Kompiuterinė paišyba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Olasas
    back forever

    • 2009 02 27
    • 273

    http://img5.imageshack.us/img5/3808/gaaramymade.png
    mano made in Paint.net
    Komentuokit plz.

    Spoileris:

    Comment

    • Kea
      Rašytojas

      • 2008 10 06
      • 203

      Autorius Likimo_Kalvis
      mano tokia plansete tik as uz ja brangiau mokejau, nes + programa buvo Ir seip lietuvoj tik trustai ir wacomai, daugiau kazko ipatingo ir nerasi, nebent pavienius tokius. O del piesimo tai pradejes su plansete piest pastebejau, kad su ranka nebelabai kas gaunas
      Bet kiek man teko domėtis wacom yra lyderis planšečių gamyboje, tai manau kaip tik reikia džiaugtis, kad Lietuvoje galima jų aptikti, beje gal gali suteikti daugiau info apie tą programa? Ji prie planšetės buvo, ar atskirai pirkai? Kas ten tokio joje? Iš anksto dėkoju


      MyAnimeList

      Comment

      • Likimo_Kalvis
        YOSH!!!

        • 2006 08 26
        • 378

        Autorius Olasas
        http://img5.imageshack.us/img5/3808/gaaramymade.png
        mano made in Paint.net
        Komentuokit plz.
        paaiskink noise prasme ant viso piesinio.
        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

        Comment

        • Kea
          Rašytojas

          • 2008 10 06
          • 203

          Autorius Olasas
          http://img5.imageshack.us/img5/3808/gaaramymade.png
          mano made in Paint.net
          Komentuokit plz.

          mmm garrrrra net ir tykštant jo smėliui į šalis tiek taškelių nebūna. Nupiešta taip kaip turi būti, tik tų noise tikrai nereikėjo, o ir spalvos ar bent štrichavimas nepamaišytų.


          MyAnimeList

          Comment

          • Olasas
            back forever

            • 2009 02 27
            • 273

            Autorius Kea
            mmm garrrrra net ir tykštant jo smėliui į šalis tiek taškelių nebūna. Nupiešta taip kaip turi būti, tik tų noise tikrai nereikėjo, o ir spalvos ar bent štrichavimas nepamaišytų.
            Ok padarysiu be noise ir su spalvom tuoj ikelsiu

            Spoileris:

            Comment

            • vykis
              Narys

              • 2009 02 18
              • 70

              Autorius -Agi*
              Labai aciu uz patarimus;] Manau jie tikrai padejo. Um..tai tada idesiu dar viena darba ir labai tikiuosi ,kad vel pasakysit kas negerai ir kur dar tureciau padirbeti

              nu siaip visai gal ir nieko bet ar tik man vienam ten kojos antros truksta???

              Comment

              • Olasas
                back forever

                • 2009 02 27
                • 273

                Autorius vykis
                nu siaip visai gal ir nieko bet ar tik man vienam ten kojos antros truksta???
                Tos kojos susiglaudusios

                Spoileris:

                Comment

                • vykis
                  Narys

                  • 2009 02 18
                  • 70

                  na gal... bet man vistek nevisai taip kaip turetu buti atrodo... bet tiek to

                  Comment

                  • Likimo_Kalvis
                    YOSH!!!

                    • 2006 08 26
                    • 378

                    seip pries rasant patartina apie darba pasiskaityti komentarus kitu AZ nariu, ten buvo jau paskyta, jog tos kojos truksta.
                    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                    Comment

                    • Olasas
                      back forever

                      • 2009 02 27
                      • 273

                      gal kas gali imest nuoruoda is kur opencanv'a siustis?????

                      Spoileris:

                      Comment

                      • -Agi*
                        2pm
                        • 2009 03 04
                        • 13

                        ah .. supratau, supratau kita karta nupiesiu visas kojas.:sick:
                        um. o ce Hetalia: Axis Powers fan art'as..tai vat ce koju nera, bet manu ,kad kazko cia truksta

                        JinHwa

                        Comment

                        • Gunneris
                          Naujokas
                          • 2008 09 01
                          • 6

                          Sveiki Va cia mano vienas is pirmuju darbeliu http://tomce14.deviantart.com/art/My...Wolf-114417123 Tai labai noreciau kritikos ir patarimu

                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            Autorius -Agi*
                            ah .. supratau, supratau kita karta nupiesiu visas kojas.:sick:
                            um. o ce Hetalia: Axis Powers fan art'as..tai vat ce koju nera, bet manu ,kad kazko cia truksta

                            Galbūt tai yra piešimo stilistika, tačiau prikibsiu prie akių spalvinimo. Kadangi akys pas tave neturi vyzdžio, tai jos atrodo negyvos, tai priduoda veikėjams pasyvumo. Tad man tas kažkas per daug "kietokai" žiūrisi.
                            Taip pat ir pats spalvinimas. Labai monotoniškas. Galbūt reikėtų pabrėžti arčiau esančius asmenis ar daiktus. Patamsinti toliau esančius.
                            ^^

                            Comment

                            • Olasas
                              back forever

                              • 2009 02 27
                              • 273

                              Autorius Gunneris
                              Sveiki Va cia mano vienas is pirmuju darbeliu http://tomce14.deviantart.com/art/My...Wolf-114417123 Tai labai noreciau kritikos ir patarimu
                              Nosis kaip tikra o visa kita kazkaip... nezinau kazko truksta . gal kuno , gal akis padaryk biski "gyvesnes" o gal spalvingumo biski

                              Spoileris:

                              Comment

                              • Likimo_Kalvis
                                YOSH!!!

                                • 2006 08 26
                                • 378

                                Autorius -Agi*
                                ah .. supratau, supratau kita karta nupiesiu visas kojas.:sick:
                                um. o ce Hetalia: Axis Powers fan art'as..tai vat ce koju nera, bet manu ,kad kazko cia truksta

                                nu seip darbas nelabai ziurisi, nes nera vieningo stiliaus, turputeli i balagana uznesa, ir tas isdeliojimas kazkosk, net nezinau, keistas, gal reiktu juos kaip nors pajunkt del piesimo tai seseliai tokie kaip, kad apsvile jie butu ir kaikur netikslumu yra, o kaikur ir lineartas slubuja, arba beprasmes linijos.
                                Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                                Comment

                                Working...