Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Baka
    For Christs Sake

    • 2007 09 11
    • 133

    Ausra> greiciau jau delnai permazi ir kojos pertrumpos. Bent jau vizualiai kliuna minetieji dalykai pirmiau, nei galva, tad laikysiu jog visgi mineti dalykai blogi
    Kas del ryskumo, tai jo visai pakanka, o tos pilkos spalvos, tai dek dievui kad ner, jauciu butu tik pagadine reikala.

    Comment

    • Ice Tea
      Naujokas

      • 2009 07 18
      • 13

      Sveiki.
      Taigi nusprendžiau pirmą kartą idėti savo piešinių. Pamatęs nowjapane tuos piešimo konkursus ir kaip gerai kiti piešia irgi užsinorėjau tai daryti, gryžau namo ir pradėjau Pirmiau tik ilgai ilgai skechinau visokius sugalvotus veikejus ir įvairias emocijas, kol galiausiai sugalvojau sau idomią temą: veiksmas su mašinomis (kadangi man laabai patinka mašinos ir nedažinai pamatau ką nors jas piešiant užsinorėjau pabandyti) Taigi idedu savo 2 3 4 5 piešinius (1 lapas buvo tik bandymas patikrinti ar vis dar moku piešti, nes ankčiau kažkiek tai dariau). Viskas piešta ranka (tai ir taip matosi ) grynai kopijavau tik pačią automobilio formą, nes dar nemoku jos perteikti lape vien iš žiūrėjimo (visas detales ir t.t pats, bet aišku žiūrėdamas i foto, ne iš galvos ). Kadangi bandau dėti paveiksliukus i forumą pirmą kartą tai gali nepasisekti kažkas, bet tikiuosi viskas bus gerai. Žinau, kad kiekviename jų klaidų tikrai yra ir nemažai jų pats matau, bet įdomu būtų sužinoti jusų nuomonę.
      Spoileris:



      Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-09-03, 19:07. Priežastis: spoiler

      Comment

      • TheNewGuy
        Narys

        • 2011 03 22
        • 63

        Ice Tea automobiliu line artas beveik tobulai atrodo ,manau geriau atrodytu jai juos paprastu piestuku nuspalvintum. Kliuva tai kad pirmam piesini zmogus kazkoks plokscias atrodo xD

        Du mano piesiniai:

        Cia toks kaip ir speedpaint'as


        N something better looking

        Comment

        • Ice Tea
          Naujokas

          • 2009 07 18
          • 13

          TheNewGuy ačiū Dėl savo pirmo piešinio sutinku, nes ir man atrodo kaip 2 atskiri daiktai įdėti (bet tai buvo mano antras piešinys po ilgo laiko ir kituose spengiausi tos klaidos nebedaryti )
          Dėl tavo piešinių: atrodo gerai, ypač pirmas (labai patiko) tik nežinau, gal čia toks stilius, bet man jis toks "blur". Žmogus atrodo tikrai gerai, bet mano nuomone drakonas atrodytu geriau, jeigu butų įspaustas į rėmus, konkretesnės formos, ne toks išsiliejęs (sorry nežinau kaip tai tiksliai pasakyti ). Antrasis piešinys irgi atrodo gerai, tik jos veidas nepatiko (būtent tuo kampu manau turėtų būti didesnis), bet aišku ne man kalbėti, aš išviso nemoku merginų piešti .

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Truputis pasizaidziau su spalvotais piestukais....
            Spoileris:


            Comment

            • lialia
              GD <3

              • 2010 07 18
              • 383

              Galiu pasakyt gan seniai pieštas piešinys. Naruto fan art Gal gavosi gal nesigavo, bet turbūt niekada jo nepabaigsiu.
              imagebam.com
              http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
              Max parašo aukštis 130

              Comment

              • Ice Tea
                Naujokas

                • 2009 07 18
                • 13

                Lialia, piešinys atrodo neblogai tik sakuros veidas, bent jau man atrodo per ilgas.
                Dedu savo naują darbą. Prieš kokią savaitę buvau nupiešęs, o dabar tik pabaigiau su plunksna. Piešinyje pavaizduotas herojus (tas su kardu rankoje) iš vienos mano istorijos. Jis tokio pat dydžio kaip tas mažas žmogeliukas apačioje, tik labai sunku buvo tai pavaizduoti. Kadangi jis yra labai greitas ir judrus, perpjovęs milžinui kaklą nuo jo atsispyrė ir labai toli nušokęs atsitūpė ant plono ir ilgo bokšto liekaų (viskas ivyko labai greitai). Kadangi istorijoje yra 3 pagrindiniai veikėjai, tai tikriausiai kiti 2 mano darbai bus su jais.
                Paskutinis pakeitimas nuo Ice Tea; 2011-09-05, 14:46.

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Sioks toks fanartas jei taip galima sakyt....
                  Spoileris:


                  Comment

                  • toma
                    Šokoladoholikė

                    • 2010 03 16
                    • 368

                    Va du nauji darbeliai jūsų teismui xDDDDD


                    Comment

                    • Nanami
                      PONPONPON~

                      • 2010 06 12
                      • 118

                      Autorius Hanano Toma*
                      Va du nauji darbeliai jūsų teismui xDDDDD
                      Visai gražūs darbeliai, chibis labai detalus, manau gražiai atrodytų jei jį nuspalvintum ;3 O Dead Master atrodo taip pat gerai tik nelabai supratau kaip ten ta ranka (kur arčiau klubų) "sugniaužta" o.o

                      Comment

                      • toma
                        Šokoladoholikė

                        • 2010 03 16
                        • 368

                        Autorius Nanami
                        Visai gražūs darbeliai, chibis labai detalus, manau gražiai atrodytų jei jį nuspalvintum ;3 O Dead Master atrodo taip pat gerai tik nelabai supratau kaip ten ta ranka (kur arčiau klubų) "sugniaužta" o.o
                        Ji nėra visiškai sugniaužta tik vos vos, kad savo dalgio nepamestų xDDDDD


                        Comment

                        • Nanami
                          PONPONPON~

                          • 2010 06 12
                          • 118

                          Pagaliau nufotografavau savo spalvotą chibi xD

                          O šitą vaikinuką manau irgi reiks greitu laiku paspalvint ;3 Tik niekaip neišėjo jam gražaus smakro nupiešt

                          Comment

                          • Sentum
                            Narys

                            • 2011 02 18
                            • 74

                            Autorius Nanami
                            Pagaliau nufotografavau savo spalvotą chibi xD

                            O šitą vaikinuką manau irgi reiks greitu laiku paspalvint ;3 Tik niekaip neišėjo jam gražaus smakro nupiešt
                            Linijoms naudojai markerį?

                            Comment

                            • Nanami
                              PONPONPON~

                              • 2010 06 12
                              • 118

                              Autorius Sentum
                              Linijoms naudojai markerį?
                              Ne, pirmam naudojau tušą, antram paprastą gelinį rašiklį ^^

                              Comment

                              • Horkis
                                Kritikuosiu žiauriai


                                • 2005 12 23
                                • 637

                                Dar sis tas is popieriaus tusinuko ir promarkeriu...
                                Spoileris:


                                Comment

                                Working...