Mėgstamiausi manga autoriai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • 青の狐 Ao no Kitsune

    #46
    NEKOTA Yonezou, Abe Miyuki, Sakuraga Mei, Kim Se-Young, Yamane Ayano - uz tai, kad ju piesiniai yra tikras menas (mano idealas...)
    Kim young Hee - nes kiekviena jos istorija yra verta vadintis sedevru
    Soon Kki, Gangnengyi - uz visus tuos funy faces ir ie puiku scenariju

    Comment

    • Nightwister
      Rimtas forumo narys

      • 2008 05 27
      • 116

      #47
      SAKURAKOJI Kanoko (Black Bird)
      SHINJO Mayu (Kaikan Phrase)
      Kayono (Royal Seventeen)
      WATASE Yuu (Ayashi no Ceres)
      SHINOHARA Chie (Red River)

      Comment

      • Draconica

        #48
        • Oh! Great - Nes man patinka viskas, ką jis daro. Na, except for hentai stuff.
        • Junji Ito - Siaubo žanro meistras.
        • Eiji Otsuka - Siužetų genijus.
        • Kaori Yuki - Nes dauguma jos mangų man patinka.
        • Osutarou Hana - Nes patinka piešimo stilius.
        • Yuji Shiozaki - TIk dėl vienos mangos. Gaila, kad nėra daugiau.

        Comment

        • aKi
          Ruduo.

          • 2007 10 24
          • 289

          #49
          Mintyse perkratęs savo skurdžią mangoteką apsistoju prie CLAMP - patiko daugmaž visi naujesni šitų moteriškių darbai, tik Gate 7 teko dropint dėl išprusimo japonų istorijoje stygiaus. Ir šalia CLAMP dedu Katsura Hoshino, už D. Gray Man.

          Comment

          • Hikari_
            Mental

            • 2008 02 27
            • 981

            #50
            Clamp ir dar kažkiek Kaori Yuki. Nelabai daugiau kažką ir skaitau : /

            Comment

            • Draconica

              #51
              Autorius Hikari_
              Clamp ir dar kažkiek Kaori Yuki. Nelabai daugiau kažką ir skaitau : /
              Avataras pasako apie dar vieną autorę

              Comment

              • mattusha
                Rimtas forumo narys

                • 2012 01 18
                • 187

                #52
                -Yagi, Norihiro už gilesnes shounen mangas.
                -Kataoka Jinsei už Eureka7 mangos istorija ,nereikėjo kankintis su anime.
                -Yoshikawa, Miki už gražų piešima ,bei gerą humoro jausmą ,bei pagalba kuriant Fairy tail.

                Comment

                • Miesto_Druidas
                  the journeyman



                  • 2010 08 17
                  • 1515

                  #53
                  Negalėčiau vadinti dar mėgstamiausiais, nes mangos skaityme esu tik naujokas, bet tris galiu įvardinti, kurių kūriniams teiksiu prioritetą plečiant skaitomų mangų diapazoną:
                  Inio Asano - labai patiko jo Solanin, net neabejoju, kad sužavės ir jo kita slice of life kūryba. Beje jo šedevru laikomas Oyasumi Punpun jau baigsis žiemą, tad kas dvejojo skaityti dėl neužbaigtumo, gali nebedvejoti, taip žadu padaryti ir aš.
                  Shinobu Kaitani - už Liar Game, labai įdomus (tik su ilgom pertraukom leidžiamas), įtariu, kad taip apibūdinti galėsiu ir jo One Outs.
                  Norihiro Yagi - už Claymore.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-07-02, 12:50.

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    #54
                    Autorius Draconica
                    Avataras pasako apie dar vieną autorę
                    Neesu skaičius Vampire Knight mangos. Man tiesiog gražus šis paveikslėlis

                    Comment

                    • Draconica

                      #55
                      Autorius Hikari_
                      Neesu skaičius Vampire Knight mangos. Man tiesiog gražus šis paveikslėlis
                      Apšovei tada tu čia mane

                      Comment

                      • JuusanKitsune
                        Rimtas forumo narys

                        • 2014 07 07
                        • 185

                        #56
                        Dauguma mangakų pamėgstu dėl jų piešimo stiliaus ir istorijos pasakojimo manieros.
                        Tad mano mėgstamiausios, kol kas, yra šios:
                        Yuki Kaori (Ludwig Kakumei, God Child, Boys next door)
                        Hagio Moto (Thomas no Shinzou , Zankoku na Kami ga Shihai suru, Iguana no Musume)
                        Nakamura Asumiko (J no Subete, Long Along Alonging, I am a Piano)
                        Nishioka Kyoudai (Kami no Kodomo, Kono Sekai no Owari e no Tabi)
                        Tsukiji Nao (Adekan)

                        Comment

                        • Naruman10
                          Jinjuriki
                          • 2015 03 21
                          • 4

                          #57
                          Eiichiro Oda [one piece]

                          Masashi Kishimoto [naruto-naruto shippuden]


                          Spoileris:
                          ps.Naruto shippuden pasidarė nuobodus kai Narutas įveikė Pain.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2015-03-28, 17:57.

                          Comment

                          • juudiiiss
                            Onna


                            • 2007 06 29
                            • 281

                            #58
                            Paskutiniuosius trejus ar ketverius metus skaitau daug daugiau mangų nei žiūriu anime, ko pasekoje atradau kelis savo mėgiamiausius mangaka's

                            Yumeka Sumomo - neabejotinai lyderė. Atradau ją visiškai netikėtai, tačiau autorės darbai nepaprastai jausmingi. Mėgstu drama/tragedy žanrus, tad pirmoji jos skaityta manga užkabliavo iki pamėlynavimo. Ji nerealiai sugeba išreikšti žmogiškuosius jausmus, iki šiol nesuprantu kaip vis dar nėra populiari. Visos istorijos ne tik įdomios, jausmingos, bet ir nepaprastai gražiai nupieštos. (Darbai - Tetsugaku Letra, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Boku wa Sakana)
                            Ha Il-Kwon - korėjietiškų Manhwa autorius. Dar vienas nepaprastai talentingas ir mano nuomone kiek nuvertintas autorius. Piešimas, istorijos ir veikėjai - viskas nepaprastai aukšto lygio. (Darbai - Annarasumanara, 3 Level Combination, Sambong Barber Shop)
                            Nakamura Asumiko - tikriausiai merginoms ganėtinai neblogai žinoma autorė, nebijanti eksperimentuoti ir rašanti visokiais žanrais. (Darbai - J no subete, Sotsugyousei)
                            Takao Shigeru - dar viena nepaprastai apie paprastus dalykus rašanti autorė. (Darbai - Golden days, Teru Teru x Shounen)
                            Yamamori Mika - privertusi mane skaityti shoujo school life mangas. (Darbai - Hirunaka no Ryuusei, Sugars)

                            Comment

                            • airidas20th
                              Narys

                              • 2011 06 24
                              • 46

                              #59
                              Ishida Sui (Tokyo Ghoul)
                              Katsura Masakazu(Zetman)
                              Abu jie parašė nuostabias mangas, kurių abejų anime adaptacijos buvo apgailėtinos ir visiškai neatitiko manga versijos.
                              Aš rimtai, jie yra top-tier writeriai, kurių darbai dėl tokio anime studijų nusikaltimo nesulaukia daugiau dėmesio. Piešimas abejų manguose irgi stebinantis. Esu skaitęs ir daugiau mangų, tačiau šie du darbai man paliko didžiausia įspūdį.

                              Comment

                              Working...