Bleach Manga'os aptarimas.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • vrblitz
    ningen..

    • 2008 10 01
    • 223

    Aizenas vienas kieciausiu priesu siaip palyginus siu dienu shonen mangas. Ir nuo pat pradziu viskas, nors ir nepastebimai, rutuliavosi tarp jo ir Ichigo. Pagrindinis mangos herojus ir pagrindinis priesas. Su tuo manga prasidejo ir su tuo turetu baigtis.

    Comment

    • Aizen
      Naujokas
      • 2013 01 08
      • 18

      Autorius nemesis
      As nesu Aizeno heiteris, priesingai jis vienas is mano megstamiausiu heroju ( Aisku mano sirdyje jis Gin niekada napavis )
      Aizen, Gin , Ulquiorra <3 Del Gin, gaila, kad patys mano megstamiausi herojai kovojo vienas pries kita :/ Apie Ulquiorra, nesu tikras, bet man atrodo, kad jis nera mires. Kiek pamenu, kazkada internete radau gera saita , kuriame buvo aprasyti visi Espados nariai ir ar jie patvirtinti mire ar ne. Kaip ten buvo parasyta, pats Kubo oficialiai patvirtino tai duodamas interviu. Confirmed alive --> Grimmjow, Harribel, Ulquiorra. Kaip jau minejau, nesu visiskai tikras ar tai apgaule ar ne, bet buvo labai panasu i oficialu pranesima is Kubo. Galetu tai buti tiesa.

      Autorius nemesis
      Bet as asmeniskai jo, kaip anti hero, neisivaizduoju. Tai visiskai sugandintu Kubo kurta jo ivaizdi. Nebent jis prisidedu prie kurios nors kariaujancios puses vien del savo tikslu. Netikiu, kad jis galetu padaryti koki nors nesavanaudiska poelgi, kitu zmoniu labui.
      Tikriausiai kiekvienas zino kas yra Vegeta is DBZ ir kokia buvo jo praeitis. Jis iszude milijonus zmoniu su sypsena veide, naikino planetas, buvo tikru tikriausias blogio isikunijimas... ir ka, tapo paprasciausiu anti hero kaip niekur nieko. Nobody gave a damn. Tai kodel gi negaletu Aizenas tapti anti hero? Remiantis visais faktais kuriuos as isdesciau. Vienu zodziu, visko gali buti , gal ir labai mazai tikimybiu , kad taip nutiks bet visgi yra. Pagyvensim, pamatysim.

      Autorius vrblitz
      Aizenas vienas kieciausiu priesu siaip palyginus siu dienu shonen mangas. Ir nuo pat pradziu viskas, nors ir nepastebimai, rutuliavosi tarp jo ir Ichigo. Pagrindinis mangos herojus ir pagrindinis priesas. Su tuo manga prasidejo ir su tuo turetu baigtis.
      Gal ir tavo tiesa, bet jei Sielu Karalius kartais yra blogiukas, abejoju ar Aizenas bus final villain.

      Anyway, kaip manot koks bus Aizeno bankai? Atsizvelgianti i fakta, kad jo shikai yra overpowered...tikrai sunku isivaizduoti koks galetu buti jo bankai.
      Victors must always speak of the way the world should be, not the way it is. ~ Sōsuke Aizen

      Comment

      • Draconica

        Manau, kad Aizen bankai bus paliktas pabaigai. Pagalvokime: jo shikai yra realybės "pakeitimas" to asmens suvokime, kurį jis pasirenka (ar kuriuos). Turėtų būti kažkas panašaus. Aišku, galima fantazuoti, kad jo bankai gali būti realybės pakeitimas jei tik nori, bet tai jau būtų virš visko. Savaime suprantama bankai turi būti kažkas tokio, bet nenorėčiau, kad Kubo persistengtų (į ką man panašėja visas Aizen asmuo). Taip, sutinku, jis įdomus ir etc., etc., bet kaip išsireiškė nemesis, labai stipriai abejoju, kad Aizen prisidėtų prie kažkurios pusės. Jis viską nori daryti pats, nori pats vadovauti. Tarnauti kažkam ar net stovėti šalia kaip kolegai - ne jam. Tiek, kiek buvo leista sužinoti apie Aizeną mangoje galima drąsiai teigti, kad jis visais naudojasi ir leidžia tą suprasti nes su niekuo neketina dalytis valdžia, o ir net dalį savo planų pasilieka tik sau. Neturi "tarno", kuriuo pasitikėtų daugiau negu "mėsa", kuria gali naudotis kaip tinkamas. Iš dalies norėčiau pamatyti (tuoj mane apšauks erezija), kad Aizen prisidėtų prie Ichigo paskutinio mūšio metu. Žinoma, ne dėl geros valios ar staiga atsiradusių gerų jausmų, bet dėl savo tikslų, kurie galų palydėtų į pačią pačią finalinę kovą su juo. Man tai atrodo logiška, gal ir nuspėjama, bet man tokia pabaiga patiktų.
        Na, Dėl Ulquiorros ir Harribel, net nežinau kiek tame tiesos, kad jie gyvi. Dėl Ulquiorros ne vienas mangos puslapis buvo nupieštas su ganėtinai akivaizdžia jo mirtimi. Net jei šie du ir gyvi, kaip jie dar gali pasitarnauti istorijai? Mano asmenine nuomone - niekaip. Nebent Harribel pereitų į gerųjų pusę, nes ji niekada nebuvo bloga. Ulquiorra viskam apatiškas (nebent Orihimei), jo dar kartą istorijoje pasirodymas būtų keistas, ne daugiau.
        Pamąsčiau, pasamprotavau.

        Comment

        • nemesis
          Super mega ultra rašytojas

          • 2010 11 08
          • 1178

          Harribel 100% gyva, taigi arkos pradzioje aiskiai buvo pasakyta, kad po Fake Karakura Town arcos ivykiu, ji pradejo valdyti Hueco Mundo. Taciau atvykus Vandenreich, ji buvo nugaleta ir pagrobta. O del Ulquiorra. Jis mires.

          Q: Will there be characters that appear in the role of a friend?
          Kubo: Ulquiorra has already turned into ash. Grimmjow might become a friend. Also, what about Harribel, who is still alive? But, I wonder how I’d bring them out of Hueco Mundo. I think Harribel would not leave Hueco Mundo.

          Comment

          • Draconica

            Tiksliai, visai buvau pamiršusi, kad ją pagrobė. Na, kad Grimmjow gali būti draugas nenuostabu. Juk per kovą su Ichigo jis kone juo žavėtis pradėjo (jei tai nebus per stiprus žodis).

            Comment

            • Aizen
              Naujokas
              • 2013 01 08
              • 18

              Autorius Draconica
              Manau, kad Aizen bankai bus paliktas pabaigai. Pagalvokime: jo shikai yra realybės "pakeitimas" to asmens suvokime, kurį jis pasirenka (ar kuriuos). Turėtų būti kažkas panašaus. Aišku, galima fantazuoti, kad jo bankai gali būti realybės pakeitimas jei tik nori, bet tai jau būtų virš visko. Savaime suprantama bankai turi būti kažkas tokio, bet nenorėčiau, kad Kubo persistengtų (į ką man panašėja visas Aizen asmuo).
              Sutinku su tuo, kad jo bankai tikriausiai bus paliktas pabaigai. O apie pati bankai, as manau, kad tai turetu buti pretty overpowered...pavyzdziui, Yamamoto's bankai yra daug kartu ispudingesnis ir galingesnis palyginus su jo shikai. Remiantis siuo faktu , manau , kad jo bankai galetu buti kazkas panasaus kaip Danzo's Izanagi is Naruto ar ten kazkokia Itachi galia (Siek tiek primerses esu) kuri pavercia iliuzijas REALYBE.

              Autorius Draconica
              Taip, sutinku, jis įdomus ir etc., etc., bet kaip išsireiškė nemesis, labai stipriai abejoju, kad Aizen prisidėtų prie kažkurios pusės. Jis viską nori daryti pats, nori pats vadovauti. Tarnauti kažkam ar net stovėti šalia kaip kolegai - ne jam. Tiek, kiek buvo leista sužinoti apie Aizeną mangoje galima drąsiai teigti, kad jis visais naudojasi ir leidžia tą suprasti nes su niekuo neketina dalytis valdžia, o ir net dalį savo planų pasilieka tik sau. Neturi "tarno", kuriuo pasitikėtų daugiau negu "mėsa", kuria gali naudotis kaip tinkamas. Iš dalies norėčiau pamatyti (tuoj mane apšauks erezija), kad Aizen prisidėtų prie Ichigo paskutinio mūšio metu. Žinoma, ne dėl geros valios ar staiga atsiradusių gerų jausmų, bet dėl savo tikslų, kurie galų palydėtų į pačią pačią finalinę kovą su juo. Man tai atrodo logiška, gal ir nuspėjama, bet man tokia pabaiga patiktų.
              Kad ir kaip bus, butu tikrai ispudinga ir idomu pamatyti Aizen kovojanti kartu su Ichigo.

              Autorius Draconica
              Na, Dėl Ulquiorros ir Harribel, net nežinau kiek tame tiesos, kad jie gyvi. Dėl Ulquiorros ne vienas mangos puslapis buvo nupieštas su ganėtinai akivaizdžia jo mirtimi. Net jei šie du ir gyvi, kaip jie dar gali pasitarnauti istorijai? Mano asmenine nuomone - niekaip. Nebent Harribel pereitų į gerųjų pusę, nes ji niekada nebuvo bloga. Ulquiorra viskam apatiškas (nebent Orihimei), jo dar kartą istorijoje pasirodymas būtų keistas, ne daugiau.
              Pamąsčiau, pasamprotavau.
              Bet labai jau gaila del Ulquiorra, toks ispudingas veikejas neturejo mirti :/ Neisivaizduoju kodel Kubo taip padare, juk Ulquiorra vienas is populiariausiu Bleach veikeju, is espados antras po Grimmjow, gal net ir populiaresnis uz ji.

              Autorius Draconica
              Tiksliai, visai buvau pamiršusi, kad ją pagrobė. Na, kad Grimmjow gali būti draugas nenuostabu. Juk per kovą su Ichigo jis kone juo žavėtis pradėjo (jei tai nebus per stiprus žodis).
              O po kovos su Aizenu, Ichigo pradejo taip pat zavetis ir siek tiek gailetis Aizen (Kaip ir). Pagal ji, jei Aizen turejo visa savo ispudinga galia nuo pat gimimo, tada gal jis paprasciausiai visa ta laika ieskojo ko nors, kas ziuretu i pasauli ir mastytu taip pat kaip ir jis pats, bendramincio / bendramintes. Ir nuo to laiko, kai jis pasidave ieskoti kazko panasaus...tada Ichigo susimaste ir pasake: Jei kazkur sirdyje , jis norejo buti tik paprastas shinigamis. Tai mane priverte susimastyti apie visa Aizen asmenybe.
              Victors must always speak of the way the world should be, not the way it is. ~ Sōsuke Aizen

              Comment

              • nemesis
                Super mega ultra rašytojas

                • 2010 11 08
                • 1178

                Autorius Aizen
                Sutinku su tuo, kad jo bankai tikriausiai bus paliktas pabaigai. O apie pati bankai, as manau, kad tai turetu buti pretty overpowered...pavyzdziui, Yamamoto's bankai yra daug kartu ispudingesnis ir galingesnis palyginus su jo shikai. Remiantis siuo faktu , manau , kad jo bankai galetu buti kazkas panasaus kaip Danzo's Izanagi is Naruto ar ten kazkokia Itachi galia (Siek tiek primerses esu) kuri pavercia iliuzijas REALYBE.
                izanagis realybe pavercia iliuzija, o izanami ikalina iliuzijoje.

                Autorius Aizen
                Bet labai jau gaila del Ulquiorra, toks ispudingas veikejas neturejo mirti :/ Neisivaizduoju kodel Kubo taip padare, juk Ulquiorra vienas is populiariausiu Bleach veikeju, is espados antras po Grimmjow, gal net ir populiaresnis uz ji.
                Jis kaip veikejas buvo visiskai atskleistas ir mirtis jo buvo desninga.

                Comment

                • Aizen
                  Naujokas
                  • 2013 01 08
                  • 18

                  Autorius nemesis
                  izanagis realybe pavercia iliuzija, o izanami ikalina iliuzijoje.
                  Aciu, kad patikslinai ir istaisiai mane, nes jau primirses buvau.

                  Paversti isivaizduojamas mintis / iliuzijas realybe butu kazkas naujo...bet taip pat tai butu kazkas verta Aizeno bankai, haha.

                  Autorius nemesis
                  Jis kaip veikejas buvo visiskai atskleistas ir mirtis jo buvo desninga.
                  Tiesa sakant, man tai nelabai svarbu. Niekada nebuna malonu matyti viena is megstamiausiu heroju mirstanti, kad ir kokia butu jo mirtis.

                  EDIT: Tiesa, gal kas nors tiksliai zino kada iseis naujas mangos chapteris? Treciadieni?
                  Victors must always speak of the way the world should be, not the way it is. ~ Sōsuke Aizen

                  Comment

                  • pilkasis kardinolas
                    Rašytojas

                    • 2011 07 25
                    • 266

                    Autorius Aizen

                    EDIT: Tiesa, gal kas nors tiksliai zino kada iseis naujas mangos chapteris? Treciadieni?
                    Vos isejus skyriui, nuorodos idedamos cia.
                    Prizvelgt gali antroje antradienio puseje. Ketvirtadienio pirmoje puseje tikrai bus.
                    [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                    Comment

                    • vrblitz
                      ningen..

                      • 2008 10 01
                      • 223

                      Arba cia paziuret karts nuo karto http://www.mangareader.net/

                      Comment

                      • nemesis
                        Super mega ultra rašytojas

                        • 2010 11 08
                        • 1178

                        arba
                        http://www.mangapanda.com/
                        http://mangastream.com/

                        Comment

                        • airidas20th
                          Narys

                          • 2011 06 24
                          • 46

                          http://www.mangareader.net/bleach/523

                          Skyriuje po truputi prasideda Zarakio ir Unohanos kova. Darosi įdomu, pagaliau sužinojom keletą įdomių faktų. Priedo gauname truputi Zanpaktou istorijos, bet Zangetsu šiame skyriuje nepasirodo.

                          Comment

                          • Aizen
                            Naujokas
                            • 2013 01 08
                            • 18

                            Jau buvau isitikines, kad pagaliau pamatysim Aizena ----> http://i996.mangareader.net/bleach/5...ch-3846765.jpg

                            Bet ne...dar karta Kubo patrolino Aizen fanus. Na bet ka, jie kaunasi viename aukste kur yra laikomas Aizen

                            Turetu buti gana idomu. Unohana is creepy... Tas jos veidas :O Idomus faktas yra tas, kad Unohana anksciau buvo ' horrible villain ' .
                            Victors must always speak of the way the world should be, not the way it is. ~ Sōsuke Aizen

                            Comment

                            • Draconica

                              Pasipiktinau Unohanos piešimu. Jau taip ją "padarė", kad baisu net nežiūrėti. Ji neatrodo kaip šiupri piktadarė, ji atrodo kaip už krūmo tupinti žagintoja. Tai bent. Persisengė Kubo. Kaip visada.

                              Comment

                              • nemesis
                                Super mega ultra rašytojas

                                • 2010 11 08
                                • 1178

                                Galetu ivesti zinutes istrinimo funkcija, nes pvz posta netoje temoje parasiau ir nera kaip istrint.
                                Paskutinis pakeitimas nuo nemesis; 2013-01-18, 13:23.

                                Comment

                                Working...