Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Myliu Ichigo
    Naujokas
    • 2009 10 18
    • 20

    Autorius Reshef
    OKEY, we get it...
    ir mazink zodziu "patinka" ir "megstamiausias" kieki sakinyje, nes tiesiog klaiku skaityt.
    Gerai jau bet tiesiog aš šiandien esu išsiblaškusi bet kita karta pasistengsiu aš neberašyti kokius pat žodžius ir ne daug bet turi suprasti kad aš esu išsiblaškusi šiandien kažkodel.

    Comment

    • pinokio
      友情

      • 2008 11 16
      • 218

      Autorius Myliu Ichigo
      Gerai jau bet tiesiog aš šiandien esu išsiblaškusi bet kita karta pasistengsiu aš neberašyti kokius pat žodžius ir ne daug bet turi suprasti kad aš esu išsiblaškusi šiandien kažkodel.
      WTF? aplamai, cia bleach manga skiltis, o ne "mylimiausias bleach veikejas"Ir rimtai baik kartoti zodzius , nes jau nervina

      Comment

      • RP_41
        Ekstravertas

        • 2007 07 23
        • 78

        Kuo toliau, tuo labiau BLEACH manga prastėja (vis daugiau atskleidžiama spragų istorinėje ir loginejė mangos pusėse, keletas pavyzdžių: #1 Espada (Nekomentuoju O_o'), Hyori "perplėšimas" pusiau ("aš nebeturiu visos apatinės kūno dalies, bet vis tiek gyvuoju, cha cha"), Ulquiorra ir Orihime (jų atsisveikinimas buvo vaizduojamas lyg kokia meilės istorija, nepaisant fakto, jog prieš keletą minučių Ulquiorra Ichigo krutinėje "išgręžė" skylę ir jo vos nenužudė), Ichigo transformacija (iš dalies, kadangi nebuvo pasirodęs Shirosaki, su savuoju "I'll crush you 'till nothin's left" ir nieko doro pats Kubo nepaaiškino apie šį "lūžį") ir t.t., na, bet gal tik man taip atrodo, kadangi mėgstu viską kritikuoti )... , anyway, būkime optimistais; reikia tykėtis, jog Kubo sugebės visa tai pakeisti. ^^

        P.S. Šitai mane sudomino:

        Autorius H SHINJI
        Tk is probably gonna give Ichigo 2 masks.
        Nah the dude never gets close to mastering anything,i'll just give him a new toy.
        Būtų kažkas naujo, netikėto ir įdomaus, jei taip Kubo ir padarytų. ^^

        Spoileris:
        P.P.S. Jei kam įdomu, 379 skyriaus spoiler'į galima rasti čia.
        Coffee-man~

        Comment

        • pinokio
          友情

          • 2008 11 16
          • 218

          pas ichigo is tikruju nauja kauke atsiado, kai pradejo kautis su yammidabar panasi i ta , kur atsirado ,kai ichigo tapo full hollow

          Comment

          • Suiram
            Narys
            • 2007 11 24
            • 85

            Mane ne tiek erzina mangos prastejimas kiek tas visiskai nieko nepasakymas kiekviena karta kiekvienas chap prasideda nuosmugio arba smugio ivykusio praito chap gale sukelto dumu debesio o baigiasi arba smugiu arba pasiruosimuisi smugiui o per viduri chap nieko tokio kas skirtusi nuo chap pradzios ir pabaigos ner nebent kelios "sirdi gniauziancios" frazes

            Comment

            • RP_41
              Ekstravertas

              • 2007 07 23
              • 78

              Autorius pinokio
              pas ichigo is tikruju nauja kauke atsiado, kai pradejo kautis su yammidabar panasi i ta , kur atsirado ,kai ichigo tapo full hollow
              Na, aš tą suprantu. Samprotavimas "Tk is probably gonna give Ichigo 2 masks.
              Nah the dude never gets close to mastering anything,i'll just give him a new toy." reiškia: vaikinas, kuris tai parašė, mano, jog nuo šiol Ichigo turės 2, o ne 1 kaukę ( pirmąją ir antrąją) ir panorėjęs galės jas kaitalioti.

              Edit:

              P.S. H SHINJI rašydamas, įsivaizdavo, jog frazę "Nah the dude never gets close to mastering anything,i'll just give him a new toy." sako Shirosaki's.
              Paskutinis pakeitimas nuo RP_41; 2009-10-20, 19:04.
              Coffee-man~

              Comment

              • shigofumii
                cruel man
                • 2008 07 05
                • 137

                Kuo toliau eina manga tuo ji prastesne ,bent jau man taip atrodo ,bet Ichigo is awesome.
                Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                Comment

                • Tabeko
                  Ring Ding Dong~

                  • 2009 02 01
                  • 290

                  Tik jau tiek awesome, kad net per daug. ><
                  Well, yeah. Jis pagrindinis veikėjas, bet nereikia iš jo kažkokio super-duper-man'o padaryt.

                  Comment

                  • Yumenator
                    Motherbleeping Killjoy



                    • 2009 07 27
                    • 552

                    Ichigo man primena Sasuke....Teh Mylimukas - Visko Greitai pasiekantis , populiarus ....
                    Nesakau kad man jis neptinka(actually one of fav) Teisiog per daug demesio Kubo galetu Rukiai Renji ir Chadui palikti Yammy~ Ben jau pagal mano logika
                    http://yumihoriku.deviantart.com/

                    BLACKOUT
                    http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                    be sure to visit our page~

                    Comment

                    • pinokio
                      友情

                      • 2008 11 16
                      • 218

                      man tai cia viskas primena Dragon ballz, kai songokas atskrido kautis su frieza, pirmiausia susikove su tokiu chiuvaku is gynio burio(nu ten pries ji visi gavo, o songokas ji is keliu smugiu patvarke).Tai cia tas "chiuvakas" - yammis, o songokas - ichigo. Tikriausia neuzilgo , kai ichigo susikaus su aizen, ichigo pavirs i full hollow(tik jau tada kuna valdys ne hollow, o ichigo),cia panasiai kaip songokas su frieza susikove ir pavirto i super sajana

                      Comment

                      • Reshef
                        Bitter sweet

                        • 2008 10 03
                        • 307

                        Autorius Yume-chan
                        Ichigo man primena Sasuke....Teh Mylimukas - Visko Greitai pasiekantis , populiarus ....
                        Nesakau kad man jis neptinka(actually one of fav) Teisiog per daug demesio Kubo galetu Rukiai Renji ir Chadui palikti Yammy~ Ben jau pagal mano logika
                        O kas tie Rukia, Chadas ir Renjis? kazkoki antraeiliai veikejai- Bulma, Picolas ir Krilinas ( kad jau cia su dbz lyginat), isnyks tie visi antraeiliai charai, arba pluduriuos tam savo antram plane. Cia tik Ichigo stipreja, kiti gali tik stebetis tuo.
                        Spoileris:
                        ech kai atsimenu Byakuya Vs Renji kova, ten dar Renji vyras buvo, dbr tik Hueco Mundo smely ryja sumustas...

                        Comment

                        • wabaliuz
                          Narys
                          • 2007 11 18
                          • 48

                          Skaitau ir nezinau kodel, bet vis blogesnis kiekvienas chapteris... Nors Zarakis gavo demesio Man vienam LABAi Ichigo nepatinka?...

                          Comment

                          • Vilius
                            teisinga nuomonė ----->

                            • 2009 07 19
                            • 173

                            Autorius pinokio
                            man tai cia viskas primena Dragon ballz, kai songokas atskrido kautis su frieza, pirmiausia susikove su tokiu chiuvaku is gynio burio(nu ten pries ji visi gavo, o songokas ji is keliu smugiu patvarke).Tai cia tas "chiuvakas" - yammis, o songokas - ichigo. Tikriausia neuzilgo , kai ichigo susikaus su aizen, ichigo pavirs i full hollow(tik jau tada kuna valdys ne hollow, o ichigo),cia panasiai kaip songokas su frieza susikove ir pavirto i super sajana
                            tik nepamirskim ichigo tevo, kuris dar nepasirode ir tai reiskia kad jis bus ziauriai stiprus.

                            as nesuprantu kam visokiuose mangose/anime(pvz: naruto, bleach, dbz) prikuria veikeju ir jie paskui nieko gero nepadirba.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Vilius; 2009-10-22, 19:42.

                            Comment

                            • pinokio
                              友情

                              • 2008 11 16
                              • 218

                              nu man taip pat idomu, kodel ichigo akys, kai jis uzsidega noru kautis pakeicia spalvaO del tevo tai tikrai idomu ka jis ten padarys

                              Comment

                              • Reshef
                                Bitter sweet

                                • 2008 10 03
                                • 307

                                Well, pasirodo Ichigo net su naujaja Mask nera kazkoks tai super kietas.
                                Ir pagaliau, pagaliau pasirode Zaraki su Byakuya, seniai tikejausi, kad Yammy pribaigs Hueco Munde uzstrige captanai xD

                                Comment

                                Working...