Sunkiausia vieta piešiant

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kita
    spacier than an astronaut

    • 2005 10 13
    • 77

    #16
    Įdėjus darbo neikas nėra neįgyvendinama.

    Comment

    • ramzerg

      #17
      turiu sunkumu nupieshti ish shono butent TA PATI veikeja, kuri nupieshes esu ish priekio pvz.
      Pusiau shonu problemu nebuna... tfu tfu tfu =)

      Comment

      • .kyoraku

        #18
        nesu labai kažkoks didelis "piešėjas" bet kuomet piešiu man labai sunku buna nupiešti kuna ... taip, rankas, kojas... ypač pirštus

        Comment

        • Lax..
          reLaxed




          • 2005 12 24
          • 516

          #19
          Joa...
          Sunku piest - viska...papr. jei neturi tokios dovanos, kaip TALENTAS tai neismoksi piest is viso...

          Comment

          • Lei

            #20
            Wa, chia tai geras pastebejimas- be talento ne ish wietos... Gerai, kad ash jo turiu...

            Comment

            • lediniz
              fan of るろ&#
              • 2006 03 31
              • 5

              #21
              Man tai rankas sunkiausia irgi

              Comment

              • KenYoo
                Build to Destroy...

                • 2005 08 28
                • 144

                #22
                man tai sunkiausia izgaut gera weido israikshka kartais... dar sunku ranku ir koju linijas isgaut geras, ai nezinau net, kartais nesigauna tas, kartais kitkas.

                Comment

                • POOLY

                  #23
                  man tai sunkaiusia kojas

                  Comment

                  • *Michiyo*Yamahita

                    #24
                    Siaip man tai yra sunku proporcijas gerai pagaut,tenka po keliu valnadu ziuret kas negerai gavosi,nes ispradziu nesimato

                    Comment

                    • Lax..
                      reLaxed




                      • 2005 12 24
                      • 516

                      #25
                      Siaip idomu:
                      Galioja ta fuckin' teorija apie 7 galvu proporcijas anime kunams?

                      Comment

                      • *Michiyo*Yamahita

                        #26
                        Kai kuriuose galioja,kas yra uz tikroviskus kunus,o siaip kitur tai galvos truputi didesnes uz kunus,kunas neproparcingai plonas,o pas merginas dideles krutines XDDD

                        Comment

                        • POOLY

                          #27
                          As maciau kaip atrodo proporciojos gal tik karta ( neskaitant anime filmu ) bet del to nesuku galvos juk tam yra trintukas. Svarbiausia aman atrodo smailas kaklas didesnes akys mazyte nosyte platesne peciai liesesne nei tikra mergina ( kalbant apie panas ) nu ir tiek papildykit kas dar svarbu arba pataisykit.

                          Comment

                          • spacefox
                            B-J Inc.

                            • 2006 05 14
                            • 77

                            #28
                            man tai sunkiausia kompozicija=.= ir pati piesinio mintis. Nu dar koks fonas visada maisos po kojom=.=
                            IN DUCT TAPE I TRUST

                            Comment

                            • kitty

                              #29
                              sunkiausia zinoma piesti jausmus...ypac sunku-asaras,liudesi...bet nera nieko neimanomo...nors piesiu tik tada kai verkiu,ir piesinius paskui sudraskau (dazniausiai), daznai jie buna sugadinti mano asaromis,todel ir sunku toliau kazka daryti bet siaip-jei moki piesti,isijauti i piesini ir emocijos pacios viska padaro uz mane...ir gaunas visai neblogai

                              Comment

                              • Tsubasa fuju

                                #30
                                man tay lengviausia kazkodel zmones liudincius, verkiancius piest, tadu jie israiskingesni ir mielesni uz paprastus gaunas... Bet nemegstu kazko tokiu kitiem rodyt... Kazkaip nekaip jauties... Tipo pati zliumba tay ir kitus zliumbiancius piesia ir t.t....

                                Comment

                                Working...