Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    Veido dalys neįkomponuotos pačiame veide~
    Atrodo, kad pusės galvos nėra~

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • FreaK`aZ
      Rimtas architektorius




      • 2005 02 22
      • 532

      Autorius Džiro sesė
      Veido dalys neįkomponuotos pačiame veide~
      Atrodo, kad pusės galvos nėra~
      pirmas įspūdis toks tik. viskas te gerai su ta galva, tik jei tie violetiniai plaukai būtų mėlyni, kaip ir anie pirmam plane, tada normaliai matytus ka tvarkoj viskas su galv. netvarkoj tik su skrybele, kuri kažkaip prie kaktos priklijuota, pečiai kažkokie siauroki, kaklas tiesus lygus, nei gomurio, nieko nėr, akys dydžiu kažkokios nevienodos, atstumas tarp akies krasto ir ausies per didelis, šešėlių nerasta. gal tiek bus iš mano pusės. o šiaip tai darbelis netgi skatintinas visai, lauksim progreso.
      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
      with a sick idea of world domination"

      Comment

      • bleach
        Kawaii >:D
        • 2008 08 06
        • 84

        Autorius mila
        Naujas drabelis truputį su spalvomis.
        Spoileris:
        man tai iskart krito i akis, kad akys nevienodos ir smakras kreivokas
        I wish i could have five lifes! Then I could have been born in five different towns and eaten five lifetime`s worth of food and have five different careers, and...
        ...fallen in love with the same person, five times...
        sigpic

        Comment

        • mila
          Yuu

          • 2008 12 12
          • 53

          Autorius FreaK`aZ
          pirmas įspūdis toks tik. viskas te gerai su ta galva, tik jei tie violetiniai plaukai būtų mėlyni, kaip ir anie pirmam plane, tada normaliai matytus ka tvarkoj viskas su galv. netvarkoj tik su skrybele, kuri kažkaip prie kaktos priklijuota, pečiai kažkokie siauroki, kaklas tiesus lygus, nei gomurio, nieko nėr, akys dydžiu kažkokios nevienodos, atstumas tarp akies krasto ir ausies per didelis, šešėlių nerasta. gal tiek bus iš mano pusės. o šiaip tai darbelis netgi skatintinas visai, lauksim progreso.
          Na taip ten tie plaukai daro keistą galvos formos įspūdį... su skrybėle tai visiškai sutinku kad negerai ji gavosi bet bent jau pataikei kad ten skrybelė stengsiuosi kitą darbą darant atsižvelgti ir į tai ko nepadariau šįkart. dėkuj už kritiką

          Comment

          • Renata
            Meanie


            • 2008 05 25
            • 715

            Autorius mila
            Naujas drabelis truputį su spalvomis.
            Spoileris:
            per daug išreiškei apatinį žandikaulį, tai labiau tiktu piešiant vyriškos giminės atstovus :] . dar patarčiau išorines linijas daryti kiek ryškesnes man labai patiko akys ^^
            AnimeList // Last.fm // DeviantArt

            Comment

            • Jullara
              Naujokas
              • 2009 02 12
              • 23

              man Milos darbas lb grazus.Matosi daug pastangu.lb grazios akys tik vat nosis nelb aiski ,bet siaip tawo piesinukas man atrodo gyvas ir lb mielas
              liuks

              Comment

              • mila
                Yuu

                • 2008 12 12
                • 53

                Renata smagu, kad patiko akys :] pamėginiu gal kiek vėliau kitokį tušinuką linijoms piešti.
                Jullara nosis man sunkus dalykas džiaugiuosi kad patiko.

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  stai mano darbelis (sikart ilgiau pasedejau)
                  aisku cia tik lineartas bet nzn ar spalvot ar ne... sakykit...
                  Spoileris:

                  matau kad kardas biski "issivercia" tad to galit neminet antra kart... ir ausis leva... dam po laiko pastebiu klaidas...

                  Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2009-02-20, 20:07.


                  Comment

                  • Psichas
                    Rimtas forumo narys

                    • 2008 04 16
                    • 147

                    smakra ir kakla reiktu pataisyt siaip ziauriai gerai atrodo x) spalvink tik nesugadink xD
                    dar desine krutis kazkaip keistai nupaisyta..
                    the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                    Comment

                    • bleach
                      Kawaii >:D
                      • 2008 08 06
                      • 84

                      Autorius HORKIS
                      stai mano darbelis (sikart ilgiau pasedejau)
                      aisku cia tik lineartas bet nzn ar spalvot ar ne... sakykit...
                      Spoileris:

                      matau kad kardas biski "issivercia" tad to galit neminet antra kart... ir ausis leva... dam po laiko pastebiu klaidas...

                      horkis, kaire ausis yra nelogiska tu vidaus turetum tikrai matyti is tokios pazicijos, tai bent jau parodyk tos ausies stori, net siek tiek vidaus. nes logiskai pamascius iseina, jog kaire ausis auga is sono.
                      Be to, paziurek i kaires rankos sanari, kuris jungia pecius ir pacia ranka. juk negali gautis toks staigus nusileidimas. paziurek i savo ranka. atvirksciai, ten galetu buti iskilimas, parodantis tos rankos raumenis, bet dabar tai nelabai kas gaunasi atrodo, kad ranka toje vietoje luzus ar panasiai
                      Paskutinis pakeitimas nuo bleach; 2009-02-21, 00:35.
                      I wish i could have five lifes! Then I could have been born in five different towns and eaten five lifetime`s worth of food and have five different careers, and...
                      ...fallen in love with the same person, five times...
                      sigpic

                      Comment

                      • Integra
                        wooooosh.

                        • 2008 12 31
                        • 265

                        Mano piešinukas ivertinkit.;]

                        Bėja prie jo užtrukau apie 20 minučių.;]
                        Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-02-22, 16:56. Priežastis: Pirmas ir paskutinis pataisimas
                        Dėkoju Fasian už sig'a.

                        Comment

                        • mila
                          Yuu

                          • 2008 12 12
                          • 53

                          Integra krūtinė atrodo truputį nenormaliai tokia apmaigyta ir kojos kiek atrodo issuktos sueina į viena vietą ypaš dešinė koja. Tada man ten dar labai batai įdomiai žiurėjau žiurėjau bet taip ir nesupratau kodėl vienas priekyje ilgesnis o kitas nugaroje. Na neibent čia toks atų stilius ir dar sijonas truputį kaip plasmasinis atrodo. o taip visai nieko darbas tik reikėtų padirbėti daugiau nei 20 minučių.

                          Comment

                          • TeisusKas
                            Animal Liberation

                            • 2008 12 04
                            • 127

                            integra taip pat nosis per didele , kelias per smailus, kaklas storokas

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                            Smart Boy Alex

                            Comment

                            • Integra
                              wooooosh.

                              • 2008 12 31
                              • 265

                              O suvarėt gerai.;] labai tyngiu dailint kaip visada.;/Aš tiesiog nesutverta piešt.xDDDDDDDDDD
                              Dėkoju Fasian už sig'a.

                              Comment

                              • bleach
                                Kawaii >:D
                                • 2008 08 06
                                • 84

                                Autorius Integra
                                O suvarėt gerai.;] labai tyngiu dailint kaip visada.;/Aš tiesiog nesutverta piešt.xDDDDDDDDDD
                                tai tu pasistenk nupiest ir tada nekel is kart to piesionio. geriau tegul jis pas tave pora dienu pabuna as db ir piesini turiu ir lb tingiu dailint, tai palauksiu kol vel uzeis noras piest
                                I wish i could have five lifes! Then I could have been born in five different towns and eaten five lifetime`s worth of food and have five different careers, and...
                                ...fallen in love with the same person, five times...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...