Manga Battle

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arna
    emptiness

    • 2006 06 20
    • 1064

    #16
    long read manga

    aš už pirmąjį variantą-ilgąją mangą :-). ypač jei ji atitinka mano skonį. prie jos galima ne vieną sykį sugrįšti. trumputės mangos skaitosi, kai nelabai yra laiko, ir kai nori pakelt sau nuotaiką. ypač vertinu tas, kur yra gera, originali mintis-idėja, ir jumoras (ypač, ji jis dar juodas). sutinku su Berseker del skitomumo procentų

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #17
      As rinkciaus one shot manga, nes skaityt as nelabai megstu, o tokia manga kaip geras filmas sueina, aisku jeigu pati manga gera

      Comment

      • damn.
        -.-
        • 2008 01 02
        • 40

        #18
        už manga.man ydomiau ilgesnė.

        Comment

        • rienka

          #19
          man tai seip nesvarbu kokio ilgiumo manga, manau daug svarbiau kaip ji skaitosi ir kokio zanro, nes kartais buna trumpos istorijos, o jau taip sunku skaityt, kiekvienam burbukiuke sitek zodziu... As manau kad manga me pagal ilgi reikia skirstyt, be to tas ilgis irgi kiekvienam zmogui vis kitaip, pvz man 10vol tai jau ilga, o kazkam gal ir 40vol ne problema;D

          Comment

          • Miglaja
            Cute potato ~


            • 2007 12 16
            • 551

            #20
            Man taip pat pirmasis variantas prie sirdies, bet neatsisakau ir antrojo, nes as tik pradedanti skaityti mangas ir man norisi kuo trumpesnes. Mano ribos db butu 10-15 volumu.
            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

            Comment

            Working...