Bleach Manga (Naujausieji skyriai pirmajame pranešime (407))

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lota :D
    Love and Peace~!

    • 2010 02 17
    • 239

    Šito šiam skyriuje nebuvo, bet man įdomu, kas su Matsumoto bus, nes ten anksčiau rodė, kaip ji sužeista bėga jų visų link. Gal ji juos kaip sustabdyt bandys ar ką?
    Spoileris:
    Gal bandys Gin sustabdyti? Kažkodėl man atrodo, kad ji čia svarbų vaidmenį atliks ar net mirti gali...

    Comment

    • tobyy
      Narys

      • 2009 10 20
      • 80

      Naujas skyrius
      http://mangastream.com/read/bleach/29674590/1
      Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
      Legendary ninja of nine tails...

      Comment

      • Yumenator
        Motherbleeping Killjoy



        • 2009 07 27
        • 552

        Naujausias skyrius http://www.onemanga.com/Bleach/411/ ~
        Spoileris:
        Don Kanoji vertė nusišypsoti. Dar jeigu savo tą "BWAHAHAHA" parodytų
        Bet...Ką galvoja Rangiku? Ji stipriai susižeidusi, kovos prieš kapitono-lygio shinigami? Maža to,kad Aizen dabar dar galingesnis. Kažkas čia ne taip. Gal ji bandys pakalbėti su Gin? Who knows...
        http://yumihoriku.deviantart.com/

        BLACKOUT
        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
        be sure to visit our page~

        Comment

        • Aramis

          Bleach, 419 skyriaus aptarimas

          Naujas skyrius čia. Ką tik pasirodė, net nespėjau perskaityti, kai pateikiu Jums. Smagaus skaitymo.

          Kaip dauguma tikėjosi, tačiau pabaiga džiugiai nuteikia, gal ir pabaiga Aizen šviečias...



          Autorius Bleach 419 Discussion/420 Predictions
          This is why no one should like Aizen, he doesn't follow established rules and protocol. For example,

          You can only evolve/level up, AFTER you win a fight.


          screw you Aizen.
          Visoms mūsų ledi:

          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-09-09, 19:04.

          Comment

          • Bembis
            forumo idiotas
            • 2010 08 20
            • 15

            Dar viena Aizeno transformacija sukėlė isterišką juoką. Gerai bent tiek, kad kažkiek groteskiška šį kartą. Daugiau jau nieks nebestebina manęs šioj mangoj. Greičiau tas happy endas

            Comment

            • Reshef
              Bitter sweet

              • 2008 10 03
              • 307

              Kokonas>Drugelis> KAžkokią Evil hydra looking raya XD wtf? Kas įspyrė Kubo į galvą?
              Jau net neturiu ką pasakyt, Aizenas pradėjo kas pora chapterių keistis xD c'mon, tp aš buvau stiprus, dabar dar stipresnis, dabar nenugalimai stiprus, dabar dar už ta kur pirmai buvau stipresnis, Čia taip suprast? išvis Aizen čia toks vaizdas, kad silpnėja. Taip kol normalus buvo tai nieks net paliest nesugebėdavo, o tik pradėjo "evoliuconuot" tai vienas veikėjas sužeidžia, tai kitas, O Ichigo išvis ten jį...ehem...gaidina, jau kitaip nepasakysi.

              Comment

              • Aramis

                Autorius Reshef
                <..> Kas įspyrė Kubo į galvą?
                Sakyčiau Naruto kai koja sieną pramušė gal kokį tinko gabalą Kubo ant galvos užmetė... Juk jie su Kishiu tikriausiai kaimynai.

                Comment

                • aKi
                  Ruduo.

                  • 2007 10 24
                  • 289

                  Aizenas savo pirmoj formoj po kokono atrodė stilingai ir kietai. Dabar sudirbo jį su tuo Hollow hibridu. :>

                  Comment

                  • Bembis
                    forumo idiotas
                    • 2010 08 20
                    • 15

                    o geriausia kai jis gyrės I'm beyodn human, shinigami and hollow. Ir kas dabar? SUMAUTAS HOLLOW! Kubo klaida?

                    Comment

                    • Aramis

                      o kur pasakyta,kad jis hollow? Wizard ir arancar dar visų savo galių neatskleidė, tai gal ankstoka visus kas tik kaukę turi hollow vadinti

                      Comment

                      • Bembis
                        forumo idiotas
                        • 2010 08 20
                        • 15

                        vizard yra hollwfied shinigami, tik jie nevadina savęs nei hollow, nei shinigami, nei hollowgami. Tad same shit, hollow mask, means a hollow

                        Comment

                        • Adwims
                          Naujokas

                          • 2010 04 08
                          • 23

                          TAi jau tikrai persistenge su keliais lvl upais per kelis chapterius,nu bet ka padarysi,visu pan manga/anime sablonas. Na bet kas labiausiai prajuokina,tai kad lb jau visi arogantiskai elgesi, "Yo,i'm strong,i'll kick your ass,mother.....! And then... noo..how you cant beat me?! Ir sitas sablonas tiek kaip kokia uzburtas ratas sukasi,tai shinigami pasikele pakol siknon gauna,tai arankarai kol tiems kas nors siknas pravalo su savo holy cow power zodziu,linksmas mangas/anime

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                          Comment

                          • Shinigami-
                            Narys

                            • 2010 09 03
                            • 36

                            Nu jomajoma gana čia verkti, tas negerai anas negerai, ko išvis ji žiūrit tada? gi pilna tų mang'u eikit ir skaitykit kanors kitą.
                            O į temą, tai joa aizen tikrai atrodo, kad silpnėja, bet va ichigo pagaliau daros i kenpachi panašus, just pure pwnage!
                            God... dbr vel laukt kito chapter :/



                            Comment

                            • Mira-chan
                              Naujokas
                              • 2009 01 03
                              • 6

                              Tiesą sakant atsibodo, kad Aizen keičias ir keičias. Buvo drugelis, galvojau kad ir pasiliks toks

                              Tikiuosi, kad Ichigo greitai užbaigs šitą kovą, mano nuomone reikėtų geresnių priešų negu Aizen.
                              made by me

                              Comment

                              • Yumenator
                                Motherbleeping Killjoy



                                • 2009 07 27
                                • 552

                                Not only this is a mary-sues mattle , it gets more and more stupid.
                                Aizen needs to stop evolving. Srsly.
                                Sutinku su Aramiu , Kubo su Kishiu tikriai kaimynai.
                                Man atrodo , kad JEI tai pabaiga , ji per daug greita. I mean mes nematėm maždaug pusės personažų kovojimo.
                                P.SWhere the hell are Grimmjow ir Nel? Jie jei neklystu gyvi.
                                http://yumihoriku.deviantart.com/

                                BLACKOUT
                                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                                be sure to visit our page~

                                Comment

                                Working...