Teminiai Pradedančiųjų Piešimo Konkursai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mondis
    Tee-Hee...!

    • 2010 01 30
    • 44

    O jai du bachuriukai mushasi cia jau karas? ash uz kara!

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      Kol kas balsavimą tikrinu tai ryt jis dings. Galit priskaičiuot ir postuose užrašytus balsus ir balsavime, po bandysiu jį nutrint ir pakeist kitu. Kitaip sakant, kol kas bus balaganas, nes tai man eksperimentas. Jei viskas ok bus, tai šią giją prižiūrėsiu ir kas kart kai nauja tema bus paskelbsiu viešą balsavimą. Manau taip daugumai bus patogiau ir išvis kur kas gražiau atrodys tema.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Vilius
        teisinga nuomonė ----->

        • 2009 07 19
        • 173

        Tema išrinkta- viduramžiai
        • Norintys dalyvauti konkurse siunčiat man į PM savo darbus iki kovo 25 dienos.
        • Nenorintys dalyvauti konkurse, bet turintys darbų šia tema kelkit darbus tiesiai į temą.

        Comment

        • Vilius
          teisinga nuomonė ----->

          • 2009 07 19
          • 173

          aš labai piktas! (tikrai)
          kas balsavot už viduramžius? jei jau balsavot už šią temą tai ir nupieškit kąnors, nes dabar tik du žmonės turi nupiešę po darbą ta tema.(pats nepiešiau, nes nesugalvojau, ką piešti, bet ir nebalsavau už viduramžius) manau reikia kąnors keisti, mano pasiūlymas toks: laimėjęs žmogus siūlys 1(ne 3 temas) pagal kurią piešim, nes dabar nesamonė, kai 10 žmonių balsuoja už temą ir piešia tik 2 (1 iš tų žmonių išvis nebalsavo).
          dabar duodu savaitę nupiešti darbą tema karas.(iki balandžio 1)
          • Norintys dalyvauti konkurse siunčiat man į PM savo darbus iki kovo 25 dienos.
          • Nenorintys dalyvauti konkurse, bet turintys darbų šia tema kelkit darbus tiesiai į temą.

          jeigu kamnors kasnors nepatinka sakykit, nenoriu prisiimti visos valdžios sau
          Čia tų žmonių darbai kurie buvo atsiūsti:
          Dreduke:
          Renata:

          Comment

          • Benulis
            Forumo maniakas

            • 2008 10 04
            • 404

            Autorius WiliuX
            aš labai piktas! (tikrai)
            kas balsavot už viduramžius? jei jau balsavot už šią temą tai ir nupieškit kąnors, nes dabar tik du žmonės turi nupiešę po darbą ta tema.(pats nepiešiau, nes nesugalvojau, ką piešti, bet ir nebalsavau už viduramžius) manau reikia kąnors keisti, mano pasiūlymas toks: laimėjęs žmogus siūlys 1(ne 3 temas) pagal kurią piešim, nes dabar nesamonė, kai 10 žmonių balsuoja už temą ir piešia tik 2 (1 iš tų žmonių išvis nebalsavo).
            dabar duodu savaitę nupiešti darbą tema karas.(iki balandžio 1)
            • Norintys dalyvauti konkurse siunčiat man į PM savo darbus iki kovo 25 dienos.
            • Nenorintys dalyvauti konkurse, bet turintys darbų šia tema kelkit darbus tiesiai į temą.

            jeigu kamnors kasnors nepatinka sakykit, nenoriu prisiimti visos valdžios sau
            Čia tų žmonių darbai kurie buvo atsiūsti:
            Dreduke:
            Renata:
            Pilnai sutinku...kasperdu mada balsuoti jei nezadi deti pieisniu.............

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              O tai jei jūs norit, kad du - trys žmonės balsuotų? Geriausia išvis tiesiog taip, kaip ir sugalvota dabar, laimėtojas sugalvoja vieną temą ir visi pagal ją piešia.
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • Benulis
                Forumo maniakas

                • 2008 10 04
                • 404

                Kaip matom is sitos gijos nk gero neisejo tj manau galit ja istrint ;DDD

                Comment

                • Sanahi
                  C.C.

                  • 2009 01 14
                  • 92

                  O tai dabar vyksta koks nors konkursas nes siaip butu idomu sudalyvaut?

                  Comment

                  • KoBalt
                    Tokyo boy

                    • 2007 03 25
                    • 127

                    Manau kad būtu galima pabandit padarit dar viena konkursa,nes tikrai sudalivaučiau.
                    http://android-x-2.mybrute.com

                    Comment

                    • Vilius
                      teisinga nuomonė ----->

                      • 2009 07 19
                      • 173

                      Kaip matau yra norinčių konkurso, tai galim padaryt, tik kokią temą rinksim?

                      Comment

                      • KoBalt
                        Tokyo boy

                        • 2007 03 25
                        • 127

                        Gal kuria nors iš jau siulitu bet atmestu? man visai patiko karo tema
                        http://android-x-2.mybrute.com

                        Comment

                        • Vilius
                          teisinga nuomonė ----->

                          • 2009 07 19
                          • 173

                          Autorius KoBalt
                          Gal kuria nors iš jau siulitu bet atmestu? man visai patiko karo tema
                          prašom:
                          Tema išrinkta- karas
                          • Norintys dalyvauti konkurse siunčiat man į PM savo darbus iki balandžio 27 dienos.
                          • Nenorintys dalyvauti konkurse, bet turintys darbų šia tema kelkit darbus tiesiai į temą.

                          Comment

                          • Benulis
                            Forumo maniakas

                            • 2008 10 04
                            • 404

                            Reiks per sia sav kanors surekst sia tema ;DDD tie kursinai piesinai menineje nuvargino vaizduote ir nora piesti... bet jei karts nepseciau tj nepykit.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Benulis; 2010-04-15, 20:50.

                            Comment

                            • Sanahi
                              C.C.

                              • 2009 01 14
                              • 92

                              Pasistengsiu ka nors awesome nudirbt

                              Comment

                              • Vanabis
                                Noob-writer

                                • 2010 01 25
                                • 57

                                Na? Deadline kaip ir praėjo? buvo čia daugiau dalyvių be manęs, ar ne?

                                Comment

                                Working...