MANGA VS AMERICAN COMICS(DC,MARVEL,DARK HORSE)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • alucard
    Narys
    • 2011 05 10
    • 70

    MANGA VS AMERICAN COMICS(DC,MARVEL,DARK HORSE)

    Kaip manote kokius trūkumus ir privalomus turi MANGA ir vakarietiški COMICS. Ir kurie labiau vienas kita lenkia originalumu,idėja ,stiliumi,sukurtais pasauliais ir jų veikėjais.
    Man asmeniškai tiek viena tiek kita pusė gali pasiūlyti įdomių idėjų ir istorijų.Tik esu labai alergiškas pirmapradei amerikiečių comics dvasiai kur visi herojai rėkia To juctise and america ,tik balta ir juoda.Teigiamas herojus visada bus geras iki koktumo(superman,spiderman) todėl visuomet simpatijas skiriu blogiukams kurių charakteriai būną įvairesni ir įdomesni(mano mėgstamas nihilistas, žudikas Džokeris iš Batman).
    Todėl visada dažniausiai žiūrių į tokius autorius kaip Frank Miller (sin city,sukūrė tamsesnį batman pasaulį),Alan Moore (Killing the joke,Watchmen) Nail Gaiman (sandman) clive barker (Night breed) ir t.t.
    Aišku japonų MANGA man yra įdomesnė ,bet niekada nespjaunu ir į amerikiečių leidinius.
    Manau abi pusės turi ką pasiūlyti.
    O kaip manot jūs.
    First it control your mind
    Then it destroy your body
  • alucard
    Narys
    • 2011 05 10
    • 70

    #2
    Arba aš čia durnai parašiau arba visi yra prisieke mangos skaitytojai ir į vakarų komiksus žiūrį labai,labai kreivai,dėl ko ir nė vienas neparašė savo nuomonės,tik žiūrėta daug kartu;>
    First it control your mind
    Then it destroy your body

    Comment

    • vrblitz
      ningen..

      • 2008 10 01
      • 223

      #3
      cia tik zmones ir ju idejas galima vertinti. o ne amerika ir japonija.

      Comment

      • BlackDiamond
        Naujokas
        • 2012 02 19
        • 11

        #4
        Aš asmeniškai esu labiau linkusi skaityti Japonu Manga, bet į Amerikiečių Comics nesu linkusi žiurėti kreivai. Tik, kad kiek esu skaiciusi komiksus man jie yra per daug banalūs savo turiniu. O manga visada lieka ispudingesnė savo turiniu. I

        Comment

        • mattusha
          Rimtas forumo narys

          • 2012 01 18
          • 187

          #5
          Neskaitau mangos ,o amerikoniškus komiksus skaitydavau vaikystėje Donaldą kiek pamenu nors kažin galimą jį laikyti komiksiu galvoju skaityt maga pradėti ,nes mačiau kelis anime su nebaigta pabaigą...

          Comment

          • BlackDiamond
            Naujokas
            • 2012 02 19
            • 11

            #6
            Ir tarpkitko nereikia pamiršti Korėjiečių-Manhwa ir Kinų-Manhua. Jos nedaug kuo skiresi nuo Japonų Mangos tai dažnai skaitytojai jas maišo. Bendrinis skirtumas yra tik vienas, kad Manhwa ir Manhua pradedamos skaityti nuo dešinio šono i kairyjį.



            Atsiprašau, kad nukrypau nuo pradinės temos per daug įsijaučiau.

            Autorius mattusha
            Neskaitau mangos ,o amerikoniškus komiksus skaitydavau vaikystėje Donaldą kiek pamenu nors kažin galimą jį laikyti komiksiu galvoju skaityt maga pradėti ,nes mačiau kelis anime su nebaigta pabaigą...

            Taip Donaldas yra komiksas. O manga turėtai pabandyti paskaityti, nes dažniausiai Anime ir kuremi iš Mangos.
            Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2012-02-20, 00:36.

            Comment

            • heawenangel
              Rimtas forumo narys

              • 2012 04 16
              • 169

              #7
              Žinau kad tema sena, bet aš nesenai pradėjau skaityt kelis amerikietiškus komiksus, ir noriu pasakyti kad buvau maloniai nustebintas jų produkcija.
              Nors aš vis tiek esu mangos žmogus, bet man paliko tikrai teigiamą įspūdį "x men ultimate" , kurie pradėti kažkur 2005 metais (žinau kad mainstream'inis, bet ten alternatyvi visata ir jie scenarijumi bei tematika geresni nei x menų filmai),
              Taip pat "the walking dead". O daugiau kol kas labai ir neskaičiau.

              Labai didelį privalumą amerikietiškieji turi tokį, kad jie yra spalvoti, ir dažni leidiniai yra dar ir labai kokybiški. Taip pat amerikietiškieji nėra linkę kurti iliuzijų kad užsidarę ir drovūs žmonės yra patys šauniausi žmonės kurie nusipelno patirti visus nuotykius (jo. Čia būtų smūgis mangai iš mano pusės, nors aš jį sušvelninui, nes tokiom klišėm šiaip asmeniškai neprieštarauju)
              Amerikietiškųjų minusas? na pvz tie patys iksmenai kai kur buvo per ne lyg mainstream'iniai, r dėl to kai kuriems autorių plot twist'ams nepritariau, nes man buvo banaloka (nors šiaip komiksas visumoje tikrai labai geras)

              Tai va tokie kol kas būtų mano pastebėjimai

              Comment

              Working...