Kompiuterinė paišyba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FainaruFantaji
    Cyber Snake

    • 2007 04 28
    • 579

    kypshius: Tas kojos linijas pakoreguot galima greitai, beto sitas piesinys butu grynai kaip is google trauktas, taciau... Blooded ji piese su Flash`u per klaida neisiseivino (o tas asilas flash`as ismete lantele su uzrasais "Send" ir "don`t send") todel dalis piesinio nuejo velniop bent jau screenshot`a pavyko padaryt, o is screenshot`o kaip zinia mazai ka ispesi, nes nera nei layer`iu, nei flash`iniu vektoriniu liniju... Taigi uzuot visus pagrindus nuspalvinus su graziai spalvinanciu flash`u ji turejo keltis paprasta paveiksliuka be layer`iu ir vargti su juo viska spalvindama... Jei gerbiamasis flash`as nebutu pakibes dabar mums pries akis stovetu grazus darbas su kruva gradient`u, pereinanciu atspalviu ir lygiom linijom... Deja...

    P.S. Blooded yra JI, o ne JIS ;]



    Working underground.

    Comment

    • Blooded
      デビル メイ クライ

      • 2007 04 28
      • 48

      kypshius: piesinys nebuvo istemptas, delnai neatrodo labai per dideli, bet gali but, kad jie didoki, peciai rembovi atrodo del to, kad bliuskute yra kaip ir vejo puciama, ji turi atrodyti kazkiek pakilus nuo peciu, anime mergaiciu uniformos tokios. Plevesuojantis sijonas parodo, kad pucia vejas, todel ir kaspinas turejo but labiau ispustas ir bliuskute, ji tiesiog labiau pasikelusi, that's all. Be to, jeigu nepastebejai, kituose anime paveiksliukuose kaspinai irgi tokio dydzio, ar net dar didesni buna. Nezinau kuo tau veido forma uzkliuvo, su ja man viskas gerai atrodo. Kojas galejai ir graziau apvedziot, nes su tavo apvedziojimu (kur ant sijono) tai gaunasi nereali figura. (neisizeisk) Be to, kojas taip pat galima pataisyti, kaip FainaruFantaji jau sake, turejau dideliu problemu piesiant si piesini, todel ir neisejo viskas be priekaistu.

      Nebenoriu gincu, nes i koki tik nueitum foruma, vis kas nors prisikabins prie ideto darbo ar parasyto posto, tiesiog jau atsibodo gincytis. Mano nuomone apie tavo piesini: na jis visai grazus, bet pati figura yra negyva ir atrodo kaip plokscia, suprantu, kad nera seseliu ir piesinys nebaigtas, bet... Pati poza nera gyva, krutine isvis nesipiesia taip, kaip tu ja nupiesei. Tavo piesinyje man gerai atrodo tik akys ir dirzai su antpeciais, nes visa bendra vaizda sugadina tas negyvumas. Atleisk uz mano nuomone, cia nera kerstas uz tavo kritika mano piesiniui. Na, manau tu sutvarkysi savo piesini ir jau baigta sedevra idesi i sia tema ir dar vienas dalykas, as esu ji, o ne jis ^^
      The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

      Comment

      • Lust
        a.k.a Yurla


        • 2006 12 17
        • 274

        As turiu wacom plnaseta, vat tik kad laiko nera su juo uzsiimt kaip reikiant. Isvis dar, paskutiniu metu photoshopas sustreikavo , tai ir meciau ji siuksliu dezen. siunciuos open canvas, ziuresiu ka is jo pavyks isgaut
        Lust-Yurla @ DeviantArt

        Comment

        • FainaruFantaji
          Cyber Snake

          • 2007 04 28
          • 579

          Gal kas gali pasakyt ar su Corel`iu gerai piest ar ne?



          Working underground.

          Comment

          • Lust
            a.k.a Yurla


            • 2006 12 17
            • 274

            Autorius FainaruFantaji
            Gal kas gali pasakyt ar su Corel`iu gerai piest ar ne?
            Nesu bandzius, cia labiau Likimo kalvio reiktu klaust, lyg jis su ta programa dirba O.o
            Lust-Yurla @ DeviantArt

            Comment

            • Narake

              parsipumpavau naujausia Photoshopa (seniau tik su 8.0 dirbdavau) ir sybeita nulipdziau

              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-06-26, 21:49.

              Comment

              • Tom
                99% Baka

                • 2007 01 05
                • 66

                As bandziau corel draw man asmenishaki jis nepatiko, didziausias skirtumas nuo photo shopo kad daugiau brushu yra
                I Like Pie

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  Corel draw ne tam skirtas. Kiba logotipus ketini gaminti. corel photo-paint naudok. Piešiant ranka ši patogiausia man, patogesnė ir už photoshopą. Sakyčiau, chm... tiesiog švelnesnė programa tas corelis.

                  Pvz. Čia yra nemano piešinis, pieštas pieštukais, bet tiesiog paimiau ir minutėle patepliojau coreliu
                  www.file.lt/files//1764/paveiskliuka/horse.jpg
                  Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-06-27, 17:21.

                  Comment

                  • Tom
                    99% Baka

                    • 2007 01 05
                    • 66

                    man labiau primena asila is trumpo snukio, bet nesikabinekim prie detaliu siaip visai nieko
                    I Like Pie

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      Tiesa. Autorės orginalas atrodė taip http://img216.imageshack.us/img216/8...ture026gk2.jpg Pagalvojau ką per pora minučiu pakeistu corelis.

                      Comment

                      • kypshius
                        Rašytojas



                        • 2007 04 17
                        • 254

                        Autorius Blooded
                        kypshius: piesinys nebuvo istemptas, delnai neatrodo labai per dideli, bet gali but, kad jie didoki, peciai rembovi atrodo del to, kad bliuskute yra kaip ir vejo puciama, ji turi atrodyti kazkiek pakilus nuo peciu, anime mergaiciu uniformos tokios. Plevesuojantis sijonas parodo, kad pucia vejas, todel ir kaspinas turejo but labiau ispustas ir bliuskute, ji tiesiog labiau pasikelusi, that's all. Be to, jeigu nepastebejai, kituose anime paveiksliukuose kaspinai irgi tokio dydzio, ar net dar didesni buna. Nezinau kuo tau veido forma uzkliuvo, su ja man viskas gerai atrodo. Kojas galejai ir graziau apvedziot, nes su tavo apvedziojimu (kur ant sijono) tai gaunasi nereali figura. (neisizeisk) Be to, kojas taip pat galima pataisyti, kaip FainaruFantaji jau sake, turejau dideliu problemu piesiant si piesini, todel ir neisejo viskas be priekaistu.

                        Nebenoriu gincu, nes i koki tik nueitum foruma, vis kas nors prisikabins prie ideto darbo ar parasyto posto, tiesiog jau atsibodo gincytis. Mano nuomone apie tavo piesini: na jis visai grazus, bet pati figura yra negyva ir atrodo kaip plokscia, suprantu, kad nera seseliu ir piesinys nebaigtas, bet... Pati poza nera gyva, krutine isvis nesipiesia taip, kaip tu ja nupiesei. Tavo piesinyje man gerai atrodo tik akys ir dirzai su antpeciais, nes visa bendra vaizda sugadina tas negyvumas. Atleisk uz mano nuomone, cia nera kerstas uz tavo kritika mano piesiniui. Na, manau tu sutvarkysi savo piesini ir jau baigta sedevra idesi i sia tema ir dar vienas dalykas, as esu ji, o ne jis ^^
                        ačiū už kritiką. aš ir nesakau, kad " voi voi voi pažiūrėkit koks šū*as, mano belekaip geresnis et cetra, et cetra " žinau, kad papai minimum "lopiški" ir stovėsena negyva, bet tai pirmas mano rimtesnis piešinys (anime)

                        (taip tai buvo pasiteisinimas )

                        tiesiog mano standartais tavo piešinys šiektiek keistokas. ir savo piešinį kai užbaigsiu tikriai įdėsiu, tiesiog praėjusią savaitę buvau stovykloje ir ten net tv nebuvo, bet plaukėm baidarėmis ir buvo labai šustrai
                        p.s. po tavo avataru parašyta "narys" tai aš ir parašiau jis jei nenori tokių nesusipratimų pasikeisk tą užrašą.
                        Paskutinis pakeitimas nuo kypshius; 2007-07-01, 19:40.

                        Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                        Comment

                        • Rege
                          Narys
                          • 2007 06 30
                          • 61

                          o man visi darbai labai gražūs atrodo aišku kai jūs mokate dirbt su visais tais photoshopais ir kitom pieshimo programom jus matos kur galima patajsyt, o as tik su senom gerom rankelem ;D

                          Comment

                          • Eisas Kuperis
                            Simintis Sun


                            • 2006 01 25
                            • 355

                            Emm, tokio lietaus tai nesu matęs, bet nupiešti tai sugalvojau
                            Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-07-03, 21:18.

                            Comment

                            • Likimo_Kalvis
                              YOSH!!!

                              • 2006 08 26
                              • 378

                              Autorius FainaruFantaji
                              Gal kas gali pasakyt ar su Corel`iu gerai piest ar ne?
                              realiai corel'is skirts logam gamint, o jeigu rimtai piest, tai galima juoda uzsiknist ir prasikeikt, nes kiekviena linija jeigu nesujunga piesiama vis atskiram sluoksni, daug ka palengvin grupavims ir merginims, bet didelio normalaus piesinio vistiek nelabai iseis padaryt, apie corel RAVE as geriau patylesiu, o Photo-PAINT's asmeniskai man pasirode labai nepatogus
                              Nu nebent lineart'us tikslius daryt neblogai, labai parasta koreguot liniju vieta su beze cornerais, na dar prie jo yra sample'u kompaktai irgi neblogs daikts, jeigu greita reik ko nors tarkim kokiai scenai ir tingi piest, ar seip nemoki, bet seip ir visa scena is tu kompaktu galima sudet pasizaidimui visai idomu, bet nieko doro, bent man nepavyko padaryt, o ir visus gaut (beroc 8 tie kompaktai yra) dar nepavyko kazkaip
                              Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                              Comment

                              • Blooded
                                デビル メイ クライ

                                • 2007 04 28
                                • 48

                                Autorius kypshius
                                ačiū už kritiką. aš ir nesakau, kad " voi voi voi pažiūrėkit koks šū*as, mano belekaip geresnis et cetra, et cetra " žinau, kad papai minimum "lopiški" ir stovėsena negyva, bet tai pirmas mano rimtesnis piešinys (anime)

                                (taip tai buvo pasiteisinimas )

                                tiesiog mano standartais tavo piešinys šiektiek keistokas. ir savo piešinį kai užbaigsiu tikriai įdėsiu, tiesiog praėjusią savaitę buvau stovykloje ir ten net tv nebuvo, bet plaukėm baidarėmis ir buvo labai šustrai
                                p.s. po tavo avataru parašyta "narys" tai aš ir parašiau jis jei nenori tokių nesusipratimų pasikeisk tą užrašą.

                                Na, bus malonu pamatyti tavo uzbaigta darba, manau, jei tai pirmas tavo rimtesnis darbas, tai kiti bus dar geresni ^^

                                Gali but, kad mano piesinys tau keistokas, nes mano piesimo stilius labai skiriasi, bet net nenoriu jo keisti, kazkodel jis man visai patinka..

                                Aciu, pasireisiu ta "narys", kad nebutu daugiau nesusipratimu ^^
                                The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

                                Comment

                                Working...