Manga pliusai ir minusai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • MenulioJureive
    Naujokas
    • 2008 05 23
    • 7

    Manga pliusai ir minusai

    Labai noreciau, kad sioje gijoje parasytumete kas jums patinka ir kas nepatinka mangoje. Man noretusi kad daugiau manga atsirastu vaikams. mano brolis labai megsta skaityti manga bet dauguma ju yra nuo 12 metu

    beje noreciau kad jus nesityciotumete is kitu parasymu bet ir patys parasytuete kas jums patinka ir nepatinka mangoje
    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-11-04, 20:31.
  • araminas
    Lone wolf

    • 2008 06 16
    • 77

    #2
    Man nepatinka tik tas, kad jos labai mazai leidziama Lietuvoje. O taip tai patinka viskas.
    My top 3 anime:

    1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

    Comment

    • Smart
      Rimtas forumo narys

      • 2007 12 05
      • 118

      #3
      Man patinka logika.Deja mazesniuju auditorijai ten jos nerasi...

      Comment

      • MenulioJureive
        Naujokas
        • 2008 05 23
        • 7

        #4
        Autorius Smart
        mmmm,tau praverstu manga apie skiryba.
        va butent tokiu mangu nera. bent jau as neradau

        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          #5
          Japoniukai nuo kudikystes ismoksta buti pervertai ir myleti manga kokia ji yra, taigi niekam neatrodo kad ten per daug b00bsu ir mazai morales.

          Comment

          • sententeki

            #6
            Man nepatinka prastai isverstos mangos. Jei Japonu kalba tai viskas cool

            Comment

            • Aivaras
              ką tu?

              • 2008 09 10
              • 358

              #7
              Galetu daugiau but in Lt isverstu + pigesnes, po koki 5lt, nes db tai tikrai nezadu 13lt~ moket uz kazkokia storalapia knygele, kuria perskaitysiu ir daugiau gyvenime i rankas turbut nepaimsiu + per 10min perskaitai visa, o tai idomumas.
              Kuo daugiau ecchio, tuo geriau.

              Comment

              • MenulioJureive
                Naujokas
                • 2008 05 23
                • 7

                #8
                Autorius Futari
                Japoniukai nuo kudikystes ismoksta buti pervertai ir myleti manga kokia ji yra, taigi niekam neatrodo kad ten per daug b00bsu ir mazai morales.
                japonjje tokiu mangu daug bet lietuvoje beveik nera. daugiausia suaugusiems...

                Comment

                • despair
                  bud sweat and beers...

                  • 2007 06 01
                  • 168

                  #9
                  Autorius Aivaras
                  Galetu daugiau but in Lt isverstu + pigesnes, po koki 5lt, nes db tai tikrai nezadu 13lt~ moket uz kazkokia storalapia knygele, kuria perskaitysiu ir daugiau gyvenime i rankas turbut nepaimsiu + per 10min perskaitai visa, o tai idomumas.
                  Kuo daugiau ecchio, tuo geriau.
                  Manga reikia megautis o ne kuo greciau perskaityti

                  Comment

                  • Smart
                    Rimtas forumo narys

                    • 2007 12 05
                    • 118

                    #10
                    Autorius Aivaras
                    Galetu daugiau but in Lt isverstu + pigesnes, po koki 5lt, nes db tai tikrai nezadu 13lt~ moket uz kazkokia storalapia knygele, kuria perskaitysiu ir daugiau gyvenime i rankas turbut nepaimsiu + per 10min perskaitai visa, o tai idomumas.
                    Kuo daugiau ecchio, tuo geriau.
                    Viskas branksta.Beto dalis pinigu yra paklojamos leidimui spausdinti ,tai...

                    Comment

                    • chibi_nemiga
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 08 01
                      • 117

                      #11
                      Autorius MenulioJureive
                      japonjje tokiu mangu daug bet lietuvoje beveik nera. daugiausia suaugusiems...
                      Atsiprašau, bet sugebėjai prajuokint ir mane.XD Nepyk, mergaite, bet nepalaikyčiau Princesės Ai, Persikės ar dar kokio Bizenghasto suaugusiems.XD Nors žinoma, žiūrint kaip tu tą 'suaugumą' supranti...

                      Comment

                      • MenulioJureive
                        Naujokas
                        • 2008 05 23
                        • 7

                        #12
                        Autorius chibi_nemiga
                        Atsiprašau, bet sugebėjai prajuokint ir mane.XD Nepyk, mergaite, bet nepalaikyčiau Princesės Ai, Persikės ar dar kokio Bizenghasto suaugusiems.XD Nors žinoma, žiūrint kaip tu tą 'suaugumą' supranti...
                        kalbu kad ju yra bet mazai. nu gerai perskaitau princese ai, persike, speed'a ir ka toliau skaityt kad daugiau nera? nu dar ira drakonu kovos ir viskas!

                        Autorius sententeki
                        Manga panasiai visame pasaulyje tiek ir kainuoja, jei ne dar brangiau. Jei nenori nepirk. Man pvz negaila ir daugiau LT jei tik gera manga. Ar zinai, kad yra mangos versiju kuriuos kainuoja apie 20-30$ uz voluma? Vadinasi tankoban versijos. Zinoma vienam tankobane apie 3 dalys sutelpa, bet cia neesme...
                        tau gal ir pigu bet ira zmoniu kuriems brangu. cia priklauso nuo zmoniu lesu
                        Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-11-04, 20:31.

                        Comment

                        • despair
                          bud sweat and beers...

                          • 2007 06 01
                          • 168

                          #13
                          Autorius MenulioJureive
                          kalbu kad ju yra bet mazai. nu gerai perskaitau princese ai, persike, speed'a ir ka toliau skaityt kad daugiau nera? nu dar ira drakonu kovos ir viskas!
                          Kol dar perskaitysi daug laiko praeis, sias manga vis dar leidzia. O jaigu esi tokia nekantri tai nueik i www.onemanga.com ir skaityk i valias

                          Comment

                          • Futari
                            AZ rėmėjas



                            • 2007 01 07
                            • 1094

                            #14
                            Kuo toliau tuo man aiskiau kad vienintele mintis sia tema kurusios mergaites buvo "Pritarkit man kad Lietuvoje per mazai manga"... Dievaz, nu taigi internetas pilnas mangu, doujinkiu, ko tik nori, sesk ir skaityk, jei salies spaustuves nemano jog manga tures paklausa.

                            Comment

                            • technotrach
                              mors ultima ratio

                              • 2006 03 06
                              • 218

                              #15
                              man patinka, kad yra visi zanrai, jei kas skaito knygas, tas tikrai galėtų susirasti sau tinkamą mangą. Nepatinka, kad dažniausiai leidžiama mažame formate, galėtų būti ir A4. Šiaip dėl pasirinkimo, tai visai patenkintas, galiu per internetą užsisakyti, tik ilgokai keliauja, dėl pasirinkimo lietuviškai, tai neturiu iliuzijų, gal po 5 - 15 metų leis ką nors patinkančio, išaugs naruto, dbz karta kol kas matau per maža seinen gerbėjų
                              Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-01-15, 19:40.
                              Skaitoma manga

                              Comment

                              Working...