Universal MANGA

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FreaK`aZ
    Rimtas architektorius




    • 2005 02 22
    • 532

    #46
    the ********... NSO?? neužskaitau, suprantu monsteris sutentaclais iš septinto pragaro rato, nū bet ne pilki žmogeliukai.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      #47
      Autorius Futari
      EPIC... FAIL. Svytete svyti sugizes One Piece stilius... Tik vaizduotes ribotai. O kodel jis turetu but ateivis, ar zudikas, ar dar koks galas? Net ir is Princeses Ai stiliaus galima isvystyt kazka tikrai gero, nebutina geziuka pas ateivius sodint.
      Jei neskiri piešimo stilių, nors nerodyk to viešai

      Autorius FreaK`aZ
      the ********... NSO?? neužskaitau, suprantu monsteris sutentaclais iš septinto pragaro rato, nū bet ne pilki žmogeliukai.
      Kas sakė, kad jie pilki? Jų išvis ten nėra, ten tik lėkštė.
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        #48
        Autorius Izzo
        Jei neskiri piešimo stilių, nors nerodyk to viešai



        Kas sakė, kad jie pilki? Jų išvis ten nėra, ten tik lėkštė.
        As nesikisiu i istorija ar piesima, bet ketvirta turejo piest Derogatory :]

        Beje Lust, norejau sita dalyka suzinot jau metus(zinau kad nuskambes kvailai xD), bet kaip galima padaryti taip kad raides butu pabrauktos baltai?? xDDD
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #49
          Layer -> Layer Style -> Stroke
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Lust
            a.k.a Yurla


            • 2006 12 17
            • 274

            #50
            Autorius Dark-Tarou
            As nesikisiu i istorija ar piesima, bet ketvirta turejo piest Derogatory :]

            Beje Lust, norejau sita dalyka suzinot jau metus(zinau kad nuskambes kvailai xD), bet kaip galima padaryti taip kad raides butu pabrauktos baltai?? xDDD
            layer-> blending options->stroke
            Paskutinis pakeitimas nuo Lust; 2008-10-29, 20:00.
            Lust-Yurla @ DeviantArt

            Comment

            • vrblitz
              ningen..

              • 2008 10 01
              • 223

              #51
              Derogatory` negali, tai eile eina Spirit of Nightmare

              Comment

              • Spirit of Nightmare
                !,,!_ (-_-) _!,,!

                • 2008 10 17
                • 209

                #52
                Tik dabar pastebejau, kad mano eile, tada OK stengsiuosi kuo greiciau padaryt...




                Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                Comment

                • Spirit of Nightmare
                  !,,!_ (-_-) _!,,!

                  • 2008 10 17
                  • 209

                  #53
                  Taip aš beviltiškas

                  Spoileris:





                  Ilgai užtrukau, laiko neturėjau, nieko nesigavo.

                  SHAME ON ME!!!





                  Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                  [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                  Comment

                  • Nakviša
                    DragonFly

                    • 2008 09 03
                    • 180

                    #54
                    Pala pala... O Katou yra ne to vaikino vardas? Kur pačioj pradžioj buvo?? Nes tos pagrindinės merginos vardas dar kaip ir turėjo būti neaiškus? Ar aš kažko nesuprantu???
                    Pagal mane tai veikėjai tokie yra :
                    1. Ta pagrindinė mergina su kasa
                    2. Katou, jos vaikinas iš jos prisiminimų
                    3. Moris, tas šviesiaplaukis pagrindinės veikėjos klasiokas/draugas
                    4. Nauja veikėja Haruka

                    Pataisykit mane jei kažką ne taip suprantu, nes kažkaip labai painu kai visi skirtingai veikėjus interpretuoja

                    Comment

                    • Spirit of Nightmare
                      !,,!_ (-_-) _!,,!

                      • 2008 10 17
                      • 209

                      #55
                      Sorry jeigu taip buvo... DAMN IT!!!

                      Nes as kaip supratau antram puslapį tas vaikinas sako Katou?, o ne jinai. Nes bent jau jis buvo pavaizduotas.




                      Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                      [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                      Comment

                      • Nakviša
                        DragonFly

                        • 2008 09 03
                        • 180

                        #56
                        Aha... tai mes skirtingai supratom Reikia palaukti daugiau nuomonių ir dėl visko susitarti... nes kai kiekvienas skirtingai supranta, tai poto košė gausis
                        Bet jėga, atsiranda naujų veikėjų ^^

                        O kieno dabar eilė piešt? Nes kiek supratau 5 žmogaus nėra, tai taip išeina Robbu-chan pereina į Penktą vietą o aš tada į šeštą
                        Paskutinis pakeitimas nuo Nakviša; 2008-11-07, 19:29.

                        Comment

                        • Spirit of Nightmare
                          !,,!_ (-_-) _!,,!

                          • 2008 10 17
                          • 209

                          #57
                          Kai vrblitz prisijungs tai ir parašis, jie pirmus du characterius sukūrė.




                          Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                          [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                          Comment

                          • Dark-Tarou
                            I'm a woman on a mission


                            • 2008 07 14
                            • 486

                            #58
                            Autorius Nakviša
                            Pala pala... O Katou yra ne to vaikino vardas? Kur pačioj pradžioj buvo?? Nes tos pagrindinės merginos vardas dar kaip ir turėjo būti neaiškus? Ar aš kažko nesuprantu???
                            Pagal mane tai veikėjai tokie yra :
                            1. Ta pagrindinė mergina su kasa
                            2. Katou, jos vaikinas iš jos prisiminimų
                            3. Moris, tas šviesiaplaukis pagrindinės veikėjos klasiokas/draugas
                            4. Nauja veikėja Haruka

                            Pataisykit mane jei kažką ne taip suprantu, nes kažkaip labai painu kai visi skirtingai veikėjus interpretuoja
                            Taip ir yra.
                            /// http://dark-tarou.mybrute.com

                            Comment

                            • vrblitz
                              ningen..

                              • 2008 10 01
                              • 223

                              #59
                              COME ON!!! jus nenorit biski apsistoti su tais veikejais ir nekurti kiekviename psl naujo? niekas taip gi neissivystys

                              Autorius Nakviša
                              Pala pala... O Katou yra ne to vaikino vardas? Kur pačioj pradžioj buvo?? Nes tos pagrindinės merginos vardas dar kaip ir turėjo būti neaiškus? Ar aš kažko nesuprantu???
                              Pagal mane tai veikėjai tokie yra :
                              1. Ta pagrindinė mergina su kasa
                              2. Katou, jos vaikinas iš jos prisiminimų
                              3. Moris, tas šviesiaplaukis pagrindinės veikėjos klasiokas/draugas
                              4. Nauja veikėja Haruka

                              Pataisykit mane jei kažką ne taip suprantu, nes kažkaip labai painu kai visi skirtingai veikėjus interpretuoja
                              Taip, taip ir yra
                              Paskutinis pakeitimas nuo vrblitz; 2008-11-08, 08:33.

                              Comment

                              • Robbu-chan
                                Egzošysto-tama

                                • 2008 08 30
                                • 49

                                #60
                                yoshi, tai, kaip supratau, dabar eilė man piešt?

                                apie veikėjus..nemanau, kad naujų veikėjų įvedimas yra labai jau blogas dalykas ..pritariu, kad nereikėtų labai jau daug is karto jų sukraut, bet..su 2-3 veikėjais veiksmas taip pat nelabai rutuliosis, kai vienas iš jų egzistuoja kaip paslaptinga asmenybė prisiminimuose (ir staigus jo atsiradimas sugadintų visą intrigą..)..taigi, lieka Katou, Moris ir šviežiena Haruka. Tegul niekas nesupyksta, bet asmeniškai ji man nėra tinkama būt viena iš pagrindinių veikėjų, taip, ji gali likt kaip viena is supporting characters (kitaip sakant, antraeilė..pasirodanti retkarčiais, kad pagyvintų aplinką..)..mano kuklia nuomone , reikėtų įvesti dar vieną charakterį, kaip vieną iš pagrindinių, kuris butų įdomus, ryškus, žodžiu, stiprus charakteris ( su tam tikrais bruožais, savais pliusais minusais ir tt). ..kadangi, kaip čia gaunas, eilė tenka piešti man, tai aš ir ketinu kaip tokį charakterį įvesti (gomen, VRBLITZ, bet aš taip pat įkišiu dar vieną charą, jau net turiu viziją, kaip jis turėtų elgtis, atrodyt ir pan.)

                                next, jei gerai pamenu, ši universal manga turėjo būt lyg fantasy tipo, bet..kaip pastebėjau, ji po truputį virsta shoujo school tipo. mokykla gali būt kaip pagalbinis siužetas, bet main line turėtų pradėti vystytis per daug nesusijusi su mokyklos reikalais. taigi, pagrindinė siužeto linija lyg ir turėtų būti atskirta nuo mokyklinio pasaulio (kuris liktų kaip antraeilis planas).

                                jei , kas negerai, sakykit, taisykit..
                                ok, pradėsiu tada po truputuką piešt , bet nesitikėkit greičiau nei po savaitės

                                Comment

                                Working...