Bleach Manga'os aptarimas.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1178

    Tai kad tų charakterių prikepta tiek, kad jau sunku kažką naujo sugalvot.

    Comment

    • Draconica

      Tai, kad jau visos jos man baigia supanašėti kažkaip. Matau ne man vienai.
      Vyrukai dar kaip vyrukai, atskirti galima, bet moteraitės tai jau kita kalba.

      Comment

      • pilkasis kardinolas
        Rašytojas

        • 2011 07 25
        • 266

        Re: Bleach Manga'os aptarimas.

        Autorius Aeval
        Likau nustebus ir susidomėjus ( čia sarkazmas ). Be je, kilo man kvaila mintis - ichigo mamatė tikra Orihimes kopija. Yra du variantai: 1. Kubo pavargo naujus veidus paišaliot tai čia tik random copy/paste 2. Orihime turi quincy kraujo. God, please, be first one
        Quincy šeimos laikėsi "gryno kraujo" politikos, todėl nenustebčiau net jei Sado ir Orihime giminiuotųs su Ichigo. Jei jau Ichigo quincy galias gavo, galutiniame variante paaiškės, jog tai tik dvi karališko kraujo giminės riejasi dėl to, kad vienas kitam būdami vaikai per snukelius davė.

        Dėl Gaizen fan klubo, berods nepajėgė jie ištverti žiemos šalčių ir grįš tik pavasarį, kai paaiškės jog pastarasis yra Ichigo motina persirengus...

        Sent from my GT-I9105P using Tapatalk 2
        [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

        Comment

        • nemesis
          Super mega ultra rašytojas

          • 2010 11 08
          • 1178

          Pala pala, Orihime ir Ichigo giminaičiai? Kažkaip "incest" tagu kvepia.

          Comment

          • vrblitz
            ningen..

            • 2008 10 01
            • 223

            Uzteks fantazuot, iskrypeli.

            Comment

            • Aeval
              Rašytojas


              • 2009 01 12
              • 256

              Autorius nemesis
              Pala pala, Orihime ir Ichigo giminaičiai? Kažkaip "incest" tagu kvepia.
              Niekuo čia dar nekvepia. Čia tik mano pastaba, kad Ichigo mama tiek išvaizda, tiek charakteriu Orihime primena. Apie Orihime tėvus beveik nieko nežinom, ją išlaiko teta, kurios irgi nematėm. Tad galimybė, kad ji GALI būti quincy yra. Bet nebūtinai su Ichigo artimai giminiuosis, greičiau su Ishida.

              Comment

              • nemesis
                Super mega ultra rašytojas

                • 2010 11 08
                • 1178

                Autorius vrblitz
                Uzteks fantazuot, iskrypeli.
                Nu jau , nebūk, kaip visai visuomenei žinomas asmuo, kuris vien iškrypelius aplink mato. Gal kiek lazdą ir perlenkiau, bet kiek atsimenu bučinys, tikrai nebuvo "giminaitiškas", nors ir vienos pusės incetyva.

                Comment

                • Draconica

                  Taip, bet Aeval minėjo, kad nieko nėra aišku. Jei Orihime ir turi Quincy kraujo ir giminiuotusi su Ishida, tai greičiau ten būtų incest, nes Ishida gi dėl jos galvą pametęs. (Nors Orihime su Ichigo truputį panašūs, panašesni nei jis ir jo sesės. Bet man jau visi baigia supanašėti)

                  Comment

                  • Aeval
                    Rašytojas


                    • 2009 01 12
                    • 256

                    Autorius Draconica
                    Jei Orihime ir turi Quincy kraujo ir giminiuotusi su Ishida, tai greičiau ten būtų incest, nes Ishida gi dėl jos galvą pametęs. (Nors Orihime su Ichigo truputį panašūs, panašesni nei jis ir jo sesės. Bet man jau visi baigia supanašėti)
                    Būkim biedni, bet teisingi, taip sakydavo mano baba. Vienintelė viešai ir nenuginčyjamai savo jausmus deklaravo tik Orihime. Visa kita yra mūsų, fanų, spekuliacijos, norai ir fantazijos. Dėl incest - Ichigo ir Orihime brolis ir sesuo tikrai nebus. Nemanau, kad tokie ryšiai sietų ir Ishida su Inoue. Nebent kokios nors eilės pusbroliai ir pusseserės. Jei bus - su sąlyga, kad mano prielaida yra teisinga. O dėl panašumų, na, čia gana sudėtinga. Vistik, kaip jau minėjo nemesis, personažų daug ir gali būt, kad čia tik random copy/paste. Prisiminkim Aizen ir Ginjo. Manau, paieškojus ir daugiau būtų galima rast. Šiaip jau man Orihime ir Ichigo nėra panašūs, labiau gal su Yuzu nebent.

                    Comment

                    • pilkasis kardinolas
                      Rašytojas

                      • 2011 07 25
                      • 266

                      532 skyrius
                      [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                      Comment

                      • Draconica

                        Kažkaip nenustebino herojiškas aktas. Kaži ką dar Kubo pasiūlys.

                        Comment

                        • nemesis
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2010 11 08
                          • 1178

                          Autorius Draconica
                          Kažkaip nenustebino herojiškas aktas. Kaži ką dar Kubo pasiūlys.
                          Pabursiu, kad po šitos kovos nusimato lytiniu santykių, kurie turės rezultatą ir matau, kad tai berniukas... vardas lyg per migla.. rodos Ic prasideda.

                          Comment

                          • Draconica

                            Ha ha ha. . . Your joke fails.
                            O idėja tai ne ta buvo, nesupaprastink visko iki pi*imo lygio.

                            Comment

                            • nemesis
                              Super mega ultra rašytojas

                              • 2010 11 08
                              • 1178

                              Tai čia aiškus Shiro planas:
                              1. Defeat Holow
                              2. Have sex
                              3. Retire as Shinigami

                              Comment

                              • vrblitz
                                ningen..

                                • 2008 10 01
                                • 223

                                Autorius nemesis
                                Pabursiu, kad po šitos kovos nusimato lytiniu santykių, kurie turės rezultatą ir matau, kad tai berniukas... vardas lyg per migla.. rodos Ic prasideda.
                                Lyg tai kazka apie iskrypelio fantazijas rasiau..

                                Comment

                                Working...