Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Horkis
    Kritikuosiu žiauriai


    • 2005 12 23
    • 637

    Turbut uzknisau visus su savo sketchais bet imkit ar viena XD
    Spoileris:

    Nu o cia sis tas labiau baigto...
    Spoileris:


    Comment

    • Benulis
      Forumo maniakas

      • 2008 10 04
      • 404

      Neber nei laiko nei noro paisyt. Tai karts nuo karto nupetskioju viena kita.


      uzsiziurejau clash of the titans ir nupeckiojau toki grubu, net nezinau, kazkieno makuferius zodziu DDD



      Num o sita su akvarele, nedraugauja su manim dazai tai gaunasi Fuflo, turiu ir daugiau, bet i myzama bala juos

      Autorius Juoda Letena
      Bandymas piešti ką nors rimtesnio.... čia tik pradžia. Laukiu komentarų
      Kadangi megsti draKOoonus patarciau pasistudijuot internete dinozauru skeletu, nu ta prasme kuno strukturos(((((http://www.youtube.com/watch?v=zv3YyC0BAZo cia labai aiskiai matos kaip galima laisvai zaisti tiek su ausimis, ragais, nosimi, burna, viskuo, tik zinoma proto ribose.))), arba pamegink kaska su himeromis (t.y.) junk skirtingu gyvunu kuno dalis, na zodziu du ar trys gyvuliukai viename, tai praverstu piesiant drakonus. Nebutu vien standartine drakono isvaizda, bet kaskas naujo :P. Nuuuu bet cia tik patarimas, tad jei ka, manes cia nebuvo


      Autorius akuma666
      Štai dar viena mano tragedija. ;D Šįkart tai comisionas draugei (mano pirmasis).

      Spoileris:
      Su perspektyva yra reikaliuku *__*" , bet siaip MAN LABAI PATIKO ^___^ saunuole, keep on work'n ;]


      Autorius Kastetas
      Prašyčiau kritikos....
      Na man tik akys uzkliuva, dazniausiai jos taip pasislenka jei nenaudoji liniju kurios padeda nustatyt ju padeti veide. Am nelabai suprantu, ten emke, famas ar dar kas nu zdz Cia tarpkitko . O gal galetum trumpai paaiskint piesini, nes (nepyk ) nelabai susigaudau kaip ten kur kas yra ir kokia mintis


      Autorius lialia
      青の狐 Ao no Kitsune - na reikėjo į piešinį šiek tiek ilgiau pažiūrėti, nes yra tikrai nemažai smulkių detalių. Galiu tik pasakyt kad labai gražu ir lauksiu spalvoto varianto..

      Emm... Va ir mano gėda... (sorry kokybė...)
      imagebam.com
      humhumhumhum, okei pradekim nuo galvos.....hmmm...nu tiek ir uzteks . Teip, toliau rankos, tiksliau plastakos, ojei va cia ir tera "tragedija", is to kaip isdelioti pirstai neina nustayti kuri puse plastako atsukta ir kur nikstys o kur mazasis pirstas. http://fc09.deviantart.net/fs45/i/20...V_by_Dokyu.png vis kaskiek susigaudyt pades. As nepilsiu krtikos del kiekvienos linjos tikslumo ir pan, nes manau cia visi tie niuansai su laiku issiprendzia savaime, praktika ir bus liux! Taipogi klostes reiktu panagrinet
      http://www.howtodrawmanga.com/howtod...clothing2.html (press "On to the Next Section!" to see the rest.)
      Num o savotiskas stilius tavo ,man rodos, tik i gera. Nenorekim but visi vienodi. keep on
      Paskutinis pakeitimas nuo Benulis; 2011-07-25, 07:15.

      Comment

      • Renata
        Meanie


        • 2008 05 25
        • 715

        nidoje pasipaišiau truputį, spalvinti mokausi.
        Spoileris:


        O šitam aše su perspektyva nesusitvarkau ir tuo vaiku >.>
        Spoileris:
        AnimeList // Last.fm // DeviantArt

        Comment

        • Lota :D
          Love and Peace~!

          • 2010 02 17
          • 239

          Renata, abu piešiniai gražūs, bet yra ties kuom dirbt spalvini visai gražiai, sakau kaip žmogus visiškai nemokantis spalvinti, todėl matau, kad spalvini neblogai. Antrame piešinyje su perspektyva negaliu padėti, nes pačiai sunkiai gaunasi, bet su vaiku problema tame, kad pas jį suaugusio žmogaus proporcijos. Ten lyg ne vaikas, o sumažintas suaugęs ant jos kelių. Padaryk jį tokio pat ūgio, bet storesnį, galva turi būti didesnė, liemuo ir kojos trumpesnės. Bet jei truputį sutvarkysi, bus tikrai gražus darbas (jau dabar gražūs veidai).

          Comment

          • akuma666
            Narys

            • 2011 07 14
            • 44

            Nieks nesako mano klaidų. Gal spalvota versija bus geresne. ;3
            Spoileris:

            Comment

            • Kuroi Tsubasa
              Department of Inquisition

              • 2009 09 09
              • 391

              Autorius akuma666
              Nieks nesako mano klaidų. Gal spalvota versija bus geresne. ;3
              Spoileris:
              Sunku nurodyt klaidas kai koks nors nupieštas padaras yra fantazijos vaisius, kaip kad šiuo atveju drakonas Tiesa, atkreipiau dėmesį spalvinimą - kai kuriose vietose drakono kūnas atrodo visai plokščias, todėl reikėtų atkreipti dėmesį, kaip vaizduojami šešėliai, blikai, refleksai (pvz., kaip jie atrodo ant paprasčiausių figūrų - http://www.9jcg.com/tutorials/montre...w_part2_04.jpg, kaip gali matyti, šešėlis nėra toks vientisas ir figūros kraštas yra šviesesnis už šešėli, ir pan.). Man asmeniškai dar pritrūko žvynų, mano manymu jie suteiktų darbui daugiau detalumo ir žavesio. O šiaip darbas neblogas, vaizdas pakankamai dinamiškas, bet kaip minėjau, dar yra kur padirbėti, taigi sėkmės
              No one can restrain me with logic



              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                Man tai šitas drakoniukas labai šitai primena~~~
                http://100megsfree4.com/abcsofdbz/gallery/shenlon.jpg

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • akuma666
                  Narys

                  • 2011 07 14
                  • 44

                  Kai piešiau man ir protarpiais jis primindavo shenroną, bet geriau įsižiūrėjus - jie visiškai skirtingi. ;]

                  Comment

                  • lialia
                    GD <3

                    • 2010 07 18
                    • 383

                    Taigi pirmiausia: ir pati žinau kad spalvint nemoku. O antra prašau kritikos dėl piešimo, kūno proporcijų ect. Ir trečia, baisiau negalėjau nuspalvint...
                    Spoileris:
                    imagebam.com
                    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                    Max parašo aukštis 130

                    Comment

                    • Cere
                      !אני כאן כדי הסלע הזה-


                      • 2009 01 12
                      • 547

                      Toks greitas sketch'iukas čhibio. Jie tookie mieli padarai! O ką jau kalbėti apie jų piešimą, murr.
                      Spoileris:


                      Ir dar kažkokia keverzonė moters veido. Žinau, kad kompoziciškai negalima nukirpinėti taip galvą, bet man tako crop'inti, nes liko dėmė po arbatos, atleiskit.:'D


                      Abu - juodi tušinukai.
                      -.connection error


                      Comment

                      • Varnas
                        Ne varnas XD

                        • 2008 11 10
                        • 109

                        "Atkasiau" keletą pasipaišimų.xD


                        Ir nebaigtą fail'ą...

                        Comment

                        • ironmaden
                          Bad good guy

                          • 2010 01 03
                          • 102









                          Senokai rodziausi tai biski pridariau cia tu darbeliu

                          Comment

                          • CNightmare
                            Naujokas
                            • 2011 06 28
                            • 9

                            Vienas is grazesniu mano failu:
                            Cia
                            Ir vienas senesniu mano failu:
                            Cia
                            P.S. Noreciau daugiau kritikos 1 piesiniui nes bandau nauja stiliu.
                            P.S.S. Zinau kad 1 piesiny akys yra nevienodame aukstume :/

                            Comment

                            • kirvis
                              Naujokas

                              • 2010 01 14
                              • 20

                              Nesupyktum, jeigu užsidėčiau šitą osomness kaip darbalaukio wallpaperį?
                              Autorius 青の狐 Ao no Kitsune
                              Siankt sapnavau sapna ir nusprendziau nupiesti jo veikeja. EVIRADO manau sis vardas jai tinka. Prasau kritikos

                              Comment

                              • Kuroi Tsubasa
                                Department of Inquisition

                                • 2009 09 09
                                • 391

                                Autorius 青の狐 Ao no Kitsune
                                Žinoma. Daryk ką nori.
                                Ir čia mano darbelis vis dar procese, bet jau kaip tigiu...
                                Net neįsivaizduoju, kaip tas rožes užbaigti
                                Gal vertėtų padaryti rožes kitokios spalvos, nes dabar jos labai išsiskiria iš bendro konteksto ir užgožia pavaizduotą piešinyje dramatišką momentą, kadangi akys nevalingai krypsta į jas, o ne į pačią veikėją, kuri yra centrinė piešinio figūra. Na bent man taip atrodo
                                No one can restrain me with logic



                                Comment

                                Working...