Kompiuterinė paišyba

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FainaruFantaji
    Cyber Snake

    • 2007 04 28
    • 579

    Jauciuos nukick`inta nuo kedes.

    Mano romantiskus jausmus suzadinai, lulzy.
    Kaip tik groja Whitney Houston - i have nothing.

    Uz touching scene duodu 10... Bala nemate, isdekit mano nuomone, but I like it.

    Bet is greito pastebejimo pasakysiu, kad vaikino ausis per maza.


    Sitas komentaras padarytas impulsyviai but what the heck.



    Working underground.

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1318

      Labai gražuu~ Tik ta vaikino žalia juostelė man iškrenta iš konteksto

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Autorius FainaruFantaji
        Jauciuos nukick`inta nuo kedes.

        Mano romantiskus jausmus suzadinai, lulzy.
        Kaip tik groja Whitney Houston - i have nothing.

        Uz touching scene duodu 10... Bala nemate, isdekit mano nuomone, but I like it.

        Bet is greito pastebejimo pasakysiu, kad vaikino ausis per maza.


        Sitas komentaras padarytas impulsyviai but what the heck.
        Ačiū už tokius malonius žodžius ir aišku kritika. Dėl ausies turėsiu omeny ir dar kartą ačiū ;D

        Autorius Hellsing_lover
        Labai gražuu~ Tik ta vaikino žalia juostelė man iškrenta iš konteksto
        Labai ačiū už komentarą. Na, dėl juostelės, čia nėra mano veikėjas (Grimmjow iš Bleach), tai aš nieko jame pakeist negalėjau xD
        Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-07-17, 10:43.
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • AiHime

          Dark-Tarou nuostabu kiek metu jau dirbi su photoshopu?
          pirmas blynas su adobe

          antras blynas su Photostudio 5.5

          Comment

          • Dark-Tarou
            I'm a woman on a mission


            • 2008 07 14
            • 486

            Autorius AiHime
            Dark-Tarou nuostabu kiek metu jau dirbi su photoshopu?
            pirmas blynas su adobe
            Spoileris:

            antras blynas su Photostudio 5.5
            Spoileris:


            Ačiū, ačiū. Na...metų nėr...xD Aš save dar Photoshopo naujoke skaitau... Man kolkas užtenka žinot basics'us, kad piešti Fanart ir pan. Nes photoshopas yra skirtas labiau nutraukų redagavimui, o nuotraukom aš mažai skiriu dėmesio.

            Tagi, pakomentuosiu tavo darbus:
            1. piešinys:
            Labai tvarkingai nupieštas lineart'as. Tik, kad rankos storokos...(suprantu, kad turbūt norėjai kaip ir priartintas jas padaryti, bet ta perspektyva nelabai išėjus, padirbėk su tuo ;D)
            Plaukų spalvinimas dvelkia Manga stiliumi, kur yra naudojami tonai kad spalvinti plaukus ir priduoti jiems kažkokio unikumo. Šitas tonas kurį panaudojai yra labai mielas ir pagyvina piešinį. Tik keista, kad tu jo neneudojai per visus plaukus o tik kai kur (na, čia manau yra grynai stiliaus ir skonio reikalas, nesikišu). Na, blyksnis netverkingai eina (per kaktą), reikėtų tokių dalykų išvengti. Akys truputėlį žvairuoja, bet jos yra gražiai nuspalvintos, labai gilios, na tiesiog kawaii
            Na, aš nesikabinsiu prie spalvinimo, šešeliavimo ir tt, juk čia pirmas darbas, ir kaip pirmam "blynui" tikrai puikus darbas. Taip ir toliau!
            Beja, tu naudojiesi Layeriais?

            2.piešinys:
            Paprastas Photoshopinis darbelis, dėl to, nerandu prie ko brikibti. Viskas atrodo kaip ir gerai Na, kai jau įsiprofinsi su 5 photoshopu, siulau imtis 10, arba kitaip vadinamu Photoshop CS4 (Aš nadoju CS3, ir man pakanka, nors ir CS4 turiu). Dar pabandyk OpenCanvas, tikrai gera programa, kuri nėra tokia komplikuota kaip photoshopas.

            Taigi, baigiu savo ilgą ir nuobodų komentarą tuo, kad linkiu tau sėkmės digital, ir traditional art'e, ir tikiuosi pamatyt gerų rezultatų!
            Paskutinis pakeitimas nuo Dark-Tarou; 2008-07-17, 16:23.
            /// http://dark-tarou.mybrute.com

            Comment

            • Lax..
              reLaxed




              • 2005 12 24
              • 516

              Jūsų žiniai photoshop 10 neegzistuoja po velnių. CS serija ir photoshop N nėra tas pats. Nu krc. Čia prisvaigta belekaip šitoj temoj.

              Comment

              • Dark-Tarou
                I'm a woman on a mission


                • 2008 07 14
                • 486

                Autorius Lax..
                Jūsų žiniai photoshop 10 neegzistuoja po velnių. CS serija ir photoshop N nėra tas pats. Nu krc. Čia prisvaigta belekaip šitoj temoj.
                Na o kartais CS3 nėra išleista 10.0 versija? Galbūt aš padariau klaidą CS4, 10.0 pavadindama, bet 10.0 tai egzistuoja. Bet tikrausiai aš klystu...
                Paskutinis pakeitimas nuo Dark-Tarou; 2008-07-17, 16:25.
                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                Comment

                • kypshius
                  Rašytojas



                  • 2007 04 17
                  • 254

                  plius išmokit naudot [spoiler ] kai cituojat didelius postus

                  EDIT: beje yra tik CS3 ir CS3 extended, kur pridedama 3D, motion ir architecture funkcijos.
                  anyway CS3 mano požiūriu Vista stiliaus žaisliukas priedo labai nepatogus, naudoju CS2, nes ten gali pasistumdyt visas lenteles kur noris.
                  o apie Ai Hime piešinius, tai:
                  1. kažkokia nesamonė su plaukais padaryta( mėlynos, žalios vertikalios linijos), plaukų blizgesys prastas ir kažkodėl eina ir ant kaktos. akys žvairos ir lėliukė stovi ne per vidurį rainelės. antakiai nenuspalvinti. kas per tamsumas ant lūpų? rašalą ji gėrė ar ką? ant kūno einantys šėšėliai nuo plaukų labai stori galuose ir kažkodėl vieni tamsųs kiti šviesūs. ranka per stora, krūtys per mažos, na.... per arti viena kitos stovi.

                  2. akys nevienodos, plaukai per dideli, ypač perplatūs,ausys neturėtų matytis per plaukus ir nosis.... kažkos ne anime'iškas ir man primena britnę.

                  p.s. pozytivi kritika.
                  Paskutinis pakeitimas nuo kypshius; 2008-07-17, 16:36. Priežastis: more

                  Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    CS3 patogus - visos stiliaus subtilybės ten puikiai veikia ir atitinkamai padidina darbo našumą. Ir šiaip daug smagių niuansų, kurie mano darbą paverčia ne tokiu, per kurį reikia daug keiktis. Tad jis nėra vista žaisliukas. Ir ant xp sukasi geriau nei puikiai. O išvis paskutinis photshop ne CS versija buvo 7. Tai kokios čia 10 dar? xD

                    Comment

                    • Dark-Tarou
                      I'm a woman on a mission


                      • 2008 07 14
                      • 486

                      Autorius Lax..
                      CS3 patogus - visos stiliaus subtilybės ten puikiai veikia ir atitinkamai padidina darbo našumą. Ir šiaip daug smagių niuansų, kurie mano darbą paverčia ne tokiu, per kurį reikia daug keiktis. Tad jis nėra vista žaisliukas. Ir ant xp sukasi geriau nei puikiai. O išvis paskutinis photshop ne CS versija buvo 7. Tai kokios čia 10 dar? xD
                      Na aš tik apie CS3 naujausią leidimą xD
                      /// http://dark-tarou.mybrute.com

                      Comment

                      • Holly
                        Mrs.Timberlake
                        • 2008 07 27
                        • 16

                        Va sukūriau personažą, tik vardo nesugalvojau
                        Spoileris:

                        Galerija

                        Comment

                        • kypshius
                          Rašytojas



                          • 2007 04 17
                          • 254

                          NIEKADA NIEKADA NESVALVINK SU BUCKET TOOL!
                          kaklas apačioj per plonas, pečiai per platūs, viena akis per aukštai ir be antakio, shadow'ingas baisus.

                          nesuprasi visai.... nedabaigtas kažkoks; plaukų linijos be spalvinimo, outlines viotom yra,vietom - ne.
                          jei buvo lineart tai spėju tas geriau atrodė. bucket tool, BLAH...

                          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                          Comment

                          • zhmogeliukas
                            Super mega ultra rašytojas

                            • 2007 03 21
                            • 722

                            mielai žiurisi,tik dešinioji akis keista kažkokia O.o''
                            ir kaklas gal kiek per plonas tokies pečiams.

                            o bendras vaizdas tai gal visai ir benlogas neblogas(bent jau mano manymu) ^^

                            Comment

                            • Holly
                              Mrs.Timberlake
                              • 2008 07 27
                              • 16

                              Kypšiau, aš specialiai norėjau, kad mano visas piešinys taip atrodytu, man patinka netvarka , o lineart nebuvo. Ai dar.. ir su bucket tool nespalvinau Tiesiog su paprastu brushu patepliojau į visas puses.

                              Galerija

                              Comment

                              • kypshius
                                Rašytojas



                                • 2007 04 17
                                • 254

                                Autorius Holly
                                Kypšiau, aš specialiai norėjau, kad mano visas piešinys taip atrodytu, man patinka netvarka , o lineart nebuvo. Ai dar.. ir su bucket tool nespalvinau Tiesiog su paprastu brushu patepliojau į visas puses.
                                MELAS! Kodėl gi linijos su background coloured outlines, ką?

                                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                                Comment

                                Working...