Kompiuterinė paišyba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Holly
    Mrs.Timberlake
    • 2008 07 27
    • 16

    Autorius kypshius
    MELAS! Kodėl gi linijos su background coloured outlines, ką?
    God damit prigavai..... na gerai gerai, keletą kartų naudojau bucket toolą, labai tingėjau kruopščiai spalvint, vistiek ir su tuo bucket toolu iš kitos pusės gerai žiūrisi Aš jau labai nekantri esu ir negaliu tiesiog prie vieno darbo užtrukt daugiau nei mano kantrybė leidžia, o kaip jau pasiekiu savo limitą tai akys mirguliuoja
    Paskutinis pakeitimas nuo Holly; 2008-07-28, 17:06.

    Galerija

    Comment

    • kypshius
      Rašytojas



      • 2007 04 17
      • 254

      meluoti yra nepagarba ir sau, ir kitiems. gėda.

      Užkalė visus langus ir augina pingviną.

      Comment

      • Likimo_Kalvis
        YOSH!!!

        • 2006 08 26
        • 378

        Autorius Holly
        God damit prigavai..... na gerai gerai, keletą kartų naudojau bucket toolą, labai tingėjau kruopščiai spalvint, vistiek ir su tuo bucket toolu iš kitos pusės gerai žiūrisi Aš jau labai nekantri esu ir negaliu tiesiog prie vieno darbo užtrukt daugiau nei mano kantrybė leidžia, o kaip jau pasiekiu savo limitą tai akys mirguliuoja
        tuomet net nepradek, is to kad ce terlione padarei nei tau kazkas is to, nei grozio jokio
        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

        Comment

        • Holly
          Mrs.Timberlake
          • 2008 07 27
          • 16

          Kai nėra kas veikt, visai gerai taip laiką prastumt, o dėl melo... tai aš melagė nuo prigimties

          Galerija

          Comment

          • Likimo_Kalvis
            YOSH!!!

            • 2006 08 26
            • 378

            jei tik seip stumi laika, tuomet geriau nerodyk viesai
            Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

            Comment

            • kypshius
              Rašytojas



              • 2007 04 17
              • 254

              aš per pamokas laiką stumiu lesbian scenes paišydamas, bet nerodau visiems....

              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

              Comment

              • Holly
                Mrs.Timberlake
                • 2008 07 27
                • 16

                Nejaugi taip baisu? Matai, buvo kam ir patiko ši mano teplionė, o šiaip ne veltui spoilerį uždėjau, kad kitų neišgąsdinčiau su savo baisia kūryba, todėl ir gali nežiūrėt mano keverzonių Na jei aš paišyčiau nuogus vyrus tai irgi manau niekam nerodyčiau, o čia pas mane paprastas anime vaikinukas, nenumirsit jei pamatysit.

                Galerija

                Comment

                • Likimo_Kalvis
                  YOSH!!!

                  • 2006 08 26
                  • 378

                  Autorius Holly
                  Nejaugi taip baisu? Matai, buvo kam ir patiko ši mano teplionė, o šiaip ne veltui spoilerį uždėjau, kad kitų neišgąsdinčiau su savo baisia kūryba, todėl ir gali nežiūrėt mano keverzonių
                  1. jei cia dedama vadinasi norima pasirodyti, ir pasakymas ennori neziurek, ce netinka.
                  2. jeigu ir su paintu bileka nupiesi visados atsiras kam patinka, nors jie patys nesupras kas ten, ir kalbes is mandagumo ar dar kokio bieso
                  Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                  Comment

                  • Holly
                    Mrs.Timberlake
                    • 2008 07 27
                    • 16

                    Na vienu žodžiu čia galim ginčytis be galo be krašto - man gražu, jums - ne. Tiesiog mano toks netvarkingas piešimo stilius.

                    Galerija

                    Comment

                    • Dark-Tarou
                      I'm a woman on a mission


                      • 2008 07 14
                      • 486

                      Autorius kypshius
                      aš per pamokas laiką stumiu lesbian scenes paišydamas, bet nerodau visiems....
                      O kodėl gi ne? xD

                      Ko jūs prie žmogaus prisikabinot. Jeigu jis mano kad jo darbas vertas čia dėti, reiškias jis vertas, kad ir koks blogas ir negražus jis būtų. Suvarėt visus, jūsų manymu, darbo trūkumus ir viskas...Ne, reikia maišyti jį su purvu...

                      Labai miela, kad tu patenkintas bet kokiu savo darbu. Bet turėk omeny ir kritiką
                      Deja, aš nesu apdovanota tokiu privalumu, dauguma mano darbų man yra tikras siaubas...
                      /// http://dark-tarou.mybrute.com

                      Comment

                      • SolidSnake
                        SSDD

                        • 2005 12 21
                        • 172

                        Pc duoda neribotas galimibes o jus kashkoki tai minimalizma paishot ........... nu jaigu jus ten nepaishot su KIDPix arba Paintu. [LOL]
                        I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                        Comment

                        • scottis

                          na cia mano kaip naujoko piesimo srityje darbas...nera yspudingas, bet wistik stengtasi na nieko daugiau nesakysiu jus vertinat ne as
                          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2008-10-05, 17:37.

                          Comment

                          • SeiSoraYu
                            That's my pie.

                            • 2007 03 09
                            • 212

                            Man labai kliūna iškąstas Ichigo žandas (kairėj)

                            My DeviantArt

                            Comment

                            • scottis

                              Autorius SeiSoraYu
                              Man labai kliūna iškąstas Ichigo žandas (kairėj)
                              ten ne tiek kad iskastas, bet ten nevisur kitas fonas nusiemes bet dekui uz pastebejima...stengsiuosi ateity isvengt tokiu klaidu

                              Comment

                              • Likimo_Kalvis
                                YOSH!!!

                                • 2006 08 26
                                • 378

                                seip as sita tema kurdamas turejau omeny kita ideja, jog viskas nupiesta butu savo paties ranka, o ne iskarpyta is picku
                                Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                                Comment

                                Working...