Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • destiny
    Rašytojas

    • 2008 06 20
    • 242

    #61
    Jau toks uztemptas chapteris, kad ... Biski nesupratau kas ten tokie ant galo buvo???
    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigpic

    Comment

    • Reshef
      Bitter sweet

      • 2008 10 03
      • 307

      #62
      Autorius destiny
      Jau toks uztemptas chapteris, kad ... Biski nesupratau kas ten tokie ant galo buvo???
      Kazkoki tai vilkai...
      Hoh, pagaliau Starrkas kazka rimtesnio parode, lb idomu pasidare, ka gi kitam chapteri tie vilkai parodys.
      Love Shikai kazkoks gremezdiskas pasirode, c'mon, show smthing better

      Comment

      • angellus
        tinginys

        • 2007 01 17
        • 228

        #63
        tipo viskas. top 3 sukapoti gabalais. tikėtina buvo ir kai tas pasirodė su savo šypsenėle ir padarė pabaigą.

        Comment

        • pinokio
          友情

          • 2008 11 16
          • 218

          #64
          tai jau manau touj ichigo tures pasirodyti jau, nes neliko top 3 espada

          Comment

          • Reshef
            Bitter sweet

            • 2008 10 03
            • 307

            #65
            Kaip is Top 3 espadu tai daugiau tikejausi, ypac is Starrko...na bent jau jo Story buvo ispletota, priesingai nei Haribelles(niekad nebuciau pagalvojes kad NO.3 gali taip gedingai mirt...)
            Kas beliko db tik Aizen, Gin ir Tousen, ai dar tas vaikis kur visa laik issiziojes bludina, o ir Yammio dar po relysinimo nerode...

            Comment

            • pinokio
              友情

              • 2008 11 16
              • 218

              #66
              ai o gal zinot del to yammi kaip ten su jo tuo nr? ar 10 ar0 is tikruju jis yra?

              Comment

              • angellus
                tinginys

                • 2007 01 17
                • 228

                #67
                tai manau dabar manau jau ir rodys kas vyksta hueco mundo. bent jau turėtų, nes dar biški atitolins Aizen'o plano kulminaciją.
                Spoileris:
                mano teorija: aizenas nenaikins Karakura town, jis kažkokiu būdu išekstrakstins energiją, kuri liko po visų espados ir espados pakalikų, kad sukurtų kažką, kas vadina tuo karalių raktu ar kaip ten. toks mano spėjimas.

                Comment

                • Aramis

                  #68
                  Autorius pinokio
                  ai o gal zinot del to yammi kaip ten su jo tuo nr? ar 10 ar0 is tikruju jis yra?
                  rls nr.0, pre rls. 10.

                  Comment

                  • Mahiko
                    Its pain time

                    • 2009 04 12
                    • 71

                    #69
                    Bet Aizen tai Syknius :/ Halibel 1 shotino...
                    Seip nenustebciau jau Starkas ir halibel isgyventu ir paskui padetu Shinigamiams.

                    Comment

                    • Tabeko
                      Ring Ding Dong~

                      • 2009 02 01
                      • 290

                      #70
                      Tikrai... Man irgi Halibelės pagailo. Po Ul'io, ji buvo mano mėgstamiausia espada :/ ir tegul nevaro, kad ji per silpna, pats prieš tris neatsilaikytų. Pff, go die, Aizen.
                      Laukiam tolimesnio veiksmo. Įdomioj vietoj nutraukė.

                      Comment

                      • Baka
                        For Christs Sake

                        • 2007 09 11
                        • 133

                        #71
                        Gal kas zmoniskai paaiskins kas ten pas starka per spalvotos atakos? Skaiciau kaip kosmosa koi :dizzy:

                        Comment

                        • Aramis

                          #72
                          Autorius Baka
                          Gal kas zmoniskai paaiskins kas ten pas starka per spalvotos atakos? Skaiciau kaip kosmosa koi :dizzy:
                          Jei šneki apie puolimą pasakius spalvą, tai ne Starko, o Shunsui Koraku zanpaktou releasinta galimybė. Tai tarsi žaidimas. Kiekvienas priešininkas pasako spalvą, į kurią taikosi. Jis gali pataikyti tik į tą spalvą.
                          Kapitono mantija balta, taigi Starkui pasakius White, ir kliuvo kapitonui. Kai Kapitonas pasakė "black", tai buvo starko hollow skylės spalva.
                          Žaidimo esmė tokia - prieš kirsdamas savo kardu pasakai spalvą, ir tik į tos spalvos daiktą gali pataikyti.

                          Comment

                          • Yumenator
                            Motherbleeping Killjoy



                            • 2009 07 27
                            • 552

                            #73
                            Man taip pat haribel gaila beveik wisi mano espada favoritai mire (Luppi,Ulquiorra,Szayel) dar del Grimmjow ir Nel neaisku nes kazkaip ju statusas - unknown o dar jeigu paiskes kad ir Hari-chan mire isvis bus ta pati pasaka kaip su Akatsuki per naruto manga wisi mire keli liko~
                            Paskutinis pakeitimas nuo Yumenator; 2009-09-26, 21:45.
                            http://yumihoriku.deviantart.com/

                            BLACKOUT
                            http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                            be sure to visit our page~

                            Comment

                            • Reshef
                              Bitter sweet

                              • 2008 10 03
                              • 307

                              #74
                              Autorius Yume-chan
                              Man taip pat haribel gaila beveik wisi mano espada favoritai mire (Luppi,Ulquiorra,Szayel) dar del Grimmjow ir Nel neaisku nes kazkaip ju statusas - unknown o dar jeigu paiskes kad ir Hari-chan mire isvis bus ta pati pasaka kaip su Akatsuki per naruto manga wisi mire keli liko~
                              Come on, they're badguys, galiausiai jie visi mirsta, priesingai negu gerieciai. Gana jau gi buvo ta guma tempti. Sheip tikiuosi kad po visos shitos arkos ir tokiu epic battle pagaliau uzsibaigs shi manga, nes toliau jau butu nusivaziavimas...

                              Comment

                              • Yumenator
                                Motherbleeping Killjoy



                                • 2009 07 27
                                • 552

                                #75
                                Autorius Reshef
                                Come on, they're badguys, galiausiai jie visi mirsta, priesingai negu gerieciai. Gana jau gi buvo ta guma tempti. Sheip tikiuosi kad po visos shitos arkos ir tokiu epic battle pagaliau uzsibaigs shi manga, nes toliau jau butu nusivaziavimas...
                                siap tai jo~ ^^ They're bad guys after all~ O del nusivaziavimo sutinku

                                ```
                                dabar jau keliuose bleach forumuose Gincijasi kas bus su Ichigo - Orihime ar Rukia~
                                Bent jau man atrodo kad bus su Rukia (I'm a Number 1 Ichiruki fan kuo is manes tikites XD)
                                http://yumihoriku.deviantart.com/

                                BLACKOUT
                                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                                be sure to visit our page~

                                Comment

                                Working...