Rock-san art ^^;

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Derogatory`
    Loki'd


    • 2007 10 06
    • 350

    Autorius rock-san
    taip tapiau pagal foto kuria pats fotkinau tai cia joks plagiatas ^^
    Aš to omeny ir neturėjau, mat tik smalsu buvo, mat nuotraukos yra gera pagalba tapant, piešiant. Juk negali suprasti ir prisiminti visų realybės dėsnių. :]

    Comment

    • bleach
      Kawaii >:D
      • 2008 08 06
      • 84

      Na, stalo koja yra siek tiek kreivoka, bet as tik galiu zemai galva lenkti. negaliu pasakyti, kad mano talentas pries tavo lygus 0, bet, nors ir lankau meno mokykla(daile), suprantu kiek daug man dar reikia tobuleti...
      Paskutinis pakeitimas nuo bleach; 2009-03-29, 23:34.
      I wish i could have five lifes! Then I could have been born in five different towns and eaten five lifetime`s worth of food and have five different careers, and...
      ...fallen in love with the same person, five times...
      sigpic

      Comment

      • winry3
        hahahahaha! niam :DD

        • 2009 02 18
        • 112

        [QUOTE=rock-san;103702]

        o jėtus kaip gražu tas kačiukas maniškį Maksiuką primena (čia katino vardas) jėtus koks jis mielas...duokit jį man, DUOKIT JĮ MAN!!!!!!
        Not bad...

        Comment

        • rock-san
          Tapytojas

          • 2007 10 02
          • 193

          Autorius bleach
          Na, stalo koja yra siek tiek kreivoka, bet as tik galiu zemai galva lenkti. negaliu pasakyti, kad mano talentas pries tavo lygus 0, bet, nors ir lankau meno mokykla(daile), suprantu kiek daug man dar reikia tobuleti...
          amm ten ne stlo koja ;DDDD ten pagal viska kolona kazkokia joa zn kad kreiva pastebejau kai ejau i gala buvo per velu viska taisyt nu bet dzin man sunkiai sekas su tiesiom linijom xDD

          Comment

          • rock-san
            Tapytojas

            • 2007 10 02
            • 193

            me is back ^^ sy karta tai portretas vienai draugei ;p

            Comment

            • Hellsing_lover
              Purinsesu no Darukuneso




              • 2007 02 15
              • 1318

              Aaa! Mane tos akys tikrai labai gąsdina. Kodėl jos taip šviečia... O_O Šiaip, savotiškai atrodo, net nežinau ką ir daugiau komentuot (visokias proporcijas ir netikslumus palieku tai išmanantiems ). Ai va, piešei pagal nuotrauką, ar gyvai pozuojant?

              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

              Comment

              • Piano4rest
                ...
                • 2009 04 14
                • 65

                Wow. Nuostabus darbai. Nera zodziu. Kad man Dievas toki talenta butu pametejas. Papaisau ir as retkarciais, bet su tapybe nesiseka susidraugauti.
                Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

                Comment

                • rock-san
                  Tapytojas

                  • 2007 10 02
                  • 193

                  damm akys kreivos visad pamatau trukumus tik kai nufotkini darba ;DDD
                  Autorius Hellsing_lover
                  Aaa! Mane tos akys tikrai labai gąsdina. Kodėl jos taip šviečia... O_O Šiaip, savotiškai atrodo, net nežinau ką ir daugiau komentuot (visokias proporcijas ir netikslumus palieku tai išmanantiems ). Ai va, piešei pagal nuotrauką, ar gyvai pozuojant?

                  Atsakymas piesiau pagal foto ^^



                  seni eskiziniai piesinukai kuriuos radau savo senajame lietuviu sasiuvinyje ;DD




                  na va as gryzau xDD cia buvo uzsakyti piesinukai draugas paprase kad nupiesciau tai cia piesiau pagal orginalus nes jis pats butent tokius norejo ^^
                  Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2009-08-07, 23:10.

                  Comment

                  • karosas
                    Narys
                    • 2008 02 28
                    • 95

                    Pavydziu tokio talento (tik akis ir veida dar pasimokink geriau piesti tada tavo darbai bus sedebrai)
                    http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                    Comment

                    • karolisvis
                      I..Hate..All..off..you.

                      • 2008 05 25
                      • 229

                      Rock-san turiu pasakyti -turi talentą ^^ mane sužavejo tavo piešiniai, nuostabiai gražūs portretai jei būtu vertinimai iš manęs tikrai gautum 5/5.Norečiau ir aš taip piešti ir turiu klausima: Kiek laiko piešiai , kad išsitreniravai iki tokio lygio?
                      Run, live to fly, fly to live, do or die.
                      Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                      sigpic

                      Comment

                      • rock-san
                        Tapytojas

                        • 2007 10 02
                        • 193

                        na manau is foto sunku iziuret smulkmenas gal todel ir atrodo kad akims truksta kazko ^^; o del kiek laiko kuriu tai nuo tada kai pradejau dometis anime nuo nuo tada ir paisau anime piesinukus tai butu apie 5m jau ;p

                        Comment

                        • rock-san
                          Tapytojas

                          • 2007 10 02
                          • 193



                          cia mano mergina labai norejo lucy tai ir nupiesiau :P

                          Comment

                          • tamsa
                            Kiriya

                            • 2007 08 13
                            • 192

                            Lucy?! Lucy Nenori nupiešt man lucy? Ji mano mėgstamiausia veikėja.
                            sigpic

                            Comment

                            • radament666
                              "Umi no Suna" Dark

                              • 2007 02 18
                              • 154

                              Rock-san you big perv
                              Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                Autorius tamsa
                                Lucy?! Lucy Nenori nupiešt man lucy? Ji mano mėgstamiausia veikėja.
                                Nukopijoti Lucy... o jei jau tapom katinukus ir geltonus lapus tai norint kad į darbą labiau atkreiptu dėmesį nutapytai tą Lucy nekopijuojant, nes kopijavimas čia pradedančiųjų pradžia, kitaip tariant nieko ypatingo.

                                Comment

                                Working...