Bleach Manga'os aptarimas.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Poizun
    Naujokas
    • 2012 07 20
    • 29

    #76
    jis zada sugrazinti grimmjow i veiksma, ir teige, kad suvaidins tikrai svarbu vaidmeni.
    Grimmjow tikriausiai bus tas kuris Opie perkirto.

    Dar yra Soul King, apie kurį nėra jau labai daug žinoma.

    Comment

    • Draconica

      #77
      Pritariu Poizun. Apie tą "dangaus karalystę" ar kaip ten tikrai jau mažai žinoma, turėtų daugiau paaiškinti.

      Comment

      • pilkasis kardinolas
        Rašytojas

        • 2011 07 25
        • 266

        #78
        http://www.mangapanda.com/bleach/512/1
        [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

        Comment

        • Draconica

          #79
          Šiek tiek apmaudu, kad Ichigo jau pasirodė. Nes bent jau man atrodo, kad dabar bus daug kovų, SS bus išgelbėta ir viskas, manga baigta. Nes net nesugalvoju, kur dar būtų galima Grimmjow įkišti.

          Comment

          • nemesis
            Super mega ultra rašytojas

            • 2010 11 08
            • 1178

            #80
            Autorius Draconica
            Šiek tiek apmaudu, kad Ichigo jau pasirodė. Nes bent jau man atrodo, kad dabar bus daug kovų, SS bus išgelbėta ir viskas, manga baigta. Nes net nesugalvoju, kur dar būtų galima Grimmjow įkišti.
            Nesutikciau, atsiminkim, kai Ichigo atvyko i musio lauka su Espada, jau, rodos, turetu buti finaline kova su Aizenu, bet atsiminkim kaip ilgai tai uzsitese

            Na o mane vis dar zavi Kubo priesmas, kaip jis sugeba suderint juoda ir balta.O apie chapteri, tai jis parode, koks rimtas karas vyksta, kad net toks stiprus kapitonas, kaip Byakuya, pamirsta visa savo isdiduma ir praso pagalbos kazkokio zmogeliukscio, kuriam net nepriklausytu dalyvauti sitame kare.

            Comment

            • Poizun
              Naujokas
              • 2012 07 20
              • 29

              #81
              Meh, Ichigo time.. Galėjo dar kas geresnio būti negu Ichigo time.

              Comment

              • Draconica

                #82
                Autorius nemesis
                Nesutikciau, atsiminkim, kai Ichigo atvyko i musio lauka su Espada, jau, rodos, turetu buti finaline kova su Aizenu, bet atsiminkim kaip ilgai tai uzsitese

                Na o mane vis dar zavi Kubo priesmas, kaip jis sugeba suderint juoda ir balta.O apie chapteri, tai jis parode, koks rimtas karas vyksta, kad net toks stiprus kapitonas, kaip Byakuya, pamirsta visa savo isdiduma ir praso pagalbos kazkokio zmogeliukscio, kuriam net nepriklausytu dalyvauti sitame kare.
                Sutinku su tavimi, kad Kubo tikrai labai puikiai piešia. Tai gal tarp tos espados ir bus Grimmjow?

                Comment

                • vrblitz
                  ningen..

                  • 2008 10 01
                  • 223

                  #83
                  Autorius Draconica
                  Tai gal tarp tos espados ir bus Grimmjow?
                  Ka cia sneki?

                  Autorius Poizun
                  Meh, Ichigo time.. Galėjo dar kas geresnio būti negu Ichigo time.
                  Ichigo time greit praeis, tada vel ateis, tada vel praeis. Reikia nepamirst, kad sita invazija katik prasidejo, o istorija dar maziausiai 2 metus tesis.

                  Comment

                  • Aeval
                    Rašytojas


                    • 2009 01 12
                    • 256

                    #84
                    Tokio prasto chapterio seniai neskaičiau. Šitaip sunaikint veikėją dar reik mokėt. O Byakuya man patiko. Labai patiko. Galiu suprast kodėl jį numarint nusprendė - "drama" gi. Bet šitaip...kaip aviną kokį, atėjo ir paskerdė . Kažkaip man galvoj netelpa - Byakuya ir Toshiro pristatomi kaip genijai, kapitonai su savo bankai - visa ko viršūnė. Ir ateina kokis tai vaikis, biski pasimokina ir perspjauna juos visus. "Išgelbėk mus, Ichigo". Epic fail, I must say.

                    P.S. Sorry, kratinys biski gavosi, bet mano pasipiktinimas didžiulis

                    Comment

                    • Draconica

                      #85
                      Pritariu tau, Aeval, kad taip ankščiau iki dausų kėlęs visus kapitonus (ar bent jau dalį) labai jau nekaip nubrėžė liniją tarp vienos pusės sugebėjimų ir kitos. Žinoma, čia tik mano nuomonė ir atsiras kas pradės neargumentuotai prieštarauti, bet ką padarysi.

                      Comment

                      • nemesis
                        Super mega ultra rašytojas

                        • 2010 11 08
                        • 1178

                        #86
                        Sutinku su tavim Aeval, bet pasikartosiu, kad tai buvo atlikta norint pabrezti situacijos kritiskumo ir beviltiskuma.

                        Comment

                        • Aeval
                          Rašytojas


                          • 2009 01 12
                          • 256

                          #87
                          Autorius nemesis
                          tai buvo atlikta norint pabrezti situacijos kritiskumo ir beviltiskuma.
                          Šitą buvo galima padaryt ir kitaip. Tik noro ir šiek tiek fantazijos reik turėt. Čia tiesiog norima pigiai išsisukti. Aš įtariu, kad Kubo žuvo per tsunamį...Arba baliai ir žavios gerbėjos veda iš kelio

                          Comment

                          • Draconica

                            #88
                            Na, terminai jį spaudžia (aš manau) todėl "ant smūgio" ir nupiešė tokį skyrių. Tikėkimės pasitaisys kitame.

                            Comment

                            • Aeval
                              Rašytojas


                              • 2009 01 12
                              • 256

                              #89
                              Autorius Draconica
                              Na, terminai jį spaudžia (aš manau) todėl "ant smūgio" ir nupiešė tokį skyrių. Tikėkimės pasitaisys kitame.
                              Tai kad jį terminai spaudžia jau nuo arankarų laikų

                              Comment

                              • vrblitz
                                ningen..

                                • 2008 10 01
                                • 223

                                #90
                                Ta prasme terminai spaudzia.. Jo darbas i savaite po chapteri nupiest, jo darbas visada toks buvo. Tiesiog jis taip pasirinko destyti istorija, ir viskas.

                                Comment

                                Working...