Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Reshef
    Bitter sweet

    • 2008 10 03
    • 307

    jesus.. jau geriau būt pasibaigęs . Kaip lieva tokios arkos. Jaučiuosi tarsi fillerius skaityčiau absurdas

    Comment

    • OpHiEll
      Rimtas forumo narys

      • 2009 11 29
      • 123

      Ir kodėl man tas bičas panšus i Aizen http://mangastream.com/read/bleach/47245493/24 kažkodėl nujaučiu kad tai jis ir yra nors gal tik panšumas toks padarytas


      Big things have small beginnings


      There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

      Comment

      • Dainius
        Forumo vilkas


        • 2007 10 25
        • 327

        Autorius Reshef
        jesus.. jau geriau būt pasibaigęs . Kaip lieva tokios arkos. Jaučiuosi tarsi fillerius skaityčiau absurdas
        aha pritariu, butu buvus pabaiga 423 chapteris ir super... o dabar.. ech... negi cia bus koks endless story?

        Comment

        • Lota :D
          Love and Peace~!

          • 2010 02 17
          • 239

          Nežinau, ar tai nuo to, kad 2 svaites nebuvo Bleach ir pasiilgau, ar nuo ko, bet dabar tai apsidžiaugiau šiuo skyrium Na skyrius nebuvo labai įdomus, bet džiaugiuosi nauju arc. Ir noriu, kad Ichigo atgautų savo galias, nes nors tik šį skyrių jis buvo be galių, mane tai jau spėjo sunervuoti O dėl Orihime's aš tai pat nustebau, jei jau rodot visus, tai rodykit visus. Gal į kitą mokyklą išėjo ar ką? Bet nemanau, kad ji dings. Čia http://mangastream.com/read/bleach/47245493/4 matome jos oranžinius plaukus. Dabar jau kurį laiką spelioju, kas ten dar pavaizduoti : rodos Tatsuki, Orihime, Ishida (?), mūsų naujasis draugužis, o kaip kiti, nežinau.
          P.s, ten kur akių atspindys ant kardo, tai ten irgi mūsų naujo draugo?

          Comment

          • dfsafsaf
            Beautiful Lies

            • 2010 05 13
            • 261

            Apie chapterį nieko blogo neturiu, gal biški keista, nei Chad ar Orihimes nebuvo, o įdomu, gal jų išvaizda bent kiek pasikeitė per tuos 17 mėn. , ne taip kaip Ichigo, kuris liko toks pats.Tikiuosi šita tikrai bus trumpa, kaip kažkur esu skaitęs Tas naujas kaip supratau blogietis tai pernelyg į Aizen panašus, bet tai kažkaip nenervina.
            Po šito chapterio, kažkaip man atsirado vilties, kad Bleach anime dabar eis butent iki šios vietos be filerių, o jau paskui arba kaip KHR bus on-hold, arba matysim vėl kokius nors filerius

            Comment

            • Tryer
              Narys

              • 2009 09 27
              • 77

              Bet kai pradės anime fillerius varyt, tai ir nesustos Jaučiu metus tai kaip minimum.

              Comment

              • Lota :D
                Love and Peace~!

                • 2010 02 17
                • 239

                Jeigu būtų geri filleriai, nemanau, kad labai prieštaraučiau (bet kuriuo atveju jie vis vien bus). Vienintelis filleris, kuris man labai patiko, buvo su Bount. Sugalvokit ką nors panašaus ir iš manęs priekaištų nesulauksit.

                Comment

                • Aeval
                  Rašytojas


                  • 2009 01 12
                  • 256

                  Chapteris siaubingas. Jau arkos pabaiga buvo nei sis nei tas - ejo, ardesi del panos, o kai pagaliau islaisvino...nieko. Lyg issiskyre nebutu. Dabar vel. Juk nuo pat pradziu juos - Ichigo, Ishida, Rukia, Chad ir Orihime pristate kaip pagrindinius veikejus. O dabar tik Ichigo parode, Ishida antram plane kazkur prabego, apie Rukia uzsimine ir viskas. ( OK, prisipazistu, esu Orihimes fane, tad siek tiek saliska. Galit mest akmenis) Be je, dziugu, kad ne man vienai tas vaikinukas i Aizen panasus. Nusimato dar viena istorija apie Ichigo. Gal taip ir nebus, bet sprendziant is to, kas buvo pries tai, viskas klostysis sitaip - paslaptingasis vaikinas pasirodys besantis Aizeno gimine, mokinys ar dar kaip nors su juo susijes ir lojalus asmuo. Aizen bus islaisvintas, Ichigo atgaus savo galias ir galu gale nudes Aizena. Bleach pabaiga.

                  Comment

                  • vrblitz
                    ningen..

                    • 2008 10 01
                    • 223

                    o tu nesugebi suvokt kad visam tam gal yra priezastis? su tokiom primityviom mintim ir idejom nenuostabu

                    Comment

                    • Reshef
                      Bitter sweet

                      • 2008 10 03
                      • 307

                      Autorius Aeval
                      Chapteris siaubingas. Jau arkos pabaiga buvo nei sis nei tas - ejo, ardesi del panos, o kai pagaliau islaisvino...nieko. Lyg issiskyre nebutu. Dabar vel. Juk nuo pat pradziu juos - Ichigo, Ishida, Rukia, Chad ir Orihime pristate kaip pagrindinius veikejus. O dabar tik Ichigo parode, Ishida antram plane kazkur prabego, apie Rukia uzsimine ir viskas. ( OK, prisipazistu, esu Orihimes fane, tad siek tiek saliska. Galit mest akmenis) Be je, dziugu, kad ne man vienai tas vaikinukas i Aizen panasus. Nusimato dar viena istorija apie Ichigo. Gal taip ir nebus, bet sprendziant is to, kas buvo pries tai, viskas klostysis sitaip - paslaptingasis vaikinas pasirodys besantis Aizeno gimine, mokinys ar dar kaip nors su juo susijes ir lojalus asmuo. Aizen bus islaisvintas, Ichigo atgaus savo galias ir galu gale nudes Aizena. Bleach pabaiga.
                      Pff, u wish XD

                      Comment

                      • OpHiEll
                        Rimtas forumo narys

                        • 2009 11 29
                        • 123

                        Autorius Aeval
                        Chapteris siaubingas. Jau arkos pabaiga buvo nei sis nei tas - ejo, ardesi del panos, o kai pagaliau islaisvino...nieko. Lyg issiskyre nebutu. Dabar vel. Juk nuo pat pradziu juos - Ichigo, Ishida, Rukia, Chad ir Orihime pristate kaip pagrindinius veikejus. O dabar tik Ichigo parode, Ishida antram plane kazkur prabego, apie Rukia uzsimine ir viskas. ( OK, prisipazistu, esu Orihimes fane, tad siek tiek saliska. Galit mest akmenis) Be je, dziugu, kad ne man vienai tas vaikinukas i Aizen panasus. Nusimato dar viena istorija apie Ichigo. Gal taip ir nebus, bet sprendziant is to, kas buvo pries tai, viskas klostysis sitaip - paslaptingasis vaikinas pasirodys besantis Aizeno gimine, mokinys ar dar kaip nors su juo susijes ir lojalus asmuo. Aizen bus islaisvintas, Ichigo atgaus savo galias ir galu gale nudes Aizena. Bleach pabaiga.
                        Aš manau bus kitaip nors ir Aizen buvo toks tipo galingas, bet sprendžiat iš to baxuro kuris tikrai užneša 100% Aizen išskirus šukuosena bus kokia nors jo paties dublikacija nes jeigu pats Aizen buvo toks genijus, kaip Uluquiorra seniau minėjo kad Aizen numato visas galimybes ir jis viska pats suplanavo tai ir galėjo daleist tokia galimybę kad sakikim pagal jo išdidumo lygi sprendžiant kad jis 98% kad laimės ir 2% kad pralaimės todėl sugalvojo kokį nors saves išlikimo planą jeigu tie 2% pasitvirtintu.Bent jau aš jo vietoj taip ir padaryčiau...Ypač kai jis turi tokį kardą kuris bet kam aptemdo protą ,kaip neseniai žiurėjau kaip Toshiro ir kiti žudo Hinamori ir dar taip smeigė karda uždelstai i ja net nesuvogdamas kad čia ne Aizen (mirk bjaurybe miiiirk) kol ichigo nesušuko ka jus darot( oi ne Aizen kvaišalai nustojo veikti ka mes žudom ) .Čia panašu kaip koks sephiroth iš final fantasy VII kuris kaip koks virusas pasinaudojas kitu, gali atgimti iš naujo. Tik vistiek sephiroth man kietesnis už aizen tas jau jeigu kaunasi tai kaunasi tikrai kietai be visokiu bla, bla, bla, bla ir jam pakanka šešiu minučiu pasirodyt ka jis sugeba nors poto ir pralaimi.Jaučiu jeigu butu koks duel Aizen vs Sephiroth tai Aizenui butu šakės su jo tais bla,bla, bla.


                        Big things have small beginnings


                        There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                        Comment

                        • Aeval
                          Rašytojas


                          • 2009 01 12
                          • 256

                          Autorius vrblitz
                          o tu nesugebi suvokt kad visam tam gal yra priezastis? su tokiom primityviom mintim ir idejom nenuostabu
                          Na, kad nieko neprimityvaus Kubo ir neparode. O priezastis viso to viena - paaugliams tai patinka.

                          Comment

                          • guess
                            Naujokas
                            • 2009 03 04
                            • 15

                            O jus paskaitet bent pavadinima chapter...minima apie agent tik nesakoma is kurios puses , soulsociety ar kazkokios dar nezinomos...Siaip manau , kad tas minimas visu vilain yra shinigamis , nes zino apie akmeny...gali buti tai , kad tai naujasis substitud-shinigami , kaip anksciau buvo ichigo

                            Comment

                            • tobyy
                              Narys

                              • 2009 10 20
                              • 80

                              Kažkaip man tai naujas personažas panašus į Ganju Shiba, ir iš kai kurių jūsų postų susidaro įspūdis kad naujasis personažas Ichigo "priešas" ir kito varianto nėra ar tikrai?
                              Ir turbūt išvysim Ichigo seserį Karin veiksmo sūkuryje.
                              Ir štai kas buvo seniau paskelbta mangastream.com.
                              "Bleachtards do not fret, Kubo himself said two more arcs (one 6-8month, one 2-3years) are still to come"
                              Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                              Legendary ninja of nine tails...

                              Comment

                              • tobyy
                                Narys

                                • 2009 10 20
                                • 80

                                Bleach, 425 skyriaus aptarimas

                                Bleach, 425 skyrius.
                                http://mangastream.com/read/bleach/19401614/2
                                Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                                Legendary ninja of nine tails...

                                Comment

                                Working...