Manga Rekomendacijos

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • marile
    Naujokas
    • 2010 07 10
    • 4

    Šiaip dauguma shoujo mangos yra one shot, bet gal ir gerai kad ilgai nesitesia, nes neuzknisa D jei pati skaitau manga angliskai tai einu i mangafox.com
    Tai siulau:
    By Hero
    Obaka-chan, Koigatariki
    Holiday
    Strobe Edge
    Yumenara Samenaide
    Blue
    Mascara Blues
    O kovų stiliaus mangos tai lb geri yra:
    Veritas
    The Breaker
    Sun-Ken Rock (kam nepatinka ziaurumas tai nlb siulau)
    Tiji-kun
    Kekkaishi
    (juos dazniausiai skaitau onemanga.com angliskai)

    Comment

    • Eimukaz
      Naujokas
      • 2009 08 02
      • 6

      Gal kas nors žino panašių į gantz,death note. Nu psichologinių kokių;D

      Comment

      • Kanda
        Rašytojas

        • 2010 09 25
        • 236

        Gal žinote panašių puslapių į stoptazmo ? Pas mane barake visokie torentai ir linkomanijos užblokuotos - man nepatinka mangą skaityti oneline xD man ją reik būtinai atsisųsti ir surašyti į kompaktus, o stoptazme mangų gana skurdžiai yra . Na ir rekomendacijos man ;D Kažko panašaus į D.Gray.Man , Naruts , Break hands , FMA , Gantz , Blame . Norisi gilesnio turinio kaip Blame, bet ir daugiau charakterių, siužetų, niuresnių, purvinesnių aplinkų, aišku būtinas geras piešimas ir šlykštokai dailūs veikėjai - standartai jau atsibodę..... ;D Čia ir panaši anime rekomendacija neprošal XD Būčiau labai dėkinga už info ;DDDDDDDDD Ai man dar žiauriai patinka kovų scenos - jose nuostabios kompozicijos ir perspektyvos - mangoje tokie elementai super yra ;DDDDDDDDDDDD p.s. totalus realistinis piešimas nepatinka - na turi turėti kokią stilizaciją su skoniu herojai xD Kokia aš išrankiai bjauri....XD SORI
        Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2010-09-26, 10:40.
        DA , tumblr :P

        Comment

        • Vilius
          teisinga nuomonė ----->

          • 2009 07 19
          • 173

          Autorius Kanda
          Gal žinote panašių puslapių į stoptazmo ? Pas mane barake visokie torentai ir linkomanijos užblokuotos - man nepatinka mangą skaityti oneline xD man ją reik būtinai atsisųsti ir surašyti į kompaktus, o stoptazme mangų gana skurdžiai yra . Na ir rekomendacijos man ;D Kažko panašaus į D.Gray.Man , Naruts , Break hands , FMA , Gantz , Blame . Norisi gilesnio turinio kaip Blame, bet ir daugiau charakterių, siužetų, niuresnių, purvinesnių aplinkų, aišku būtinas geras piešimas ir šlykštokai dailūs veikėjai - standartai jau atsibodę..... ;D Čia ir panaši anime rekomendacija neprošal XD Būčiau labai dėkinga už info ;DDDDDDDDD Ai man dar žiauriai patinka kovų scenos - jose nuostabios kompozicijos ir perspektyvos - mangoje tokie elementai super yra ;DDDDDDDDDDDD p.s. totalus realistinis piešimas nepatinka - na turi turėti kokią stilizaciją su skoniu herojai xD Kokia aš išrankiai bjauri....XD SORI
          pabandyk freesia, ten piešimas įspudingas, dar pabandyk battle royale, battle angel alita, jackals.

          Comment

          • dfsafsaf
            Beautiful Lies

            • 2010 05 13
            • 261

            Autorius Kanda
            Gal žinote panašių puslapių į stoptazmo ? Pas mane barake visokie torentai ir linkomanijos užblokuotos - man nepatinka mangą skaityti oneline xD man ją reik būtinai atsisųsti ir surašyti į kompaktus, o stoptazme mangų gana skurdžiai yra . Na ir rekomendacijos man ;D Kažko panašaus į D.Gray.Man , Naruts , Break hands , FMA , Gantz , Blame . Norisi gilesnio turinio kaip Blame, bet ir daugiau charakterių, siužetų, niuresnių, purvinesnių aplinkų, aišku būtinas geras piešimas ir šlykštokai dailūs veikėjai - standartai jau atsibodę..... ;D Čia ir panaši anime rekomendacija neprošal XD Būčiau labai dėkinga už info ;DDDDDDDDD Ai man dar žiauriai patinka kovų scenos - jose nuostabios kompozicijos ir perspektyvos - mangoje tokie elementai super yra ;DDDDDDDDDDDD p.s. totalus realistinis piešimas nepatinka - na turi turėti kokią stilizaciją su skoniu herojai xD Kokia aš išrankiai bjauri....XD SORI
            http://crazytje.be/Scanlation čia yra mangų parsisiuntimui, bet irgi nelabai didelis pasirinkimas
            http://www.mangatraders.com/ - čia va mangų daug, tik reik užsiregistruot, kad galėtum siųstis

            Comment

            • Kanda
              Rašytojas

              • 2010 09 25
              • 236

              OKY ačiū labai ! XD
              DA , tumblr :P

              Comment

              • Mapicy
                Morka iš prigimties

                • 2009 11 26
                • 138

                modern karo ar seip kokiu kariniu mangu parekomenduokit DQ

                Comment

                • gytis301
                  Naujokas
                  • 2010 11 16
                  • 1

                  Love&Collage

                  Gal yra skaičiusiu šia manga ir galėtu patarti panašaus stiliaus irgi lengva manga.. tikrai neprailgo laikas skaitant ja

                  Comment

                  • Vanabis
                    Noob-writer

                    • 2010 01 25
                    • 57

                    modern karo ar seip kokiu kariniu mangu parekomenduokit DQ
                    Gali pamėginti "Eden". Karinė/futuristinė/Post-Apokaliptinė manga. Man visai patiko.

                    Comment

                    • dreamflyer
                      Naujokas
                      • 2010 06 21
                      • 29

                      Kam patinka Sci-Fi su daug Žiaurumo siūličiau paskaityti Deadman Wonderland. Piešiniai tikrai faini taip pat ir veikėjai. Istorija itraukia
                      << http://dantheblackcat.deviantart.com/ >>

                      Comment

                      • Gasss
                        Naujokas
                        • 2010 01 02
                        • 6

                        Skaičiau Highschool of the dead ir labai patiko. Gal dar yra pasauly kokių gerų survival ir post-apocalypse manga? Zombių nebūtinai turi būti xD

                        Comment

                        • dreamflyer
                          Naujokas
                          • 2010 06 21
                          • 29

                          Autorius Gasss
                          Skaičiau Highschool of the dead ir labai patiko. Gal dar yra pasauly kokių gerų survival ir post-apocalypse manga? Zombių nebūtinai turi būti xD
                          mhhh... kaip pirmiau rasiau gali skaityti deadman wonderland Action, Horror, Mature, Sci-fi, Shounen, Supernatural, Tragedy istorija apie vaikinuka kuris papuola i kaleima
                          << http://dantheblackcat.deviantart.com/ >>

                          Comment

                          • Sable
                            The Hitchhiker





                            • 2005 03 11
                            • 1530

                            Mhm, postapokaliptika yra gėris. Neseniai Psyren pasibaigė, tai į aną pusę. Bet ten prie antgamtikos dar. Jei survivalas domina, tai mano manymu geriausios iš dabartinių ongoingų yra 7 Seeds ir Cage of Eden. Tiesa 7 Seeds shoujoinis, tai gali nesusivirškint. Ir pačiam paskutiniaisiais skyriais erzina jau. King of Thorn turbūt vienintelė pasibaigusi jau, kurią atsimenu apie survivalą. Panašus scenarijus į 7 Seeds, bet be shoujoinių nervozų ir šiaip didesnis gėris.

                            Comment

                            • sukrie
                              Naujokas
                              • 2010 12 08
                              • 5

                              pasiulikite kokia manga apie vamyrus panasiu i sena gera Vampire Hunter D tik nesiulikite tokia slamsta kaip hellsing ar
                              vampire knight ir pasaus slamsta

                              Comment

                              • Aramis

                                Autorius sukrie
                                pasiulikite kokia manga apie vamyrus panasiu i sena gera Vampire Hunter D tik nesiulikite tokia slamsta kaip hellsing ar
                                vampire knight ir pasaus slamsta
                                http://www.animezona.net/forum/threa...l=1#post178196

                                Comment

                                Working...