Axis Powers Hetalia

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Narya
    Citizen Erased

    • 2009 01 22
    • 205

    #31
    Anime tikrai nėra kažkas įpatingo. Manga kažkaip geriau aš virškinu
    Faktas, kad istorijos iš šito dalykėlio geriau nesimokyti, bet pažiūrėt į Europos istoriją japono akimis visai linksma :]
    Ir čia yra Lietuva, kurį žmonės, kaip matau, mėgsta. Makes me fell warm inside xD
    Nors paieškojus, kai kurie fanart'ai ir komentarai nevisai linksmi.
    Spoileris:
    RussiaxLithuania?! God help us all oO

    Žmonės nežino net apie ką šneka. Kita vertus, tai tik manga, taigi rimtai žiūrėt nereikia, bet kartais vis dėl to neišeina, turint omeny mūsų istoriją.
    Bent gerai, kad Žalgirio mūšyje Lietuva pavaizduota galingai
    deviantArt
    BLACKOUT

    Comment

    • vilkduobe
      *

      • 2008 07 22
      • 30

      #32
      Tiesą pasakius, aš pati anime žiūrėti nebandžiau (kai laisvo laiko padaugės, visgi pamėginsiu), tad komentuoti neapsiimu, bet mangoj epizodų būna visai smagių. Ir visgi Hetalia nemažai žmonių, kurie anksčiau apie Lietuvą nieko arba beveik nieko nežinojo, paskatino pasidomėti mūsų šalimi. Bent jau man asmeniškai tai malonu. Tačiau pritariu, kad tenka išvysti fanart'ų bei atsiliepimų, kurie, švelniai tariant, nedžiugina.

      O Žalgirio mūšis pavaizduotas visai šauniai, ypač epizodas apie besimeldžiančią Lenkija((: Jeigu teisingai prisimenu, lenkai yra sukūrę filmą apie Žalgirio mūšį, kuriame Jogaila vadovavo armijai, o Vytautas palapinėje meldėsi.. Hetalijoj, sakyčiau, pavaizduota teisingiau.((:

      Comment

      • Yumenator
        Motherbleeping Killjoy



        • 2009 07 27
        • 552

        #33
        Labai patinka Sitas Anime ir Manga
        Lietuva vienas is fainiausiu personazu (BEt Rusija man visada bus geriausias ^_^)
        Per nowJapan cosplayinsiu Rusija gal atsiras norinciu su manim cosplayint hetalia personazus?
        http://yumihoriku.deviantart.com/

        BLACKOUT
        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
        be sure to visit our page~

        Comment

        • Eimi
          Naujokas
          • 2008 01 02
          • 11

          #34
          Būtų smagu parodyt šią mangą ar anime istorijos mokytojui.

          Comment

          Working...