Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • TeisusKas
    Animal Liberation

    • 2008 12 04
    • 127

    meow dažniausiai kai pradedi piešti įgauni stilių ir tada kitais stiliais pradėti piešt yra sunku ir nežinau ar verta , gal geriau išdirbti savąjį ir tik tada mėgint kitus. Pažiūrėk kitų piešinius, bet kokio keverzotojo (jie bus panšus , žinoma daug kas skirsis,bet stilius toks pat) aišku čia tik mano nuomonė.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
    Smart Boy Alex

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      Autorius meow
      Renata, nenoriu izeisti, bet tavo piesiniai beveik vienodi, tos pacios klaidos...geriau pasedek ilgiau prie vieno darbo.Pabandyk piesti kitokias stiliais...
      Neižeidei ;] , mane pačia eržina mano klaidos, bet deja aš jas pastebiu kai būna per vėlu . O dėl stiliaus pilnai sutinku su TeisusKas :]

      Čia mano MATT iš DN fanart'as (kai fotinau, buo prastas apšvietimas, ir dar baka fotikas suėdė spalvas >.>)
      Spoileris:
      Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2009-03-26, 19:09. Priežastis: edit...
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • [ChildishGirl]
        Naujokas
        • 2009 03 24
        • 15

        Renata šiaip tai geras piešinis,bet rankos mane žūdo.Piešk jas didesnias ir ta kairė ranka atrodo lyg buvo sulaužyta ir blogai sugijo . Tobulinkis toliau!
        sigpic

        Comment

        • Renata
          Meanie


          • 2008 05 25
          • 715

          Autorius [ChildishGirl]
          Renata šiaip tai geras piešinis,bet rankos mane žūdo.Piešk jas didesnias ir ta kairė ranka atrodo lyg buvo sulaužyta ir blogai sugijo . Tobulinkis toliau!
          Niekas jos nedaužė >.> Čia taip per prasta apšvietimą (kaip man reikia skenerio ) , lape piešinys atrodo geriau.
          AnimeList // Last.fm // DeviantArt

          Comment

          • uhura
            Naujokas
            • 2008 03 24
            • 19

            Autorius Renata
            Na aše nesu mačius lygaus skaržio >.> Ačiū už komentarą :]
            Ech.. blogai išsireiškiau matyt, bloga perspektyva, jis atrodo plokščias ir beveik vertikalus paviršius Man jei kas neaišku, tai pradžioj geometrinę figūrą nusipiešiu ir iš jos suformuoju norimą vietą

            Autorius TeisusKas
            meow dažniausiai kai pradedi piešti įgauni stilių ir tada kitais stiliais pradėti piešt yra sunku ir nežinau ar verta , gal geriau išdirbti savąjį ir tik tada mėgint kitus. Pažiūrėk kitų piešinius, bet kokio keverzotojo (jie bus panšus , žinoma daug kas skirsis,bet stilius toks pat) aišku čia tik mano nuomonė.
            Aš manau, kad pradžioj reikia įvaldyti gerai piešimą (gal akademinį), kad galėtum savo stilium piešti. Tas pats kaip ir muzika, kažin ar labai paimprovizuosi neturėdamas pagrindų arba ta improvizacija bus nekokia, aišku visur būna išimčių, bet jų mažuma. Beto ties vienu stiliumi užsisėdėti neverta, nes taip gali būti, kad neatrasi to vienintelio ir nepakartojamo
            Paskutinis pakeitimas nuo uhura; 2009-03-26, 20:40.

            Comment

            • Nakviša
              DragonFly

              • 2008 09 03
              • 180

              Renata>> Piešinys neblogas, spalvos gražiai atitaikytos. Tik kas labai labai pjauna, tai tas toks "statiškumas". Dėl to taip neįdomiai žiūrisi. Pasistenk piešti iš kitokių rakursų, įvesk kokį įdomų judesį, nes čia tik ranka pakelta ir dar taip nenatūraliai. Retas kas taip ranką šonu keltų... be to, nors užsimesk aplinką. Pamatysi, kaip darbai iškart geriau žiūrėsis!
              Šiaip matyti, kad tikrai gali piešti. Proporcijos kaip ir išlaikytos daug maž (pėdos per mažos), raukšlės ganėtinai neblogai nupieštos, spalvos atitaikytos (nors trūksta šešėlių ).
              Daugiausia reik dirbt su judesiu ir rakursu. Jei nesiseka piešti sudėtingų pozų, siūlau užmest akį į http://www.posemaniacs.com/ (labai geras saitas, manau pravers visiems)
              Taigi sėmės piešiant, lauksim daugiau piešinių ^^

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                Renata, um.. Matt turi krutine? O.o

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Nu si ta nupaisiau for fun, gal bus ir spalvinis variantas .....
                  Spoileris:
                  One Piece + my style


                  Comment

                  • Nakviša
                    DragonFly

                    • 2008 09 03
                    • 180

                    ŪŪŪ, One Piece
                    bet klaidų tai tikrai daug... Nami šiek tiek trūksta pakaušio.Ir išvis ji labai iškrenta iš konteksto, nes atrodo, kad prie jos labiausiai dirbta.Be to, jos palaidinė nenatūraliai pakilusi Toliau... Sandžio galva ryškiai per didelė, Zoro irgi (ten Zoro, ane? nes labai jau nepanašus... tik iš katanų galima atskirt), plius jo veidas kažkaip įtartinai išplatėja į viršų. Kūno irgi norėtųsi didesnio, nes per mažas atrodo. Čioperio galva turėtų būt didesnė lyginant su kūnu. Ir Lufis irgi nelabai į save panašus, nors judesys gan gerai pavaizduotas. Ir visur visur problemos su rankom. Ypač su pirštais... jie atrodo, kaip pagaliai.Tai čia kaip ir yra kur padirbėti.

                    Ir jei jau nepatingėjai nupiešti tiek veikėjų, tai tada nepatingėk ir aplinkos nupiešti

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      Faktas tas kad as is pradziu cia paisiau tik eskiza.... tiksliau buvo tik moters eskizas o kai sone pripaisiau dar viena (ale zoro) pagalvojau kad gali cia but visi is One Piece....
                      Kadangi Nami buvo pirma tai kruopsciausiai ir paisyta (nors ne iki galo...)ir pakausi pridet lengviau nei nuimt XD, kadangi norejau ivest toki sava stiliu tai keiciau ju aprangas ir cia vaizdas turejo but siek tiek is apacios (ko man padaryt nepavyko )
                      labiausiai tai su usopu uzsiknisau nes jis liko paskutinis ir nezinjau kur ji ikist.... Nu Robin cia dar isvis ner nes dar nepriziurejau tiek epu kur ji jau su jais ......


                      Comment

                      • Nakviša
                        DragonFly

                        • 2008 09 03
                        • 180

                        aš ir neseniai OP žiūrėt pradėjau, bet jau kai užsivedžiau, tai suvalgiau tiesiog
                        Ai joa, Usopą dar pamiršau pakomentuot. Jam reiktų daugiau detalių, bet aišku jis tolokai nutolęs, tai gal ir nieko kad jis taip tik užmestas, bet jo nosis atrodo vienam lygy su akim Ir dešinė ranka "skraidžioja" atitrūkus nuo kūno

                        O kad žiūrima iš apačios tai matosi, aišku klaidų yra, bet matosi (tas juk ir svarbiausia, ane? ) Tiesa, dar biški sunku susigaudyt ką ten Sandžis apsirengęs Daugiau detalių nepamaišytų.

                        Comment

                        • bleach
                          Kawaii >:D
                          • 2008 08 06
                          • 84

                          na o dabar maniskis darbas, atliktas per labai trumpa laika. norejau ko nors lengvo, taciau printeris atliko savo pikta darba ir siek tiek patamsino spalvas. xD tikrovejo, jos nera tokios ryskios
                          Spoileris:
                          I wish i could have five lifes! Then I could have been born in five different towns and eaten five lifetime`s worth of food and have five different careers, and...
                          ...fallen in love with the same person, five times...
                          sigpic

                          Comment

                          • Nakviša
                            DragonFly

                            • 2008 09 03
                            • 180

                            Bleach> Nuo kada su printeriu skanuojam darbus? O šiaip tai per mažas kad kažką įžiūrėt... Nupiešta gal ir neblogai, bet spalvos labai jau purvinos. O fonas tikrai būtų gražesnis jei būtų su kokios vienos spalvos atspalviais nuspalvintas ,(ar išvis baltas) negu taip primozotas.
                            Ir jei jau dedi darbus, tai dėk didesnius. Nes dabar reik akis kankint kad ką nors įžiūrėt :d

                            Comment

                            • Izzo
                              one vs all, DIE AZ!



                              • 2007 02 25
                              • 1530

                              Sorry, kad webcamas, bet neturiu scannerio. Va, mano original character Varpas-chan



                              Ten nekreipkit dėmesio į tą išsiliejimą, ten biški Erroras gavos
                              Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-03-27, 01:54.
                              SCREW YOU, PEOPLE!

                              Comment

                              • kypshius
                                Rašytojas



                                • 2007 04 17
                                • 254

                                Autorius Izzo
                                Sorry, kad webcamas, bet neturiu scannerio. Va, mano original character Varpas-chan



                                Ten nekreipkit dėmesio į tą išsiliejimą, ten biški Erroras gavos

                                Ar man taip atrodo, ar tikrai jis iš falų padarytas?

                                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                                Comment

                                Working...