolleyes:
                      game exe turi partnere
                      Season of Sakura is over...

                      Comment

                      • Mildziux
                        tebunie meska!

                        • 2003 07 25
                        • 35

                        #26
                        As kuriu manga... ziurekit visi i mane...

                        Tiktai man, kaip ir visada, pradeda gautis truputi kazkoks schizas... kazkas beprotisko, kur visi sukauja ir nieko nenuveikia. Bet tai tik izanginis puslapis. Kitame prasides normali istorija... Pala, ne, nuveikia. Ten kaip ir yra siuzetas.

                        Ai, eina peklon visa tai. Ka cia as rasineju.
                        Girls don't like boys, girls like cars and money...

                        Boys will laugh at girls when they're not funny...

                        Comment

                        • DjRooF

                          #27
                          niu paskaitinejau apie jusu saviveikla tik kazkaip niekas nieko nesiryzta daryti.. nei susirasti scaneri ar pan.. na jei ir nuscanavus zmones nesuprastu ka noreta tuo pasakyti bet bent jau butu apie ka kalbeti.. o dabar tai tik i ora.. seip pastebejau kad lietuviai labai t'y'ngus zmones.. tingi bent ka nors padaryti o kritikuoti megsta as ir tinginys.. bet siek tiek judu .. seip kodel as tai rasau.. rasau reklamos tikslais (nepiktai) kad kuo daugiau zmoniu atsirastu norinciu piesti ne po viena paveiksliuka o po daug puslapiu ir su savom idejom ir personazais.. noriu surinkti tokius zmones i viena vieta http://members.lycos.co.uk/ruufuu/index.php arba mirc'e room #manga ... tiesiog islyskite zmones i sviesa kad ir ka bepaishytumete.. tai tiek..
                          respect to all artists..
                          rashalu i rashala
                          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2003-08-12, 22:04.

                          Comment

                          • Majo

                            #28
                            nu, DJ, patikek ja ne, is tikro.
                            mes gal jau nuo kokios 3 klases paisem kai dar nezinojom, kas anime ir manga yra. tai va.
                            o as siaip ir pati paisau ir jei taip kas nors istroskes lt manga tai galeciau nuskenuoti, tik va, skenerio savininke, tokia padruske Vokietijij, tai kaip ir teks palaukt, kol gris. beje, ji kartais pasizymi " skenerio spinduliu gailejimu ", kazkada prasiau fanartus nuskenuot, tai kazka sumale sumale ir nedave. seni geri laikai buvo ... ( man vel protas perdege )
                            aciu uz demesi.
                            p.s. turiu tokin projekta, kuri gal tik mano namiskiai yra mate, nes kategoriskai neduodu niekam skaityt kol nebaigiau. cia mano toks kvailas isitikinimas, kad susisiks, jei kas nors pries laika paskaitys...
                            ups, turiu begt. sori, kita karta pabaigsiu.

                            Comment

                            • Jimi_Hendrix

                              #29
                              viskas čia labai gerai, aš tai skaityčiau liet manga tai kaip vilkas koks skaityčiau, va Kartą ir aš bandžiau - pasižiūrėjau į savo kanopas ir baigės viskas Nekoks iš manęs menynykas

                              Comment

                              • Mildziux
                                tebunie meska!

                                • 2003 07 25
                                • 35

                                #30
                                Majo-san buvo teisi. "One Piece" yra pasigailetinas meslas, taciau paziurejau va viena serija - ir atsisedau prie stalo, ir emiau piesti manga, tik gaila, greitai teko i Maxima baze vaziuot apsipirkt... grizau ka tik su daug piesimo reikmenu ir kokiais tai storais mutantiskais piestukais. :sick: Tikiuosi, bus is to naudos.
                                Girls don't like boys, girls like cars and money...

                                Boys will laugh at girls when they're not funny...

                                Comment

                                Working...