Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • vrblitz
    ningen..

    • 2008 10 01
    • 223

    tuoj visi prades zyst kad visiskai jokio veiksmo, ir esmes nera.
    siaip gerai kad perejo prie paprastos istorijos, nes tas pats per ta pati nusibosta kartais

    Comment

    • Reshef
      Bitter sweet

      • 2008 10 03
      • 307

      One more chapter and maybe slice of life will get back to shounen.

      Comment

      • dfsafsaf
        Beautiful Lies

        • 2010 05 13
        • 261

        Parodė Inoue pagaliau! Kažkaip arba pasirodė, arba dabar ji ištikro dabar gražiau nupiešta negu aksčiau. O ir kai Ishida pilnu planu parodė, tai negaliu, kažkaip jis man taip kažka primena iš jau buvusių Bleach personažų (man rodos kažka iš filerių), o gal iš viso iš kur kitur, bet niekaip nepamenu ką :S

        Comment

        • Lota :D
          Love and Peace~!

          • 2010 02 17
          • 239

          Neblogas skyrius Paminėjo Chad, taip pat pamatėme Orihime ir Ishida. Taip, Orihime atrodo gražesnė, gal dėl to, kad plaukų kirpimas visai kitoks ir dėl to, jog nebenešioja savo segtukų. Tai leidžia man spėti, jog ji taip pat prarado savo galias? O Ichigo jau sapnus tokius sapnuoja, spėju, kad Soul Society kažkas atsitiko ir jis ten reikalingas. Tikriausiai gana greitai atgaus savo galias (laukiam laukiam). Tiesa, mane šiek tiek nustebino jo reakcija čia http://www.mangareader.net/94-58424-...apter-425.html Iš pradžių maniau, kad jam vėl kažkas girdisi, todėl taip kažkaip sureagavo, bet čia lyg tai Tatsuki šneka... Nežinau, tiesiog kažkaip keistai atrodė. Laukiam, kas bus toliau.

          Comment

          • guess
            Naujokas
            • 2009 03 04
            • 15

            Atkreipkit demesi , kaip Ichigo sese su Orihime , minejo "darba" ar tik nebus kazkas svarbauas cia , nes labai per uzuolankas kalbejo

            Comment

            • Tryer
              Narys

              • 2009 09 27
              • 77

              Ech, kaip ir galvojau - nieko ypatingo. Tikėjausi, jog bent supažindins su tuo nauju veikėju. Oh well... Visąlaik lieka kitas chapteris tam...

              Comment

              • Bajez
                Naujokas
                • 2009 10 31
                • 5

                As kaip supratau tas darbas kur ichigo sese su orihime minejo, tai hollow medziokle. Juk pats ichigo daznai nusimuilindavo medziot hollow apsimesdamas tartum turetu darbo. Ir del to jo tokia reakcija.

                Comment

                • pinokio
                  友情

                  • 2008 11 16
                  • 218

                  Autorius Bajez
                  As kaip supratau tas darbas kur ichigo sese su orihime minejo, tai hollow medziokle. Juk pats ichigo daznai nusimuilindavo medziot hollow apsimesdamas tartum turetu darbo. Ir del to jo tokia reakcija.
                  Tai kad ten pabaigoje ne Ichigo sesė, o Tatsuki Arisawa - Ichigo bendraklasė klausinėjo apie jo darbąOrihime pagražėjusi, tačiau man visas Bleach kuo toliau, tai tuo labiau į lankas važiuoja...

                  Comment

                  • Yumenator
                    Motherbleeping Killjoy



                    • 2009 07 27
                    • 552

                    Fff...Tai kažkoks Aizen-lookalike pasirodo , dabar kažkokia gauja..This manga is so full of glitches ...
                    Turiu sutikti su kai kuriais šio forumo aptarėjais. Taip, Inoue išties pagražėjo, ir manau netgi pasidarė mažiau drovesnė (nors ir nelabai tokia buvo..) Tatsuki elgesys mane stebina, nes ji tarsi užstumia Rukia. Tikiuosi, kad veiksmas greit prasidės, nes kažkaip užknisa mane tie school-life moments in Bleach.
                    http://yumihoriku.deviantart.com/

                    BLACKOUT
                    http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                    be sure to visit our page~

                    Comment

                    • tobyy
                      Narys

                      • 2009 10 20
                      • 80

                      Bleach, 426 skyriaus aptarimas

                      Bleach, 426 skyrius.
                      http://mangastream.com/read/bleach/97318231/1
                      Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                      Legendary ninja of nine tails...

                      Comment

                      • vrblitz
                        ningen..

                        • 2008 10 01
                        • 223

                        jack-of-all-trades? vis labiau ir labiau gintama uznesa

                        Comment

                        • OpHiEll
                          Rimtas forumo narys

                          • 2009 11 29
                          • 123

                          Aizen su ramen bliudeliu atėjo ,tikriausiai jis nori nunuodit Ichigo


                          Big things have small beginnings


                          There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                          Comment

                          • Aramis

                            Bleach 427 skyriaus aptarimas

                            427 skyrių rasite čia.

                            Comment

                            • vrblitz
                              ningen..

                              • 2008 10 01
                              • 223

                              oooh idomu kokia ta istorija seimos
                              o seip.. kaip gali shinigamis turet vaiku su zmogum? is biologijos puses.. negi tie 'gigai' turi ir 'tas' zmogiskasias funkcijas?D

                              Comment

                              • Shinigami-
                                Narys

                                • 2010 09 03
                                • 36

                                nu pagaliau prieis prie istorijos gal pagaliau suzinosim per kur tas hollow i ichigo ilindo



                                Comment

                                Working...