Sunkiausia vieta piešiant

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • egzoterapija

    hmm.. tos visos raukšles, paraukimai, rubu klostes ir pan nepraeina kažkaip..

    Comment

    • SeiSoraYu
      That's my pie.

      • 2007 03 09
      • 212

      Su kalėdom mama gavo nerealią piešimo knygą. Yra ir piešimo pagrindai ir anatomijos ir visko ko reikia piešiant.Na ten ne anime, bet tikrai reikalinga.Tik vienas minusas- ji rusų kalba T_T

      My DeviantArt

      Comment

      • Hugue De Watteau
        forumo idiotas
        • 2007 12 08
        • 35

        man irgi raukšlės bei paraukimai neišaina.. ir dar ranku nemoku visai piešt..;/

        Comment

        • Tautvi
          Valgau vaivorykštes :3

          • 2007 12 28
          • 61

          galva, kai jos matosi 3/4.
          One big smile, that is what an ideal world should be.

          a smile just like this one :}

          Comment

          • headbang_

            man tai sunkiausia nupiest neskirtingas akis ir rankas..

            Comment

            • Nemu
              d(-.-)b

              • 2007 12 22
              • 110

              oi tai man jau bus rankos , ir taip pat nupiest akis tokio pacio dydzio nes labai daznai iseina kad viena akis tokia kita kitokia XDDD
              you are dead.
              MDL

              Comment

              • Moon.Phantom
                Negative Creep
                • 2008 01 04
                • 43

                Sunku nupiesti visiskai proporcinga kuna ir tikslingus judesius. O sejp kuno vieta... tikriausiai pedos..Visada arba per mazos arba per dideles gaunas...




                Comment

                • DNangel
                  Naujokas

                  • 2007 11 16
                  • 11

                  man tai neiseina rankos ir visos tos rauksles
                  sigpic

                  Comment

                  • geisha
                    Naujokas
                    • 2008 02 22
                    • 9

                    Man tai sunkiausiai akys atrodo paprasta, bet visvien niekada man jos nebuna tokios pat kaip animej

                    Comment

                    • RP_41
                      Ekstravertas

                      • 2007 07 23
                      • 78

                      Na, su akimis, burna, nosimi... Zodziu, su weidu susitwarkaw, su paciu kunu (rankomis, pirstais ir pan..) tik iki puses, o paskui prasideda bedos, koju iswis nemoku napiesti, o jai iseina tai atrodo lyg po kokios rebelitacijos anime personas butu..
                      Coffee-man~

                      Comment

                      • chibi_nemiga
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 08 01
                        • 117

                        šešėliai. O.o rankos. O.o ir pėdos. O.o kaip ir daugeliui...
                        ir jaučiu susirasiu pas save kompe kokią anatomijos knygą dailininkams ir gerokai pastudijuosiu. nes dar proporcijos ne visada tikslios ir judesį kartais pavaizduot sunku.
                        o spalvint tai išvis sunku.. pas mane pastaruoju metu arba nespalvoti, arba sketchai.XDD

                        Comment

                        • Mangamanas

                          Kunas ir jo rengimas oj ne isrengimas o isss.... Isdestimas Ta prasme na kokia nors pozyke parodyt

                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            Na, man dažniausiai nesiseka piešti plaštakas, kaip ir daugumai čia.
                            Taip pat kartais susimaunu su vyrų krūtinės statymu - taip sakant pakabinu per žemai. Dar veidai kartais būna ištįsę. O šiaip sunkiausias dalykas piešiant žmogų iki pusės ar visu ūgiu - kad kūnas būtų proporcingas. Tai sužiūrėti man yra sunkiausia.

                            Comment

                            • Futari
                              AZ rėmėjas



                              • 2007 01 07
                              • 1094

                              Man irgi, daznai galva iseina didesne uz kuna, nebent su geometriniu-linijiniu isdestymu eskize paisau

                              Comment

                              • Jogarasu
                                Narys

                                • 2008 08 14
                                • 90

                                man tai su galvom sitas daug kuom padejo
                                Spoileris:

                                asmeniskai as naudoju proporcija 1/8 arba 1/7 (galva/visam kunui).
                                manau piest is akies gan pavojinga. geriau jau tiksliai paskaiciuot...

                                sakyciau Derogatory' is dalies tiesa sakai, eskiziukas, skaiciuoti galvas...
                                bet, galiausiai, jog tu esi Dievas, kiek galvu nori tiek ir paisai ))) bet kad koks mutantas finale ne iseitu... o tai isties ne i tema..
                                Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2008-08-26, 12:00.

                                Comment

                                Working...